Jump to content
Dogomania

malutka sunia z cmentarza


Magdziak

Recommended Posts

[quote name='lilk_a']dogo -60 , jesteś z częstochowy ?[/QUOTE]

[quote name='lilk_a']ja tylko zdziwiłam się temu co piszesz :)[/QUOTE]


a ja się nie dziwię, że ty się dziwisz :) skoro cały czas jesteś na wątku i zadajesz tak infantylne pytanie.Czytanie ze zrozumieniem nie boli.Spróbuj jeszcze raz.
Nie jestem podejrzanym a ty śledczym więc mnie przesłuchiwać nie będziesz. Ja tu niczego nie ukryłem ,zwłaszcza psa.

Link to comment
Share on other sites

Nie ważne skąd ktoś jest, ważne w jaki sposób i czy na prawdę chce pomóc. Uważam, że wszystkie sprawy związane z psem dla którego zakłada się wątek powinny być omawiane na wątku. Nie jestem zwolenniczką zamiatania śmieci pod dywan. Od razu mówię, że nie znam wątku, weszłam na niego jakby z marszu, ale już na tylu wątkach jestem , że nie mogę zrozumieć dlaczego pewne sprawy mają być załatwiane na pw. W czym tkwi problem??
Nie oceniajmy ludzi na podstawie miejscowości z której pochodzą, ale tym co robią dla zwierząt.
Dlaczego pytanie gdzie przebywa Ela wzbudziło tyle emocji??? co w nim jest takiego dziwnego??

Link to comment
Share on other sites

ja też właśnie nie wiem po co te tajemnice.....
pytałam cię [B]dogo[/B] skąd jesteś bo może faktycznie przydałoby się założyć jakąś organizację , fundację czy jak to tak zwać na terenie Częstochowy , i może mógłbyś się tym zająć .... ja mogę się już do niej zapisać jako członek internetowy , ponieważ nie jestem zbyt mobilna :)

Link to comment
Share on other sites

z tego co mi się udało ustalić to w okolocy Częstochowy takiego psa w żadnym schronisku nie ma .Jest jeszcze jedna możliwość ale to jutro do sprawdzenia osobiście bo dzisiaj nie zdążyłem.

Bez urazy Magdziak ale jak się podpadnie to trza liczyć się z ograniczonym zaufaniem. I jeszcze jedno, poproś swoją przyjaciółkę Floride_blue żeby nie wygłupiała się na forum częstochowskim i nie kierowała ludzi z psami do naszego schronu skoro tak go krytykujecie i twierdzicie,ze tam są straszne rzeczy wyprawiane.Więcej konsekwencji kobitki.Zwłaszcza ze jako fundacja powinnyście pomagać a nie upychać zwierzaki gdzie popadnie bez kontroli i zastanowienia a póki co to tylko tyle potraficie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Nadal staram się o dograć transport? Za dnia będę w pracy i niewiele załatwię. Gdzie jest Ikea w Łodzi na Pabianickiej i jak to daleko od Łódż Kaliska dworca? Bo na mapie nie mogę znaleźć dokładnie?[/QUOTE]
Mam nadzieje Cajus, że odnośnie transportu udało Ci się go dopiąć na ostatni guzik. Pamiętaj, że są sprawy gdy nie możemy słuchać tego co podpowiada rozum, a musimy kierować się sercem. W dosłownym tłumaczeniu "Dobro psa ważniejsza niż nasza własna ambicja".
[quote name='doogo-60'][B]Bez urazy Magdziak ale jak się podpadnie to trza liczyć się z ograniczonym zaufaniem.[/B] I jeszcze jedno, poproś swoją przyjaciółkę Floride_blue żeby nie wygłupiała się na forum częstochowskim i nie kierowała ludzi z psami do naszego schronu skoro tak go krytykujecie i twierdzicie,ze tam są straszne rzeczy wyprawiane.Więcej konsekwencji kobitki.Zwłaszcza ze jako fundacja powinnyście pomagać a nie upychać zwierzaki gdzie popadnie bez kontroli i zastanowienia a póki co to tylko tyle potraficie.[/QUOTE]tak na marginesie przypomnę tylko, że to nie Magdziak podpadła tylko FFA O/Częstochowa. Fakt, że Magdziak należy do członków tej Fundacji i nie usunęła tej informacji ze swojej sygnatury nie jest jednoznaczne, że ma być stosowana zasada odpowiedzialności zbiorowej. Na pewno musi się liczyć z tym, że inni będą się baczniej przyglądać jej poczynaniom, ale w tym konkretnym przypadku odnoszę wrażenie, że wszystko jest na najlepszej drodze skoro pies idzie do Cajusa i Cajus nie ma żadnego problemu z przepływem informacji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Przestanicie sie klocic, tylo pomozcie zalawtic transport, zeby pies dotarl do Cajusa.[/QUOTE]
Szarotka z tego co mi wiadomo, to Cajus go już 'prawie' załatwił chociaż nie ukrywam, że pomoc by się mu przydała. Tylko, że w tej mierze musiałby się tutaj wypowiedzieć sam Cajus czy podróż jest już załatwiona z miejsca A do miejsca B. Jak na razie chłopisko pracuje, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Szarotka z tego co mi wiadomo, to Cajus go już 'prawie' załatwił chociaż nie ukrywam, że pomoc by się mu przydała. Tylko, że w tej mierze musiałby się tutaj wypowiedzieć sam Cajus czy podróż jest już załatwiona z miejsca A do miejsca B. Jak na razie chłopisko pracuje, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.[/QUOTE]

To sie ciesze :):) bo nie moglam przebrnac przez te wszystkie dyskusje co i kto komu i za ile :):)
Przy okazji zapraszam na bazarek dla Franusia, ktory ledwo uszedl z zyciem, a uratowanie mu zycia kosztowalo nas lepiej nie mowic :):)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174776-Swiateczny-Bazarek-dla-Franusia-ktory-ledwo-uszedl-z-zyciem-do-12-XII-godz-12-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że wystawiłem wszystkich na czekanie.
Sprawę transportu mam dopiętą praktycznie do końca. Jest to jednak trasa długa i bardzo stresująca dla Eli. Dziś pojawiła się inna opcja. Transportu bezpośredniego do Torunia. Nie wiem czy się uda, ale na pewno byłaby to opcja mniej stresująca dla Eli. W tej sprawie czekam za wiadomościami.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Chciałbym aby dobro zwierząt było zawsze na pierwszym miejscu. Jesteśmy tu dla Nich I po to aby Im pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...