Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

[quote name='__Lara'][B]Rybciu,[/B] a czy Ty byś nie wzięła Mirki? miałam ją ostatnio i nie potrafiłam sobie z nią poradzić, Ty jesteś lepsza do takich psów. Ona strasznie ciągnie na smyczy, na następny dzień cały kręgosłup miałam w zakwasach, nie mówiąc o pojawiającym się co jakiś czas bólu w miejscu skrzywienia :([/QUOTE]

Tzn. na stałe?
Z tego co wiem Rybka myślała o wyżełce, ale pewnie Mirka też by jej pasowała, a co Tobie już się Mirabelka znudziła?:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurza stopa 39']Tzn. na stałe?
Z tego co wiem Rybka myślała o wyżełce, ale pewnie Mirka też by jej pasowała, a co Tobie już się Mirabelka znudziła?:evil_lol:;)[/QUOTE]

Rybka w ten czwartek bierze Koszałka już z nią rozmawiałam, kurza stopo witamy na dogo :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurza stopa 39']Tzn. na stałe?
Z tego co wiem Rybka myślała o wyżełce, ale pewnie Mirka też by jej pasowała, a co Tobie już się Mirabelka znudziła?:evil_lol:;)[/QUOTE]

Nie chodzi o to, że znudziła, po prostu nie umiem sobie z nią poradzić :/ nie mam takiej wiedzy jak Rybka. Poza tym fizycznie nie wydalam :/ A Rybka miewała już trudniejsze przypadki :cool3: witam kurza stopo na wątku :loveu:

P. Aniu, czy ja mogłabym prosić o coś mniejszego tym razem? :razz: nie musi być całkiem małe, ale też nie duże :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurza stopa 39']Witam również. :)
Skoro Rybka nie ma wyboru to ja się nie wtrącam.:cool3:[/QUOTE]

No już postanowione, w czwartek Rybka weźmie Koszałka więc proszę mi tu nie podbierać wolontariusza, to trudny przypadek i musi być stale socjalizowany.

Link to comment
Share on other sites

Laro bardzo cię proszę znajdż jakieś zastępstwo do Miry ,może jednak ty Rybciu a wyżełkę damy Larze co ty na to ? Bolek w nowym domu . maciaszku nasz molosek ok je nie wymiotuje biegunka to norma ale dość chuda dostaje od tygodnia dodatkową porcję suchej i zobaczymy . No a jutro czekam kogo zobaczymy w schronie w czwartek Rybkę to już wiem i kto jeszcze? A Poker na razie na kwarantannie i nikt go nie dostanie .

Link to comment
Share on other sites

Czy ja mogę przyjechać w czwartek? Bo doszły mnie słuchy, że czwartki są tylko dla stałych wolontariuszy, a nowi mają przyjeżdżać na początku w soboty?
Byłam pierwszy raz w tę sobotę na zastępstwie z Łatką, ale ja jestem przyzwyczajona do bardziej kobylastych psów (w domu mam dobermankę), sama też jestem pokaźna, więc bardzo chętnie wychodziłabym na spacery z jakimś większym piesem.;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']maciaszku nasz molosek ok je nie wymiotuje biegunka to norma ale dość chuda dostaje od tygodnia dodatkową porcję suchej i zobaczymy .[/QUOTE]A może ona ma jakieś problemy trzustkowe? Czy wet może ją pod tym kątem przebadać?
Ps. Proponuję przenieść rozmowę na jej temat na katowicki wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']Laro bardzo cię proszę znajdż jakieś zastępstwo do Miry ,może jednak ty Rybciu a wyżełkę damy Larze co ty na to ? Bolek w nowym domu . maciaszku nasz molosek ok je nie wymiotuje biegunka to norma ale dość chuda dostaje od tygodnia dodatkową porcję suchej i zobaczymy . No a jutro czekam kogo zobaczymy w schronie w czwartek Rybkę to już wiem i kto jeszcze? A Poker na razie na kwarantannie i nikt go nie dostanie .[/QUOTE]

A wyżełka nie jest agresywna?
Nie sprawia problemów?

A wiadomo gdzie trafił Bolek?

Link to comment
Share on other sites

Bolek poszedł do nowego domu w sobotę, wrócił wczoraj.
Od soboty nie jadł, nie pił, nie sikał, nie koopał, tylko leżał i spał.
Po powrocie do schronu odzyskał humor, zjadł żarełko z puszki bez najmniejszego problemu i teraz i szaleje z radości w boksie.
Jest bardzo mocno zżyty ze schroniskiem, traktuje je jak swój dom. Potrzebuje cierpliwych właścicieli, którzy (najlepiej by było) zanim go zaadoptują spotkają się z nim kilka razy na zajęciach wolontariatu.
A jeszcze bardzie przydałby się dom tymczasowy, który nauczy go żyć w innym miejscu, niż schron.

Link to comment
Share on other sites

Laro Zona podobno lubi duże psy a nie ma swojego to weżmie Mirę, a tobie damy coś mniejszego . Zona musi mi obiecać że będzie normalnie przyjeżdżać . No widzę że jednak trochę nas będzie . Kurcze a teraz z innej beczki jak się robi literę zi na kompie bo nie umiem. Jeśli chodzi o Bolka niestety Bolek dziś wrócił do domu no tak to nazywam bo chyba mamy problem potrzebuję domu tymczasowego dla Bolka choćby na tydzień , Bolek w domu w pierwszy dzień normalnie się zachowywał był grzeczny bawił się z dziećmi ale już pod wieczór zaczął piszczeć pod drzwiami przestał jeść myśleli żę chce na dwór ale nie , całą niedzielę leżał pod drzwiami był osowiały nic nie jadł nie pił zdecydowali że z nim przyjadą do weta bo może chory po wyjściu z auta już wiedzieli że nic mu nie ma wyskoczył z samochodu i biegł do drzwi schronu przypadł do mnie w szale radości zjadł wszystko gdy mu dałam a na widok swoich kumpli z boksu oszalał ON PO PROSTU WRÓCIŁ DO DOMU i dlatego potrzebna jest mi osoba najlepiej taka która by najpierw go wyprowadzała na wolnotarjacie a po jakimś czasie mogła go zabrać do siebie i sprawdzić jego zachowanie martwi to nas bo fajni ludzie a on już był dwa razy wydawany i wracał z różnych powodów czekam na jakieś pomysły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...