Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']a ja bardzo dziękuję ciociom z tego wątku UliFeta i Kejciu za odzew w sprawie wizyty PA :loveu::loveu:[/QUOTE]

Nie ma najmniejszego problemu z mojej strony :) jeśli godzina będzie po 18 to jak najbardziej podjadę z Ulą kiedy Jej i zainteresowanym będzie pasowało:)

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć wątku Borysa, a chyba taki gdzieś na dogo był. Proszę o przeklejenie, jeśli ktoś namierzy wątek.

Borys wczoraj źle się poczuł, pani Jola zauważyła, że nie zjadł i zauważyła, że jedna kupa wyglądała nieciekawie. Został zawieziony do lecznicy, gdzie okazało się, że ma problemy z krążeniem i płyn w brzuchu. Wyniki krwi ma nieciekawe, sporo norm przekroczonych, w tym próby wątrobowe. Borys jest teraz w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewa[/B], wybacz! Pamiętam, pamiętam! Ino w chwili pisania "na szybko" ---wyleciało.. :(
Poza tym, Ty i tak się organizacją musisz zająć -bo kto jak nie Ty :)

[B]Mimiś[/B], zagadałaś już ze zmiennikiem?

Wybaczcie, jeśli jeszcze kogoś pomijam -w większości przypadków się nie znamy, dodatkowo jestem "z natury" rozkojarzona, więc.. uzupełniajacie, proszę...

[B]Nowa lista "Gówn..nego Party":[/B]

1.UlaFeta,
2.bric-a-brac,
3.Ola (Aleksandra P.)
4.Kejciu,
5.Mimiś,
6.Paros,
7.Paula82,
8.Igam
9.[B]EWA R.[/B] -koordynatorka? :)
10.Anna4
11.Karola
12.Milena
13.Paulaa
14.ja
+ goście

Co Wy na to?

Chętni proszeni o potwierdzenie i określenie się względem przygotowań jadalno-pitnych ;) Czasu niby dużo, ale wcale nie dużo..
......................................................................................



O rany.. Borys?! Temu to spokój niepisany... :( Jak się udało go przewiźć do lekarza? Domyślam się, że łatwo nie było.. :(

Edited by zoja.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Poprostu zrobimy imprezę niespodziankę - w podziękowaniu za ogromne serducho jakie pani Jola ma dla wszystkich podopiecznych :):):)[/QUOTE]

[B]w przytulisku same kłopoty[/B] :shake: wczoraj p.Jola pilnie jechała do kliniki z Borysem i nie dojechała (pękła linka od sprzęgła) :-( [B]i psiowóz unieruchomiony[/B] :shake: a[B]uto córki też ma awarię - są bez jakiegokolwiek środka transportu!!!
[/B]Borys w końcu trafił do kliniki, miał robione badania krwi, ma kłopoty z krążeniem i został w klinice :-(

Link to comment
Share on other sites

na 25 sierpnia. Samo pieczenie nas nie urządza, więc nie planuj nic na ten dzień :)

Nie mogę się dodzwonić do JB. Jakby ktoś z Was miał z nią kontakt to wspomnijcie jej proszę o naszych niecnych zamiarach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']A na kiedy planujecie ten wyjazd?
Ze mną nigdy nie wiadomo......ale bardzo bym chciała :)
Jeślinie będę mogła pojechać, to chociaż coś Wam upiekę ;)[/QUOTE]

Wolimy Ciebie,a ciasto przy okazji.Nic nie planuj na ten dzien i nie....cho...j.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

także ten zapraszam


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229450-Pom%C3%B3%C5%BC-Bobowi-a-on-pom%C5%BCe-znajdkom!-na-naprawe-psiowozu-21-07-godz-20-!?p=19370230#post19370230[/url]


[IMG]http://dzieciologia.pl/uploads/pics/BOb_B.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Wolimy Ciebie,a ciasto przy okazji.Nic nie planuj na ten dzien i nie....cho...j.:loveu:[/QUOTE]

hmm... owszem, przy okazji 25 sierpnia -Ty + ciasto. Najlepiej szarlotka. ;)
[Ula, Ty chyba nie jadłaś ciasta Ewy, skoro je tak łatwo oddajesz ;) ]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']hmm... owszem, przy okazji 25 sierpnia -Ty + ciasto. Najlepiej szarlotka. ;)
[Ula, Ty chyba nie jadłaś ciasta Ewy, skoro je tak łatwo oddajesz ;) ][/QUOTE]

Oj, jadła, jadła :evil_lol:

Szarlotka jest dzisiaj świeżo upieczona :)

Link to comment
Share on other sites

Udalo mi się wejść w internet, więc zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę przyjechać. Eva jak zapewne wiesz jesteś moim pierwszym gościem Honorowym.
A teraz rzeczy nieprzyjemne, dostałam zaoczny wyrok, karę grzywny do zapłacenia za nielegalne prowadzenie schroniska i mam zamiar się odwolać, potrzeba pomocy prawnika.

Link to comment
Share on other sites

Bric Borys chyba nie mial zakladanego watku.On u Joli jest juz dawno to moze zoja cos wie.On przyjechal w zime 2009r(chyba) Borys w lecznicy,ma klopoty z sercem i krazeniem.:-(:-(Taki fajny sie zrobil,nie chowal sie przed ludzmi,zawolamy przychodzil(troche nieufnie, moze nie tak jak Dziadek,bo ten to zachowuje sie jak szczeniak )ale zawsze to juz cos,dawalam mu zarcie z reki.Moja milosc:loveu:a teraz chory,bardzo:-(
Co do prawnika to Ktos podawal na watku,ale nie moge znalezc.To jest chlopak od Labkow,moze ktos wie.

Link to comment
Share on other sites

Komisja w skladzie jednoosoowym:lol:(czyli ja) zadecydowala,ze pieniazki,ktore przekaze WiosnaA,beda przekazane na Borysa.
A na zlot w sierpniu za calkowita darmoche upiecze ciasteczka.Nie dla nas :shake:dla piesiow:loveu:
Bardzo dziekujemy.:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Komisja w skladzie jednoosoowym:lol:(czyli ja) zadecydowala,ze pieniazki,ktore przekaze WiosnaA,beda przekazane na Borysa.
A na zlot w sierpniu za calkowita darmoche upiecze ciasteczka.Nie dla nas :shake:dla piesiow:loveu:
Bardzo dziekujemy.:modla:[/QUOTE]

WiosnaA :loveu: bardzo dziękujemy - to będzie podwójna imprezka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...