Jump to content
Dogomania

sunia z cmentarza Doły


Sybel

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guzik prawda, sunia znikneła,nie ma jej w żadnym domu. To było do przewidzenia.Pytałem,nikt nic nie wie.A znam wszystkich tu w Łodzi,od lat zajmuje sie bezdomnymi zwierżetami. Wiem że Medor to zgierz,ludzie!!!Znam łodzki Toz, Marmurowa, bywam na Kosodrzewiny ,sunia zniknęła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glorien']Jak to zniknęła?? Została zabrana na Marmurową, tak? To jeśli ktoś ją zabrał ze schronu to chyba wiedzą tam kto? Chociaż ja już nic nei wiem w tej sprawie. Czy ktoś dzwonił do pani Eli której nr podał Medor?[/QUOTE]


Sunia trafiła do schroniska na Marmurowej, a po kilku dniach została zabrana, widziałam umowe adopcyjna (pracuje tam), wiec NIE ZNIKNELA, tylko jest po prostu w nowym domu

Link to comment
Share on other sites

Skoro tak jestes zorientowana, to wustarczy pójść i zrobic jej zdjęcie wśród nowych Państwa , nas wszystkich uspokoić,,ale niestety nie ma jej w nowym domu kolezanko,jakby byla juz byłoby to nagłośnione w prasie, ze sunia z Dołów ma nowych opiekunów, zawsze lecicie do gazety się chwalic, a tu niestety nie ma czym.:(

Link to comment
Share on other sites

Bary6, więcej wiary w ludzi! I dlaczego tak nie lubisz schroniska na Marmurowej w Łodzi, które pomogło złapać suczkę na cmentarzu. Piesek ma już dom i nowe imię Czika. Więcej szczegółów w "Polska Dziennik Łódzki" z 28-29.11.2009 str. 7 (jednak nagłośnili w prasie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bary6']Nie tylko że nie lubie schronu na Marmurowej, ja go nienawidze.Nie czytałem, nie wiem,niech tu wstawia ten artykuł ze zdjęciem naszej suni te koleżanki które go czytały.Nie wierze nikomu zMarmurowej i mam podstawy.[/QUOTE]


[url]http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/1078789.html[/url] :

"
[URL="http://naszemiasto.pl/"]NaszeMiasto.pl[/URL] >> [URL="http://lodz.naszemiasto.pl/"]Łódź (Łódzkie)[/URL] >> Wydarzenia
[B]Piesek z cmentarza ma już dom[/B]

Magda Szrejner
2009-11-28 07:07:31
Dostała własne posłanie, nowe imię i kochający dom - suczka, która przez ponad rok mieszkała na cmentarzu komunalnym Doły, ma już właścicielkę.

Mały kundelek prawdopodobnie po śmierci swojego pana zamieszkał na cmentarzu. Tu dokarmiali go robotnicy i odwiedzający groby swoich bliskich łodzianie. Był bardzo nieufny, nie pozwalał się nikomu pogłaskać. Dzięki pomocy łódzkiego schroniska dla zwierząt suczkę udało się złapać. Przestraszoną i smutną kundelkę zabrała do domu samotna kobieta, emerytka, która przejęła się losem cmentarnego pieska.

Początki nie były łatwe, bo sunia jest bardzo nieufna i sparaliżowana strachem. Zajęli się nią weterynarze z lecznicy "Cztery Łapy". Dziś jest zdrowa, ale ma depresję, z której będzie powoli wychodzić w nowym domu. Musiała nauczyć się chodzić na smyczy i pokonywać schody na trzecie piętro bloku. Swojej pani pozwala się już bez problemu pogłaskać i podrapać za uchem. Śpi na miękkim posłaniu, a nowa pani nazwała suczkę Czika. "


co prawda bez zdjecia, wiec moze gazeta tez klamie..., prawda Bary6 ? a jak byloby zdjecie to przeciez moglby byc fotomontaz? przeciez gazety manipuluja...

Link to comment
Share on other sites

Co tu się dzieje? Zamisię cieszy że sunia wreszcie ma dom na który musiałą tyle czekać to wy się kłucicie. Wspaniale że udało się małą zabrać z zimnej ziemi na mięciutkie posłanie. Jest taka podobna do mojej suni i jeszcze takie samo imie dosała. Oby już do końca miała tak dobrze

Link to comment
Share on other sites

Haha, Bary zasiał zamęt a teraz zniknął... Szkoda,że nie skomentuje swoich niesprawdzonych wypowiedzi i sądów.Chciał prowadzić "śledztwo, jego zdaniem "sunia zniknęła i wcale jej nie ma u nikogo w domu"... Po co pisać takie bzdury jak się nie ma najmniejszych wiadomości????!!!


Czika ma dom :) Hurrrrraaaa :)

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno, kocham zwierzęta które musza byc na Marmurowej , ale ludzi ktorzy zawiaduja tym przybytkiem nieszczęscia - nienanwidze.Dziesiątki urzędników a do boksu nie ma komu zaprowadzic chetnego na adopcje,,wiem co mówie i nie wierze że to nasza sunia, żadam zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że Bary6 ma w 100% rację. Ten artykuł to zupełny brak rzetelności dziennikarskiej. Brak zdjęcia i informacji z nowego domu. Jest to relacja przekazana przez osobę zarządzającą schroniskiem i jest całkowicie niewiarygodna. Każdy szanujący się dziennikarz pojechałby do nowych właścicieli, zrobił zdjęcia i opisał w sposób prawdziwy stan faktyczny, a nie opierał się na tym co ktoś przekazuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...