Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='UlaFeta']8 wrzesnia DOZYNKI:lol:[COLOR=#ff0000][FONT=arial black][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Gdzie te dożynki? To niedziela, jest sporo czasu, im wcześniej wiadomo, tym więcej osób może sobie coś zaplanować ;)
To pewnie gdzieś, gdzie już było wcześniej, można tam pokazywać psy?
Kto się pisze na 8 września? Ja bym chciała, wreszcie wiadomo wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Gdzie te dożynki? To niedziela, jest sporo czasu, im wcześniej wiadomo, tym więcej osób może sobie coś zaplanować ;)
To pewnie gdzieś, gdzie już było wcześniej, można tam pokazywać psy?
Kto się pisze na 8 września? Ja bym chciała, wreszcie wiadomo wcześniej :)[/QUOTE]
Angela,tak mam mowil wojt jak bylysmy na festynie.Albo Reguly,albo Michalowice.Pewnie mimis bedzie trzymala reke na pulsie.
A,ze 8 wrzesnia to pewne:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Zaofiarowalam sie kupic w krakvet.pl pakiet karmy do 100 zl i prosilam o wybranie firmy i rodzaju, ale nikt mi nie odpisal na emaila do tej pory. Moze cos ciocie widza, jaka karme potrzebuje przytulisko p.Joli?[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie :)
Psy w schronisku jedzą Bozitę Oryginal. Ponieważ worek takiej karmy jest droższy niż 100 zł możemy podać kontakt do wolontariusza, który zajmuje się zakupem karmy ( mamy tam zniżki) i te 100 zł może zostać przelane na konto sklepu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Zaofiarowalam sie kupic w krakvet.pl pakiet karmy do 100 zl i prosilam o wybranie firmy i rodzaju, ale nikt mi nie odpisal na emaila do tej pory. Moze cos ciocie widza, jaka karme potrzebuje przytulisko p.Joli?[/QUOTE]

Jest nowy mail przytuliskowy :) może wysyłałaś na stary ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Zaofiarowalam sie kupic w krakvet.pl pakiet karmy do 100 zl i prosilam o wybranie firmy i rodzaju, ale nikt mi nie odpisal na emaila do tej pory. Moze cos ciocie widza, jaka karme potrzebuje przytulisko p.Joli?[/QUOTE]
za kazdy rodzaj karmy DZIEKUJEMY:Rose::Rose::Rose:potrzeby sa duze,niestety:-(bo oprocz psow w przytulisku sa tez w domach tymczasowych.

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o karmy, ciocie, to ja zielona. Moje psy dostaja Rinti, Cesar i troche gotuje na bazie indykow i kurczakow, nie mowiac o pieczonej watrobce . Sucha dostaja zadko, bo nie jedza za bardzo. Do tego dostaja cala mase smaczkow.Dlatego prosilam o link. Mialam juz kontakt ze schroniskiem, bo przekazalam karme wygrana na bazarku. Nie bylo tego duzo, cioteczki pisaly, ze ok.2,5 k. No to sie troche zawstydzilam i chcialam zasponsorowac troche wiecej. I dalej nie wiem, co mam zamowic.

Link to comment
Share on other sites

teresaa118: chyba Ci Ciotka umknęła odpowiedź: [quote name='EVA2406']Dziękujemy pięknie :)
Psy w schronisku jedzą Bozitę Oryginal. Ponieważ worek takiej karmy jest droższy niż 100 zł możemy podać kontakt do wolontariusza, który zajmuje się zakupem karmy ( mamy tam zniżki) i te 100 zł może zostać przelane na konto sklepu.[/QUOTE]
myslę,ze to dobra opcja bo skoro Fundacja ma znizki to ta stówka napewno wystarczy na pożądny worek karmy ;) a karma się baardzo przyda, bo w spiżarni znajdkowej wieje pustką . Serdecznie dziękujemy ,ze pomyslałas Cioteczko o tych biedakach:Rose:

Edited by mimiś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Dziękujemy pięknie :)
Psy w schronisku jedzą Bozitę Oryginal. Ponieważ worek takiej karmy jest droższy niż 100 zł możemy podać kontakt do wolontariusza, który zajmuje się zakupem karmy ( mamy tam zniżki) i te 100 zł może zostać przelane na konto sklepu.[/QUOTE]
Wszystko dokladnie przeczytalam i prosze o kontakt do wolontariusza, ktory zajmuje sie zakupem karmy, powiedzialam 100 zl bo wyczytalam, ze ponizej 100 trzeba samemu dostawe zaplacic. Szkoda grosza, bo mozna go inaczej zainwestowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Wszystko dokladnie przeczytalam i prosze o kontakt do wolontariusza, ktory zajmuje sie zakupem karmy, powiedzialam 100 zl bo wyczytalam, ze ponizej 100 trzeba samemu dostawe zaplacic. Szkoda grosza, bo mozna go inaczej zainwestowac[/QUOTE]

kontakt wysłałam na PW, dziękujemy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, ze zwierzaczki juz chrupia karme kupiona takimi pokretnymi sciezkami. Ale wszystko mozna w tych czasach, tylko trzeba miec pieniazki, ktorych czesto brakuje na potrzeby poniewieranych zwierzat. Dziekuje za mila wspolprace z opiekunami znajdkow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Jak wpłynie na konto, to skromne 10zł z bazarku prosiłabym o potwierdzenie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243793[/URL][/QUOTE]

Potwierdzone - znajdkowiaki pięknie dziękują :calus:

[quote name='kejciu']Poleciało 70zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244006-rozliczony-do-usunięcia-książki-ciuszki-dla-Chmurki-i-Znajdek?p=20923929#post20923929[/URL][/QUOTE]

Potwierdzone - znajdkowiaki pięknie dziękują :calus:

[quote name='bric-a-brac']No to się załapali: [URL]http://urodaizdrowie.pl/nie-kupuj-adoptuj[/URL][/QUOTE]

kochane znajdkowe psiaki :loveu: pokazują się

[quote name='teresaa118']Mam nadzieje, ze zwierzaczki juz chrupia karme kupiona takimi pokretnymi sciezkami. Ale wszystko mozna w tych czasach, tylko trzeba miec pieniazki, ktorych czesto brakuje na potrzeby poniewieranych zwierzat. Dziekuje za mila wspolprace z opiekunami znajdkow[/QUOTE]

Znajdki bardzo dziękują za jedzonko :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...