Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja jade, bo w koncu mieszkam w Gdańsku, zaraz przy Sopocie. Sama wystawa jest na hipodromie, przy ogromnej stadninie koni (Około 250 koni :P). Ten hipodrom to oczywiscie nadal uzywany jest do wyscigow konnych ;)
Fajne miejsce, a ze tam mieszkam to nic mi nie pozostaje, jak sie wybrac... No, ale jesli obsada bedzie wybitnie kiepska to sobie podaruje, nie ma sensu...

4 shih-tzu? Wow :D ALe fajnie :D A tak ps. Widze, ze meiszkasz w Gdańsku. Jakiej dzielnicy? (jesli mozna wiedziec :))

Link to comment
Share on other sites

My na 99% będziemy wystawiać owczarka belgijskiego w klasie pośredniej. Grzech nie wystawiać jak ma się międzynarodówkę pod nosem ;)
Jeśli przy okazji wystawy będą zawody agility (co roku były, więc pewnie i tym razem będą), to belgomaniakowe towarzystwo na pewno stawi się w Sopocie większą ekipą :p

Link to comment
Share on other sites

Elitesse ogolnie wystawa w Sopocie robila na mnie fajne wrazenie bo na powietrzu i no nie było tak tłoczno jak chociazby w Poznaniu ;)
Hipodrom jest dobry na wystawy :)
Jeśli beda zawody agility to pojawie sie z moim dwoma psiakami :D
Jednym rodowodym jamnickziem na wystawe, drugim jamnikiem krotkowlosym rownie zmoim, na agility :D
Licze skromnie, ze beda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Jeśli przy okazji wystawy będą zawody agility (co roku były, więc pewnie i tym razem będą), to belgomaniakowe towarzystwo na pewno stawi się w Sopocie większą ekipą :p[/quote]

Dobrze godo to pani :D :D :D

Ja po cichu liczę, że uda mi się kilka dni nad morzem posiedzieć. Nie byłam nad Bałtykiem od 3 lat. I już zdążyłam się stęsknić :)

A to w jakiej klasie wystawimy małą zalezy od tego, jak nam pójdzie na wcześniejszych wystawach. Mam nadzieję, że już będziemy mogli startowac w pośredniej :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja w tym roku też będe w Sopocie, szkoda by było nie pójśc skoro jestem z Gdańska.

W 2004 i 2005 roku byłam i jestem zadowolona z te wystawy...

Prawdopodobnie będe wystawiać swojego psiaka (moze) oraz collie znajomego :)

A moze ktoś chętny do wystawienia mu psiaka? :D:D Chętnie pomoge


Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Co do zawodów agility to powtarzam: NIE JEST TO NIC PEWNEGO! Zawody beda organizowane przez nasz klub, a osttanio rozmawiałam z moja trenerką - mówiła, ze jeszcze nic pewnego.[/quote]

No jesli nie będzie :placz: to i tak my będziemy zobaczyć tą wystawkę :lol: ale ja wiem że przecież będzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...