Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']
Jeszcze raz gratuluje wszystkim wygranym i... widzimy sie w Meksyku :evil_lol:[/quote]

Ja sie wybieram, ... pooglądać. :lol:

A tak poza tym to śmiać mi się strasznie chciało jak oglądałam stoiska organizatorów wystawy Światowej 2007 w Meksyku i 2008 w Szwecji.

Szwedzi mieli przygotowane informacje o wystawie, ulotki, można było kupić masę różnych upominków z logo wystawy i.t.p. , a na stoisku Meksyku - loozik, panowie w garniturach, a na zainteresowanych na stoliku czekała tequila w kubeczkach .:evil_lol: Informacji o wystawie brak.:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w nocy wróciliśmy.

Sznaucery miniatury pieprzi sól.

Ameryka Tostom 3 lokata w stawce 23suk kl. młodzieży

Emila Tostom w scisłym finale 6 suk /23 suki kl. młodzieży.

Bajaderka Tostom 3lokata w stawce 18 suk kl. pośrednia .

Wszystkim zwyciężcom serdecznie gratuluję.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Słuchajcie, słuchajcie.


Po trzecie. na hali 3, przy ringu niufów KRYTO SUKĘ - widziałam (i nie tylko ja) na własne oczy. Facet trzymał czarną nowofundlandkę, a reproduktor przytrzymywany przez właściciela, żeby nie zszedł ją sobie miło kopulował. No bardzo przepraszam NA WYSTAWIE?! Naprawdę rozumiem, ż ejak jest wystawa i przyjedzie super hiper pies, to sie nim kryje. Ale nie przy ringu!!

Hmmm... A co powiecie na sprzedawane na wystawie prezerwatywy dla psów? :evil_lol: My sie z tego nieźle uśmialiśmy ;)[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Co do krycia, to musiałabym szpetnie zakląć, żeby skomentować. Naprawdę można się umówić gdzieś dalej... od ringu. :angryy:
A co do prezerwatyw dla psów - na wystawie nie wypatrzyłam, ale widziałam kiedyś na allegro i się też bardzo uśmiałam. I to nie były gumeczki na palce, a regularne prezerwatywy dla psów z opisem zachwalającym mniej więcej "pozwól się zabawić swojemu pieskowi bezkarnie, daj mu trochę przyjemności":evil_lol:

Mi na tej wystawie podobały się jedynie rzadkie rasy, bo taka okazja na międzynarodówkach się nie trafia często.
Osobiście uważam, że organizatorzy porwali się z motyką na słońce w chwili uniesień nad własną wspaniałością i takim zaszczytem jak propozycja wystawy światowej. Jednak mogliby choć trochę realnie ocenić swoje możliwości i z godnością odmówić i poczekać aż się dojrzeje do tego typu imprez, niż zrobić to co było. Tyle lat w Polsce nie było światówki, że jeszcze rok, czy dwa nie zrobiłyby różnicy. A tak następna wystawa światowa w Polsce szybko nie zagości.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']
Na koniec wystawy, malym milym akcentem byla wygrana z Arislandem naj. suki hodowlanej :)

[/quote]

Agasia ty biegłaś z Arislandami? Nawet nie wiedziałam ;) Ja tam nie bieglam tylko moj pies, Rubin, z Karolina :lol: eh no coz..

My zrealizowalismy plan minimum - dosk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanny..']Agasia ty biegłaś z Arislandami? Nawet nie wiedziałam ;) Ja tam nie bieglam tylko moj pies, Rubin, z Karolina :lol: eh no coz..

My zrealizowalismy plan minimum - dosk.[/quote]
Ja Ciebie kojarze doskonale, nieraz gdy rozmawialas z Karolina czy p.Jadwiga stalam obok ;) Biegalam z Dollarem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']A kto wygrał w weimarach ????????[/quote]


w weimarach sprawa wyglada tak (bylo ich razem 118 ) :

[I][FONT=Arial, sans-serif]PUPPY[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. Weimaranus QUEST FOR ADVENTURE (Polska) [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. Weimaranus QUARTZ MOVEMENT (Polska)
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. BAZYL Niewierskie Łąki (Polska)[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]JUNIOR[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. [B]Nobiskrug PLAYING ALLEGRO – Best Junior,JUNIOR WORLD WINNER 2006
[/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. [B][COLOR=DarkRed][U]FRITZ Duma Kazana - res.JUNIOR WORLD WINNER 2006 (Polska):loveu::loveu::loveu:!!!!!![/U][/COLOR][/B]
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. PASCAL Konabes (Polska)
[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]INTERMEDIATE[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. [B]RIO LOCCO Fala Love'a – res.WORLD WINNER 2006, Res. CACIB[/B], CAC (Polska)
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. RINGO KID Fala Love'a (Polska) res.CAC
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. ELEGANT EL XANDER Duma Kazana (Polska)
[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]OPEN[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. Camelot's ROYAL FLUSH - CAC
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. Shade of Grey CARLITO res.CAC
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. Greydove NORDIC LIAISON[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]WORKING[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. CENT z Sudowii - CAC (Polska)
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. SIREVA DRAKE at Sirius Nova res.CAC
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. Classic Dream's QUASIMODO IN GREY[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]CHAMPION[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. [COLOR=Red][B]Grayshar's HONOR BOUND – World Winner 2006, BOB, CACIB, CAC[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. DIUK z Bobiecinskiego Lasu (Polska) res.CAC
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. Unity GREY CLASSIC'S DOUBLE TROUBLE[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]FEMALE:[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. [B]IVETTE Imperium Star – Best puppy (Polska)
[/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. Weimaranus QUE SERA (Polska)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. ITALIAN BRERA Imperium Star [/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]JUNIOR[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. [B]Greydove AT FLANDERS JOY – JW2006[/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. Scodinzolandia ARTEMIDE res.CAC
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. RAPSODY dei Grandi Grigi[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]INTERMEDIATE[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. EVERLASTING GREYNESS WEIMARANUS Duma Kazana - CAC (Polska)
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. Fala Love'a RIO BRAVO (Polska) res.CAC [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. AFIBA Katafygi[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]OPEN[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. [B]ARWEN Bielanska Sfora – World Winner 2006, CACIB, CAC, BOS:loveu: (Polska)!!!!!!
[/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. ARIA Bielanska Sfora (Polska),res.CAC [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. Fala Love'a GREYDOVE (Polska) [/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]WORKING[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. Grausturm LOVE IS A DRUG - CAC[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. [B][U][COLOR=DarkRed]CISA z Bobiecinskiego Lasu,res.CAC:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:!!!!![/COLOR][/U][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. Classic Dream's XLNT[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]CHAMPION[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. [B]SANTA Gwiazda Wschodu – res.WORLD WINNER 2006, Res CACIB[/B], CAC (Polska)
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. BIUCA res.CAC
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. AKSA Lowiska Wiernej Rzeki[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]VETERAN[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]1. Feldjager ALL THE RAGE [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]2. JURA z Bobiencinskiego Lasu (Polska)
[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]3. AFERA Motyczynski Las (Polska)[/FONT]

GREYDOVE NORDIC LIAISON, ojciec wszystkich weimarow wystepujacych w Poznaniu z przydomkiem FALA LOVE'a i DUMA KAZANA (a bylo ich 10 i 6 z nich zdobylo medalowe miejsca, w tym moj maly Fritz zostal res.Junior World Winner 2006 i Rio Locco Fala Love'a zostal res.World Winner 2006) zostal BEST IN SHOW STUD DOG I - najlepszym reproduktorem:loveu::multi::loveu::multi:!!!!!!!







Pozdrowienia,

ANIA

[FONT=Arial, sans-serif][FONT=Verdana]
[/FONT][/FONT]
[/I]

Link to comment
Share on other sites

ja też zastanawiam się po co jest służba weterynaryjna przy wejściu...???
w dalmatyńczykach też była suka, z której dosłownie sie lało...

A udana wystawa nie leży tylko w gestii organizatorów, tylko też wystawców i zwiedzających, a z tego wniosek, że jeszcze nam daleko do światowych czołówek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ja Ciebie kojarze doskonale, nieraz gdy rozmawialas z Karolina czy p.Jadwiga stalam obok ;) Biegalam z Dollarem[/quote]

Trza było się przyznać, że z dogomanii. Ja i tak byłam wystarczająco zakrecona na tej wystawie. A Rubin? 3 razy pod rząd na finałach... chłopak się nabiegał.

Link to comment
Share on other sites

Oj tak sluzby weterynaryjne byly wspaniale! Wchodzilam z psem na wystawe 3 dni, pierwszego nikogo nie zauwazylismy (mimo szczerych checi :D), 2 przy wejsciu do hali owszem stal weterynarz, kolo niego wielkie zamieszanie - a wiec ominelismy chmare i poszlismy dalej... 3 to samo co 1 :D

Polska... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisa&fritz']w

[I][FONT=Arial, sans-serif]INTERMEDIATE[/FONT][/I]
[I][FONT=Arial, sans-serif]1. [B]RIO LOCCO Fala Love'a – res.WORLD WINNER 2006, Res. CACIB[/B], CAC (Polska)[/FONT][/I]

[I][FONT=Arial, sans-serif]2. RINGO KID Fala Love'a (Polska) res.CAC[/FONT][/I]
[FONT=Arial, sans-serif]
[/FONT]
[/quote]

Ale w Polsce nie ma res.CAC / res. CWC (a szkoda:cool1: )
Jest tylko CWC / CAC. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']Chodzi ci o takie różowe gumeczki? To się zakłada na palce przy ręcznym trymowaniu psów (coby się paluchy nie ślizgały).[/quote]

Nie nie nie ;) Było podpisane co to jest :) Nawet były z takimi "wypustkami" ;)

I reklamy night-club na stoiskach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Poszukuje osoby która ma dzisiejszy katalo i mogłaby zeskanowac mi kilka stron z danymi rasami i do tego najlepiej napisac który z kąd pochodzi?
Tylko dwie, nieliczne rasy![/quote]

Wiec jak?
Poszukuje osoby z katalogiem z niedzieli ze skanerem :razz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=red]res.JUNIOR WORLD WINNER 2006 [COLOR=black]czy ten tytuł był przyznawany czy jest to wypisywane po prostu przez osoby które zajeły II lokaty w młodzieżówce? No bo w sumie pies może mieć I miejsce a nie być ZW. Młodzieży, tak jest w regu[/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=black]laminach, że może dostać ten tytuł ale nie musi. [COLOR=red]Wytłumaczcie mi [/COLOR][/COLOR][COLOR=red]proszę?[/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][B]Atena[/B] napisz do mnie swój mail na pw i rasy jakie chcesz ale dopiero wieczorkiem poźnym moge zeskanować bo będę u siebie wtedy.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

co do res.CAC nas tez to strasznie zdziwilo, bo w Polsce nie ma czegos takiego, a wszystkie weimary z drugiego miejsca mialy to wpisane w karty ocen...wiec jak wszystkie mialy, to czy mamy do czynienia z grupowa pomrocznoscia jasna sedziego i asystentek?? byc moze tak, byc moze nie, zreszta to i tak nic nie daje w Polsce, wiec...;)

co do v-ce mlodziezowego zw.swiata, nawet sedzia tak nazwal Fritza juz po ocenie na ringu, a zwyczajowo rowniez tak sie czesto podaje, wiec...chyba tak jest przyjete:diabloti:.

a.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Raczej tak było zawsze, że gdy pies miał drugą lokatę w klasie młodzieży to był v-ce Młodzieżowym Zwycięzcą Świata :)[/quote]

[quote name='cisa&fritz']co do res.CAC nas tez to strasznie zdziwilo, bo w Polsce nie ma czegos takiego, a wszystkie weimary z drugiego miejsca mialy to wpisane w karty ocen...wiec jak wszystkie mialy, to czy mamy do czynienia z grupowa pomrocznoscia jasna sedziego i asystentek?? byc moze tak, byc moze nie, zreszta to i tak nic nie daje w Polsce, wiec...;)

co do v-ce mlodziezowego zw.swiata, nawet sedzia tak nazwal Fritza juz po ocenie na ringu, a zwyczajowo rowniez tak sie czesto podaje, wiec...chyba tak jest przyjete:diabloti:.

a.[/quote]
To jeszcze jedno pytanie. Moj zajął II miejsce ale nie ma takiego czegoś wpisanego w papier, nawet nie ma takiej możliwości wyboru. To znaczy, ze jest czy nie jest tym v-ce mlodziezowym zw. swiata??

Link to comment
Share on other sites

My po 3 dniach swiatówki wczoraj dojechalismy d domu :)
Nasza Kiwi ocena bardzo dobra ale za to bardzo ładny opis :)

Bardzo mnie cieszą sukcesy "polskich" piesków!!!
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!! Spisaliscie sie wspaniale!!!!! Ciesza takie wiadomosci bardzo!!!!!!!! :)

A ja zaprawszam na mała fotorelacje ... niestety fotki bardzo kiepskiej jakosci :(
[url]www.wds.jpg.pl[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

Prawie każdej wystawie można coś zarzucić !! Niestety u nas w Polsce wszystko robi sie na odczepnego - byleby zorganizować ale jak najmniejszym kosztem i nikomu nic nie chce sie robić - leniuchy:roll: szkoda że takie wrażenia po tej wielkiej wystawie

Link to comment
Share on other sites

Na stoisku Van De ....(coś tam) byly cieniusienkie lancuszki od 12,50(krotkie) (oczywiscie w euro...), ktore moga posluzyc jako ringoweczki... Chcialabym zapytac czy ktos ma do sprzedania lub wie gdzie mozna w miare rozsadnei kupic takie cos, bo nigdzie na Polskim stoisku takich cienkich nei widzialam...???? Z gory dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...