Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='IraKa']A ja z takim pytaniem:
czy będzie można wjechać na teren targów drogą prowadzącą wzdłuż hal nr 6a,b,c - boczną ulicy Grunwaldzkiej ?
Czy wjazd dla samochodów tylko od ul. Śniadeckich?[/quote]

Wjazd od ul.Śniadeckich 6.30-18.00
oraz dodatkowo od ul. Grunwaldzkiej, Bukowskiej i Głogowskiej od 6.30 - 12.00

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gudis']Pociagi maja aktualnie spoznienia (wiem bo pracuje w PKP :P ) ale nie przewyzszaja one 20 min , wiec luzik a z dworca do targow to raptem 5 min.[/quote]

Dzięki za optymistyczne wiadomości :multi: :multi: :lol: :lol: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące katalogów - Czy będą one dostępne dla zwiedzających czy tylko dla wystawców (bo na jednej z wystaw w tym roku taki właśnie numer odstawiono :crazyeye: )? Jeśli tak, to gdzie będzie można je kupić - w kasach razem z biletem wstępu, czy tak jak co roku w każdym pawilonie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

A z Katowic? w piatek? ok godz. 14, nie wiem dokladnie, nie pamietam..
Trasa - kedzierzyn kozle, wroclaw, leszno, poznan.

Powiedzcie, ze jedziecie, bo glupio bedzie samemu jechac ;)

jak ktos bedzie nas widzial na dworcu w katowicach to SMIAŁO podchodzic !!! bedziemy z bernardynem :P

juz nie moge sie doczekac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Mam pytanie dotyczące katalogów - Czy będą one dostępne dla zwiedzających czy tylko dla wystawców (bo na jednej z wystaw w tym roku taki właśnie numer odstawiono :crazyeye: )? Jeśli tak, to gdzie będzie można je kupić - w kasach razem z biletem wstępu, czy tak jak co roku w każdym pawilonie? :lol:[/quote]

nie ma takiej opcji, zeby katalogi byly niedostepne dla zwiedzajacych [szczegolnie na wystawie tej rangi]...
na europejskiej w poznaniu byly w takich stoiskach z napisem informacja i kosztowaly 20zl,,, ile bedzie teraz - nie wiem, ale na bank beda dostepne...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko do osób zorientowanych w kwestiach związanych z organizacją wystawy:

[B]czy na każdy dzień będzie oddzielny katalog?[/B]
[SIZE=1](nie wyobrażam sobie, żeby w jednym katalogu zmieścić prawie 21 tysięcy psiaków...)[/SIZE]
[B]a jeśli tak[/B] - to czy w czwartek będzie można kupić wszystkie cztery?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enjoyeve']
na europejskiej w poznaniu byly w takich stoiskach z napisem informacja i kosztowaly 20zl,,, ile bedzie teraz - nie wiem, ale na bank beda dostepne...[/quote]

OK, dzięki. Na Europejskiej katalogi były też dostępne przy głównym wejściu w kasie - dlatego pytałam jak to będzie teraz. :lol:

Eurasierko - to już było wyjaśnione - Na każdy dzień inny katalog. :lol: I zdaje się - ktoś pisał dużo wcześniej, że katalog będzie można kupić danego dnia tylko na ten właśnie dzień (nie na wszystkie). :lol: Ale jak będzie na 100% to się okaże. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim :) ja tez nie mogę sie juz doczekać światówki :loveu:

Mam nadzieje że wszystcy niebawem się spotkamy [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/trans1.gif[/IMG]:loveu:

Jest 8 psów w mlodziezówce jeżeli chodzi o Gryfoniki Brabandzkie


5 piesków i 3 suczki [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/trans1.gif[/IMG] - fajnie bo wreszcie zobacze inne Brabantczyki. [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/trans1.gif[/IMG]

[URL]http://www.worlddogshow2006.pl/plany/plan-sedziowania-niedziela.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][B]Nesuniaaa [/B]to ja uśmiecham się o zdjęcia Parsonów. Będę sama więc zdjęć na pewno nie zrobię :(. Ring nr 12, hala nr 3 nr 9528, ja mam nr 9528 :).[/quote]
Lidka, w końcu sama wystawiasz morderce?:crazyeye: To będziemy Wam jeszcze bardziej kibicować:cool3: a jeżeli weźmiesz swój aparat to mogę Wam nawet zdjęcia porobić:lol: Duża konkurencja? Idziecie w championach?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][B]Zakla[/B], a czy ja moge Cie w takim razie wykorzystac :lol: . Z przyczyn techniczno-finansowych nie moge byc na swiatowej ale chce miec dokladne info z ringu softow. [COLOR=magenta][B][I]Potrzebuje chetnych coby porobili dla mnie zdjecia, ktore moglabym pozniej wstawic na strone internetowa[/I][/B][/COLOR] - link w podpisie. Publikacji wszystkich fotek nie gwarantuje, ale jakby ktos mial wene:cool3: ... no i niezbedne bylyby konkretne nazwy psow do zdjec:oops: . Masz moze ochote popstrykac :diabloti: ???[/quote]
Bardzo chętnie dałabym się wykorzystać, ale niestety muszę przyznać, że obawiam się trochę czy brać aparat- to jest spora cyfróweczka z długa lufą, więc rzuca się w oczy:roll: A imion softów nie znam:crazyeye::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Bardzo chętnie dałabym się wykorzystać, ale niestety muszę przyznać, że obawiam się trochę czy brać aparat- to jest spora cyfróweczka z długa lufą, więc rzuca się w oczy:roll: A imion softów nie znam:crazyeye::lol:[/quote]
Ja tam biorę swoją cyfrówkę - co prawda nie jest to jakiś super-drogi aparat, ale niech mi go ktoś spróbuje zwędzić z tymi wszystkimi niepowtarzalnymi [B]fotami[/B] w środku... :lmaa: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EurasierkaJa tam biorę swoją cyfrówkę - co prawda nie jest to jakiś super-drogi aparat, ale niech mi go ktoś spróbuje zwędzić z tymi wszystkimi niepowtarzalnymi [B']fotami[/B] w środku... :lmaa: :diabloti:[/quote]
Mój problem polega na tym, że to nie moja cyfróweczka tylko brata:evil_lol: Ale zobaczę, chciałabym jednak wziąć...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja na szczescie mam taka obstawe na wystawie (dwa bernardyny, 5 osob i sznaucer min), ze nikt nie odwazy sie ukrasc mojej cyfrowki ;) poza tym ona bedzie ciagle w ruchu wiec nie mam sie czego bac ;)
jedyna rzecz jakiej sie obawiam to to, ze bedzie w hali ciemno, to jednak hala :(


Pytanie mam odnosnie katalogow, gdzie bedzie mozna je odbierac? jako wystawca? czy w kazdym pawilonie, czy przy wejsciach? jak to bedzie? jeszcze nigdy nie bylam na wystawie w Poznaniu stad moje pytanie..

Link to comment
Share on other sites

A na jakiej hali są Labki w niedzielę wie ktoś moze i jakim pociagiem najlepiej jechać z Gliwic by dojechać na czas? orientuje się ktoś może
A może ktos ma miejsce w samochodzie będę jechała albo w 2 labkami o ile młodszemu kulawizna przejdzie albo tylko z jednym,
Jeśli ktoś by miał wolne miejsce plis dajcie znać na gg 2196252 lub na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']
Pytanie mam odnosnie katalogow, gdzie bedzie mozna je odbierac? jako wystawca? czy w kazdym pawilonie, czy przy wejsciach? jak to bedzie? jeszcze nigdy nie bylam na wystawie w Poznaniu stad moje pytanie..[/quote]
W Poznaniu na wystawie odbierałam katalog w pawilonie w którym wystawiałam więc teraz też powinno tak być Byłby straszny tłok przy wejściu jak by tam trzeba było ale nie sądzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues'] wie ktoś moze i jakim pociagiem najlepiej jechać z Gliwic by dojechać na czas? [/quote] Jeśli nie masz noclegu w Poznaniu tylko chcesz na rano dojechać to z Gliwic jest pociąg 00:21 w Poznaniu 06:06 Możesz iść jeszcze na dworzec sprawdzić ale ten wydaje mi się najlepszy kolejny jest po 11:00w Poznaniu A na światówce to chyba lepiej jest być wcześniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']W Poznaniu na wystawie odbierałam katalog w pawilonie w którym wystawiałam więc teraz też powinno tak być Byłby straszny tłok przy wejściu jak by tam trzeba było ale nie sądzę[/quote]
tak... na potwierdzeniu jest napisane ze osoby które nie dokonały wpłat i nie mają talonów na katalogi musza udać sie do kas a pozostali do swoich ringów... ale co i jak tam bedzie to sie pewnie okarze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...