Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My juz transport mamy, ale sami często podróżujemy i muszę przyznać, ze Słowację i Czechy to tak raz miesięcznie odwiedzamy. Póki co tylko dwa razy nas zatrzymali, raz tylko zerkając na psiaki, drugi: robili całą akcję na zagranicznych kierowców, sprawdzali aktualność winiety. Nie zapomnijcie kupić!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bura']Pisałam wczoraj do nich o potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i chyba jest jakiś problem z formularzem internetowym... ech...[/QUOTE]
Hej, ja jeszcze wczoraj gtak wyslalam i nawszelki wypadek wyslalam zapytanie czy zgloszenie jest ok itp. Odpisali, ze tak, wiec jak cos mam potwierdzenie ;)
Ja wysyłałam, ze Słowackiego formularza, jak cos, moge komus pomoc, wyslac raz jeszcze.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Potwierdzenie dostałam, ale z tego co twierdzi pan Piskay, nie takie jak powinno... lepiej też się dowiedzcie, czy Wasze zgłoszenia doszły!![/QUOTE]
eenoo - nie strasz, ja też wysyłałam on-line, też przyszedł mi mail zwrotny i mogę nie być zgłoszona?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja dostałam odpowiedź od p. Piskay że moje zgłoszenie jest ok i pies jest zgłoszony. Pytajcie pod ten mail jeśli macie wątpliwości co do zgłoszenia: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
ja dostałam następującą odpowiedź: "[COLOR=#1f497d]Witam, jak do pani neprislo potwierdzenie zgloszenia mailom, tak zgloszenie nie jest dobre. Prosze zgloszic online esce raz"

czyli jeżeli dostało się potwierdzenia na maila, zgłaszając on-line, to wszystko ok!!:)

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Ja już dawno dostałam takie potwierdzenie, ze wszystkimi danymi psa, najpierw zwykłe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, a później drugie z danymi psa.Ciekawe czy przedłużą termin przyjmowania?[/QUOTE]
dobra - to napiszcie mi co wypełniliście przy: "Stud Book" i "Reg. number" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Stud Book - nr rodowodu
Reg number - jezeli chcą, to możesz wpisac nasz polskie nr rejestracyjny.

Pzdr.[/QUOTE]
no tak właśnie wypełniłam - a potem zaczęłam się zastanawiać czy na pewno reg.number to nas polski numer rejestracyjny, no bo co właściwie ich on obchodzi?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...