Jump to content
Dogomania

Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ


Frogg

Recommended Posts

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kataryna18']właśnie usiadłam w wolnej chwili . A więc o której dzisiaj mogę sie spodziewać 3 szczylów . ogólnie to nadal nie wierze ze się zgodziłam:p[/QUOTE]

Ja jeszcze nie powiedzialam mojemu, ze 5 malych zostaje na dluzej nieco ;> Stwierdzi co najwyzej, ze nienormalna jestem ;>
Z pytaniem kiedy, najlepiej dzwon do Karoliny - mowila, ze kolo 14-15 maja zamiar wyjechac.

Link to comment
Share on other sites

3 szczylki juz jada do kataryny :) Tylko jeden z nich jest troszke nieciekawy... Wet, u ktorego Ania z nimi byla powiedzial, zeby obserwowac go, bo moze miec poczatki grzybicy skory, albo alergie na pchly. Zauwazylysmy tez z Karolina, ze krwawi ze swojej meskosci... Bedzie trzeba miec na niego oko.
Pozostale 5 grzecznie spia w kartonie. Slicznosci z nich straszne :)

Link to comment
Share on other sites

karolina do mnie dzwoniła . chłopak jutro idzie do weta ,troszkę jestem zła bo boje się zeby moich nie zaraził .ale damy rade .potrzebne będzie mi na weta ,karmę dam od siebie .

pamiętajcie że równe 2 tyg ,ani dnia dłużej .w domu mam wojnę przez szczeniaki i przyjęli to ''jakos'' ale 2 tyg tylko mogą byc bo moi domownicy mają palpitacje .


uciekam ,czekam za Karoliną .odezwę się wieczorem i zdam relacje z tego jak sprawa wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja mam skromne pytanie bo już się pogubiłam :oops:

U kogo mam za tydzień maluszka odebrać?[/QUOTE]

Maluszki beda u mrowy23, chce wziac je wszystkie ode mnie w poniedzialek. Powiedziala, ze moze zajac sie wszystkimi, bo uwielbia takie maluszki. Skontaktuj sie najlepiej z nia czy bedzie jej potrzebne odciazenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kataryna18']karolina do mnie dzwoniła . chłopak jutro idzie do weta ,troszkę jestem zła bo boje się zeby moich nie zaraził .ale damy rade .potrzebne będzie mi na weta ,karmę dam od siebie .

pamiętajcie że równe 2 tyg ,ani dnia dłużej .w domu mam wojnę przez szczeniaki i przyjęli to ''jakos'' ale 2 tyg tylko mogą byc bo moi domownicy mają palpitacje .


uciekam ,czekam za Karoliną .odezwę się wieczorem i zdam relacje z tego jak sprawa wygląda.[/QUOTE]

Dopiero dzis sie dowiedzielismy, zeby tego jednego obserwowac... U weta byl i jedyne, co kazal, to obserwowac (najlepiej niech Ania sie wypowie, ona tam z nimi byla).

Pora w takim razie porobic ogloszenia maluszkom, zeby jakims cudem w 2 tygodnie sie uwinac, wiec jakies fotki by sie przydaly - da rade?

Ta mala, ktora zdobyla serce Ani (Gizmo ;) ) jest faktycznie przeslodka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Maluszki beda u mrowy23, chce wziac je wszystkie ode mnie w poniedzialek. Powiedziala, ze moze zajac sie wszystkimi, bo uwielbia takie maluszki. Skontaktuj sie najlepiej z nia czy bedzie jej potrzebne odciazenie :)[/QUOTE]

ok będę zaraz do niej pisać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Ile jeszcze tych malych astów szuka DT?
Bylo ich 11 czy mi się wydawalo ?[/QUOTE]


Było 11 i wszystkie rozparcelowane - 3 poszły do ds...

ale tu jest jeszcze 6:-(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/9-szczeniakow-wywalonych-w-kartonie-suka-nedza-zostawione-na-smierc-172264/?highlight=[/url]

Link to comment
Share on other sites

a więc tak ,maluchy u mnie ,typowe domowe przedszkole , niania ludz to ja z TŻ a niania psia to Abi .


już się moje uspokoiły .zdjęcia jutro zrobie bo nie mam bateri tradycyjnie:-/


co do szczyli ,u mnie Gizmo dostała imię Suzi ,jasny z braci ten zdrowy to Roky , dla chorego nie mam jeszcze .

Roky i Suzi apetyt jest ,już zjadły ,kupki nie wiem jakie były bo po ciemku nie widziałam na działce.Przy Karolinie któryś się zesrał ale nie wiem który:diabloti:

Chłopak chory się rozkręcił ,jedzenie zjadł ,ma apetyt .Tylko ma problemy z oddawaniem moczu .Po troszku sika ,może mu to ból spwia ,obserwuje .Kupy nie było ,chciał zrobić poszłam na działkę i cisza .
Jutro jak wet będzie miał otwarte to idę z tróją ,a szczególnie z nim .A na pewno w pon lądujemy u weta .


Wiadomości ogólne: szczeniaki są bardzo piskliwe i najchętniej spały by wtulone na wyrku z ludziem .Aktualnie staram się je przekonać to spaniom z Abi na posłaniu ,tak żeby się przyzwyczaić jak nie ma człowieka .Ogólnie wariują i płaczą jak nie widzą człowieka .


Roky rządzi moją Hondą:lol:

Link to comment
Share on other sites

witam
my tez juz w Poznaniu
szczylki kundelki sa cudowne! ten chory mial krew z siusiola...:shake:
przespaly calutka droge- sunia (urocza!!!:loveu:)wtulona we mnie, bracia grzecznie w koszyku:diabloti:
sa malenkie, takie krzywolapki jamnikowate bardzo-malusie!!dla porownia- w tym koszyku spi normalnie 1kot ok 6kg(dwa spia na wcisk)...szczylki we trojke, rozciagniete,mialy jeszcze b.duzo miejsca...sa jak polowa kota:cool1: (osobno, bo razem jak 1,5kota)...

przejechalismy w sumie ok200km, zalalismy za 100zl, jeszcze nam przed rezerwa zostalo(wiec mysle ze poszlo benzynki tak gdzies za 70-80zl)...
chcialam sama za nia zaplacic, ale w Koninie sie troszke zgubilismy, ja zglupialam, kazalam stac na juz, i tak na juz stanelismy,ze dostalismy mandat od strazy miejskiej ktora AKURT byla obok:placz: wiec kurna drugie tyle co za benzynke poszlo na mandat:roll:

[SIZE="1"][COLOR="Gray"]prosze ciotko wymiziac Honde a Abisie wycalowac-jak drugi raz przyjede(jesli)to mam zamiar tego groznego staffa do bagaznika i potajemnie ci ukrasc:diabloti:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']witam
my tez juz w Poznaniu
szczylki kundelki sa cudowne! ten chory mial krew z siusiola...:shake:
przespaly calutka droge- sunia (urocza!!!:loveu:)wtulona we mnie, bracia grzecznie w koszyku:diabloti:
sa malenkie, takie krzywolapki jamnikowate bardzo-malusie!!dla porownia- w tym koszyku spi normalnie 1kot ok 6kg(dwa spia na wcisk)...szczylki we trojke, rozciagniete,mialy jeszcze b.duzo miejsca...sa jak polowa kota:cool1: (osobno, bo razem jak 1,5kota)...

przejechalismy w sumie ok200km, zalalismy za 100zl, jeszcze nam przed rezerwa zostalo(wiec mysle ze poszlo benzynki tak gdzies za 70-80zl)...
chcialam sama za nia zaplacic, ale w Koninie sie troszke zgubilismy, ja zglupialam, kazalam stac na juz, i tak na juz stanelismy,ze dostalismy mandat od strazy miejskiej ktora AKURT byla obok:placz: wiec kurna drugie tyle co za benzynke poszlo na mandat:roll:

[SIZE=1][COLOR=Gray]prosze ciotko wymiziac Honde a Abisie wycalowac-jak drugi raz przyjede(jesli)to mam zamiar tego groznego staffa do bagaznika i potajemnie ci ukrasc:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

No co za... nie mieli sie do czego przyczepic...
Jak zbieranie kasy na male? Ja Ani moge oddac za karme, ktora mi z nimi przywiozla - to z 55 zl jak widzialam?

Link to comment
Share on other sites

trzeba na cito ruszyc z ogloszeniami kundelkow! maja tylko 2 tyg!
sa urocze!
bo astki to mozna oglaszac ale do adopcji beda pewno jak podrosna??
kurcze, ja nie wiem-jak widzialam te astki to takie malizny...trzeba je odkarmic, generalnie nie wygladaja zle,ale nie powiedzialabym ze sa w super formie tez...:roll:

[COLOR="Gray"][SIZE="1"]mandatu chcieli dac 500zl i 5punktow...jakos zeszli w dol...bo mowilismy ze szczylki w akcie pomocy SM wlasnie wieziemy...ale tlumaczyli,ze pech! akurat stanelismy pod kamera i dostali zgloszenie przez to ŁOKI-TOKI(kurna)i musza wypisac:shake: tragedia! a przestepstwo- stanelismy na sekunde!(bo tz nie chcial gadac przez kom w trakcie jazdy:diabloti: na pustym parkingu gdzie wjechac moga tylko busy wycieczkowe...[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Karolina mojego super groźnego amstaffa nie oddam:diabloti:


ja idę spac ,psiaki mają posłanie koło mojego wyrka bo nie dały się namówić na spanie dalej z Abi i Hondą .Spią padnięte ,tzn cała piątka heh .ja zresztą tez padam po dzisiejszym dniu .jutro niedziela więc na spokojnie będę mogła wyczuć szczyle .



One są śliczne i takie przytulanki do człowieka ,grzecznie chodzą przy noce na dworze i przychodzą na wołanie . Jak by nie te panele i ich suśki to było by bez problemowo . do juterka ciotki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...