Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']Czyli jak chcę zapłacić na miejscu, to płacę 38 + 5 euro?

Lepiej robić przelew, lub bankową wpłatę na konto czy zapłacić na miejscu? Tzn czy koszty przelewu będą tak duże, że bardziej się opłaca na miejscu płacić?[/QUOTE]
Dokładnie tak :)
U mnie w PKO koszt przelewu zagranicznego wynosi ok 100zł, w ING to 5 zł, więc to zależy w jakim banku masz konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Dokładnie tak :)
U mnie w PKO koszt przelewu zagranicznego wynosi ok 100zł, w ING to 5 zł, więc to zależy w jakim banku masz konto.[/QUOTE]
Tak, jak napisała [B]Jagoodka[/B] - wysokośc opłaty zalezy od banku, w którym masz konto. W PeKaO SA - 30 zł. Ale za to, jeżeli zrobię przelew do godz. 12-tej, to na Słowacji będzie już następnego dnia. To ważna informacja, gdy nieraz nie mamy finansów i czekamy do wypłaty...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze u mnie pewnei miejsce by bylo ale VII jest w piatek:( jak mnie pamiec nie myli.
Daria otworz sobie w ING konto Direkt to jest konto bez oplat i przelewy w uni sa po 5 zł:) jesli myslesz o wystawach zagranicznych to naprawde sie oplaca:)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam info Teci - w ING 5 zł. (ale za to przelewy do krajów spoza strefy EURO... ;(

A może warto się dowiedzieć, czy można dokonać zapłaty kartą kredytową ? Jako przelew.

My zdecydujemy za tydzień, czy jedziemy tam, czy nie.

[quote name='Jagoodka']Nie myli Cię pamięć, niestety...:-([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ano jest, ale trzeba najpierw kase wplacic, a potem dopiero mozna zglaszac i w zalaczniku ma byc potwierdzenie wplaty...
Cwaniaki...[/QUOTE]
eeee ja zgłosiłam bez płacenia
przecież wyraźnie jest napisane że można zapłacić na wystawie
a formularz poszedł bez załącznika w postaci dowodu wpłaty:p

Link to comment
Share on other sites

Czasem trzeba wysłać drugą stronę (np. przy zmianie właściciela) i na takie wypadki musi być na nią miejsce w formularzu. Ja zawsze wysyłam 2 strony, bo na drugiej mam dopisanego współwłaściciela. Ale jeśli druga strona jest pusta, to ja bym nie wysyłała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Czasem trzeba wysłać drugą stronę (np. przy zmianie właściciela) i na takie wypadki musi być na nią miejsce w formularzu. Ja zawsze wysyłam 2 strony, bo na drugiej mam dopisanego współwłaściciela. Ale jeśli druga strona jest pusta, to ja bym nie wysyłała.[/QUOTE]
no widzisz - dobrze wiedzieć:p
stanowisz nieocenione źródło informacji:p

Link to comment
Share on other sites

Zadecydowałam, że pojadę swoim autkiem. Mogę zabrać 2 osoby i 2 pieski na sobotę. Jedziemy bez noclegu. Jeżeli ktoś refletuje to proszę o kontakt najlepiej telefoniczny 664-658-878 (lub PW) z racji tego, że przy komputerze będę najprawdopodobniej dopiero w niedzielę albo we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...