Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

[quote name='maciaszek']Bolek poszedł do nowego domu w sobotę, wrócił wczoraj.
Od soboty nie jadł, nie pił, nie sikał, nie koopał, tylko leżał i spał.
Po powrocie do schronu odzyskał humor, zjadł żarełko z puszki bez najmniejszego problemu i teraz i szaleje z radości w boksie.
Jest bardzo mocno zżyty ze schroniskiem, traktuje je jak swój dom. Potrzebuje cierpliwych właścicieli, którzy (najlepiej by było) zanim go zaadoptują spotkają się z nim kilka razy na zajęciach wolontariatu.
A jeszcze bardzie przydałby się dom tymczasowy, który nauczy go żyć w innym miejscu, niż schron.[/QUOTE]


Ale 3 dni to niewiele, w końcu by zgłodniał, w końcu by się przyzwyczaił.

Z jakim on jest psem w boksie?

Link to comment
Share on other sites

[B]Sluchajcie, doszły do mnie ze sklepu zoologicznego nieciekawe rzeczy... dwie Panie skarżyły się gdy zadzwoniły do dwóch wolontariuszy, że zostały zignorowane. Gorzej, że leci to na karb Fundacji, bo właśnie mówiły o naszej Fundacji.

Ja mam nadzieję, że więcej do takich sytuacji nie dojdzie. Jeśli podajecie swój numer telefonu do firmówek to bądźcie odpowiedzialni, bo inaczej to ludzie stracą do nas zaufanie. Nie mówiąc o tym, że fajne domy mogły przejść koło nosa.

Poproszę jeszcze amikat żeby poruszyła tą kwestię w schronisku.[/B]

Link to comment
Share on other sites

nie wierzę, że to był ktoś od nas! To mogła być np. stara firmówka od muszkietrów z numerem do Kariny????
Nie mówiąc, że czasami ludzie nieco przesadzają, do mnie dzwonił facet w sparwie adopcji o godzinie 23:35!!!! Niektórzy wysyłają sygnał i chcą żeby oddzwaniać!!! Ale nie widzę osoby w naszym gronie, która nie byłaby zainteresowana adopcją swojego podopiecznego, po prostu nie wierzę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][B]Sluchajcie, doszły do mnie ze sklepu zoologicznego nieciekawe rzeczy... dwie Panie skarżyły się gdy zadzwoniły do dwóch wolontariuszy, że zostały zignorowane. Gorzej, że leci to na karb Fundacji, bo właśnie mówiły o naszej Fundacji.

Ja mam nadzieję, że więcej do takich sytuacji nie dojdzie. Jeśli podajecie swój numer telefonu do firmówek to bądźcie odpowiedzialni, bo inaczej to ludzie stracą do nas zaufanie. Nie mówiąc o tym, że fajne domy mogły przejść koło nosa.

Poproszę jeszcze amikat żeby poruszyła tą kwestię w schronisku.[/B][/QUOTE]

Znaczy się, że wolontariusz nie odebrał telefonu?

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam dziś zdjęcia Neli, czy ona ma jakieś ogłoszenia? na jej wątek nikt nie zagląda. ja mogę zrobić ogłoszenia ale za jakiś tydzień-dwa jak mi się matury skończą...teraz jakoś do tego głowy nie mam

[URL]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/1305GOwnieNel#[/URL] zdjęcia Nel :)

[img]http://lh6.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/S-w81WkQnNI/AAAAAAAAGJ4/oauQOhedG40/s512/IMG_5495.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Pani mi powiedziała, że jak rozmawiały te dwie osoby to tak jakby wolontariuszowi w ogóle nie zależało na adopcji.[/QUOTE]

Ja jestem za tym żeby na firmówce był podany tylko jeden numer telefonu, do opiekuna. Więcej nie ma sensu. Lepiej żeby zainteresowani dzwonili tylko do osoby która najwięcej o psie wie. A opiekunowi na pewno zależy na adopcji.
Dzisiaj byłam rozwieszać ogłoszenia Smutki w Sosnowcu i widziałam tam naszą tablicę z firmówkami, była tam jeszcze Sarcia i poprosiłam panią żeby podmieniła ją ze Smutką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zapka']Ja jestem za tym żeby na firmówce był podany tylko jeden numer telefonu, do opiekuna. Więcej nie ma sensu. Lepiej żeby zainteresowani dzwonili tylko do osoby która najwięcej o psie wie. A opiekunowi na pewno zależy na adopcji.
Dzisiaj byłam rozwieszać ogłoszenia Smutki w Sosnowcu i widziałam tam naszą tablicę z firmówkami, była tam jeszcze Sarcia i poprosiłam panią żeby podmieniła ją ze Smutką.[/QUOTE]

zapko,pewnie masz rację.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER][SIZE=5][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][I][COLOR=red]Akcja Adopcyjna w M1 - Czeladź !!!![/COLOR][/I][/B][/URL][/SIZE]


[COLOR=Red][I][B][SIZE=5]22.05.2010 r - sobota[/SIZE][/B][/I][/COLOR]
[/CENTER]

[B] w godzinach 11.00. - 18.00.

tradycyjnie potrzebujemy wolontariuszy do kwestowania, rozdawania ulotek i opieki nad psami[/B]

ponieważ ilość zwierząt ograniczona na akcji będą tylko zwierzęta fundacyjne

spotykamy się w pasażu - na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, w którym dokładnie miejscu ale to w końcu nie Silesia i jakoś się znajdziemy[B]
[COLOR=Red]
[/COLOR][/B][COLOR=Red][B]ZAPRASZAMY ![/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Niestety to nie tylko wina wolontariuszy... dzwoniła do mnie baba i pytała o małego psa, ale na pytanie o domek itd nie chciała odpowiedzieć. Potem jak chciałam się z nią skontaktować nie odbierała telefonu i pisała mi smsy... :(
Więc wina myślę leży po obu stronach, nie tylko wolontariuszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']Niestety to nie tylko wina wolontariuszy... dzwoniła do mnie baba i pytała o małego psa, ale na pytanie o domek itd nie chciała odpowiedzieć. Potem jak chciałam się z nią skontaktować nie odbierała telefonu i pisała mi smsy... :(
Więc wina myślę leży po obu stronach, nie tylko wolontariuszy...[/QUOTE]

[B]saphira[/B], dobrze, że to napisałaś. Masz zupełną rację. Teraz nie będę musiała "świecić oczami" przed Panią z zoologicznego.

Tak, jutro od 10.00 wolontariat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...