Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

chciałam jej wątek założyć ale ona ma wątek tylko inaczej się nazywa :[URL="http://www.dogomania.pl/../175101-Trzy-letnia-Nera-szuka-swojego-promyczka-szczAE-A-cia"]http://www.dogomania.pl/threads/175101-Trzy-letnia-Nera-szuka-swojego-promyczka-szczAE-A-cia[/URL]
nie wiem kto prowadzi wątek i czy mogę go przejąć :)

Link to comment
Share on other sites

Wątek założyła Vaness, ale w ogóle się nim nie zajmuje. Napisz do moda z prośbą o zmianę.

Na Picasso wypatrzyłam, że w szkoleniu biorą jeszcze udział te psy: suka 196/10, suka 201/10, suka 1326/09, pies 145/10, suka 471/09.
Xszilax, jeśli coś mylę, to proszę o sprostowanie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Wątek Tekili znajdziesz na 1 stronie katowickiego wątku :).
A czy to na pewno te psy, których numery podałam to może niech jeszcze xszilax potwierdzi.[/QUOTE]

Tak, to te psy maciaszku. Uzupełniłam też te inne z picassa, oczywiście nie znam ich opiekunów, są 1-2 stronie. Dlatego na następny raz wydrukuję listę, wpiszą się tam nowi wolontariusze. Napiszę też instrukcję rejestracji do dogomanii z adresem tego wątku i instrukcję zalogowania się na gmailu z dostępem do picassa.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180379-Nelusia-mA-oda-malutka-i-miA-a-ale-wciAE-A-bezdomna[/url]

zapraszam na wątek Neli, ona wyjątkowo szybko się uczy, gdyby trafiła na kogoś kto chciałby z nią poćwiczyć mogłaby zostać prawdziwą psią mądralą...

Przepraszam za nędzną jakość filmu w linku na wątku, coś musiałam pochrzanić w ustawieniach, to dopiero drugi, pierwszy był za ciemny, to drugi musiał być prześwietlony...

Link to comment
Share on other sites

tak Maciaszku Lara ma rację to te psy / Rybko kochanie nie martwiłabym się o zimę to nie ma być taki kojec jak sobie wyobrażasz buda i wybieg tam podobno jest jakaś altana lub garaż ogrzewany tylko musi go ogrodzić ,dziś była znowu jakaś rodzina po Foksa ale ja się obawiam że on nie będzie tolerował wszystkich a tylko tych którzy się nim zajmą .A NA WOLNOTARJAT SIĘ NADAJESZ

Link to comment
Share on other sites

saphiro twoja suczka się znalazła więc jeśli nie masz nic przeciw to będziesz ją miała z powrotem teraz nazwałam ją zaginiona w akcji bo nikt nie wie jak się znalazła 10 boksów dalej chyba jej się mira znudziła . A Tekille dam komuś innemu .

Link to comment
Share on other sites

;)saphiro twoja suczka się znalazła więc jeśli nie masz nic przeciw to będziesz ją miała z powrotem teraz nazwałam ją zaginiona w akcji bo nikt nie wie jak się znalazła 10 boksów dalej chyba jej się mira znudziła . A Tekille dam komuś innemu .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rybko słoneczko wiadomość z ostatniej chwili gdy do was pisałam to do schronu przyjechał pan Myśliwy po Foksa , więc foks jest w drodze do domu mam nadzieję że będzie dobrze. Czy zajmiesz się tekillą bardzo proszę .Bo chciałam ci dać Czarka ale Leonarda mówiła że go weżmie jak Sara pójdzie po 15 do domu

Link to comment
Share on other sites

Pomocy!
Mantra to 8 miesięczna sunia, która wyglądała tak:
[IMG]http://images8.fotosik.pl/169/573cf7acb61b4da9.jpg[/IMG]

Ktoś karmił ją cebula, po leczeniu trafiła do domu stałego, niestety ostatnio zachorowała na nosówkę, walczyła o życie jej stan jest stabilny, ale potrzebujemy pomocy finansowej, jej właścicielka ma poważne problemy zdrowotne, zrozpaczona była zmuszona oddać Mantrę, Mantrę chwilowo mamy pod swoja opieką ( Fundacja SOS dla zwierząt), [B]ale jej leczenie kosztowało bagatela już prawie 2 tys,[/B] a jest na szpitaliku, nie wydolimy finansowo, pomóżcie nam pomagać!
Błagamy o wszelką pomoc w tym o DT!!!

Konto:

FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT

41-508 Chorzów – Maciejkowice ul. Antoniów 1

93 1560 0013 2367 0569 2079 0001

Dla przelewów zza granicy
IBAN PL93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
SWIFT GBGCPLPK

Tytuł przelewu – Dla Mantry

Mantra ma inne poważne problemy zdrowotne, można o niej poczytać tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178004-Mantra-na-pomoc-NosA-wka-intensywna-terapia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax'][COLOR=Blue]Rybko słoneczko [/COLOR]wiadomość z ostatniej chwili gdy do was pisałam to do schronu przyjechał pan Myśliwy po Foksa , więc foks jest w drodze do domu mam nadzieję że będzie dobrze. Czy zajmiesz się tekillą bardzo proszę .Bo chciałam ci dać Czarka ale Leonarda mówiła że go weżmie jak Sara pójdzie po 15 do domu[/QUOTE]

A Mirę ma Mona na stałe tak?
No dobra mogę wziąć Tequile- jakkolwiek się to pisze ( o jak ładnie imię pasuje do mnie:loveu::evil_lol:, a jak będę mieć psa to go Desperados nazwę:diabloti:), może wreszcie coś normalnego nie ze zrytym łbem, o mysliwym mi coś niecoś powiedziała kuba123, którą musiałam męczyć telefonicznie:mad:

[COLOR=Blue]Pod włos mnie proszę nie brać[/COLOR]:megagrin:

[quote]ale suczka grzeczna ogólnie[/quote]

To jakaś odmiana :cool1:, ale znając życie obudzę w niej paskudę.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

W imieniu jednego z naszych schroniskowych psiaków- Smutki proszę o pomoc!!
Zbieramy pieniążki na jej operację, link do bazarku - sztuczna biżuteria i inne drobiazgi:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181553-BiA-uteria-ramki-na-zdjAE-cia-drobiazgi-na-leczenie-Smutki-ze-schronu-do-21-marca?p=14268834#post14268834[/url]

Link to comment
Share on other sites

W imieniu jednego z naszych schroniskowych psiaków- Smutki proszę o pomoc!!
Zbieramy pieniążki na jej operację, link do bazarku - sztuczna biżuteria i inne drobiazgi:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181553-BiA-uteria-ramki-na-zdjAE-cia-drobiazgi-na-leczenie-Smutki-ze-schronu-do-21-marca?p=14268834#post14268834[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']A Mirę ma Mona na stałe tak?
No dobra mogę wziąć Tequile- jakkolwiek się to pisze ( o jak ładnie imię pasuje do mnie:loveu::evil_lol:, a jak będę mieć psa to go Desperados nazwę:diabloti:), może wreszcie coś normalnego nie ze zrytym łbem, o mysliwym mi coś niecoś powiedziała kuba123, którą musiałam męczyć telefonicznie:mad:

[COLOR=Blue]Pod włos mnie proszę nie brać[/COLOR]:megagrin:



To jakaś odmiana :cool1:, ale znając życie obudzę w niej paskudę.:diabloti:[/QUOTE]

Desperados :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jestem ZA :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::loveu::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...