Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli zgłoszenie wysyłałyście w pierwszym terminie to płacicie jak za pierwszy termin + 5 euro.
Niekiedy Słowacy liczą tak jak piszecie ale warto wtedy się wykłócać że zgłoszenie w pierwszym terminie i było uzgadniane że płatność na miejscu - skutkuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']
Niekiedy Słowacy liczą tak jak piszecie ale warto wtedy się wykłócać że zgłoszenie w pierwszym terminie i było uzgadniane że płatność na miejscu - skutkuje:)[/QUOTE]
a to trzeba gdzieś zgłosić że zamierzam płacić na miejscu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']a to trzeba gdzieś zgłosić że zamierzam płacić na miejscu???[/QUOTE]

No powinno sie na zgloszeniu zaznaczyc dla pewnosci :) Słowacy od ubieglego roku nie respektuja (przynajmniej na miedzynarodowkach napewno) zgloszen nie oplaconych. Tylko jesli odpisza ze mozna zaplacic na miejscu mozna si enei bac ze jakis niemily kwiatek nam wytna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']No powinno sie na zgloszeniu zaznaczyc dla pewnosci :) Słowacy od ubieglego roku nie respektuja (przynajmniej na miedzynarodowkach napewno) zgloszen nie oplaconych. Tylko jesli odpisza ze mozna zaplacic na miejscu mozna si enei bac ze jakis niemily kwiatek nam wytna:)[/QUOTE]
hmmm..dobrze wiedzieć...
myślałam że to norma - skoro sami na stronie napisali - że wystawcy zagraniczni MOGĄ płacić na wystawie:roll:
no to może napiszę do nich ? ( do pana Piskaya?) co by potem się nie okazało że nie ma nas na liście:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj napisałam, że nie dostałam elektronicznego potwierdzenia. Po godzinie dostałam odpowiedź, że jestem "zgloszena"

Myslę, że jest ok i czekam na listę wystawców, dobrze, że mam w sumie blisko do Preszowa. A ja zgłaszałam w II terminie to na pewno muszę zapłacic 43 euro.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red]na 95% (jeszcze nie na pewno, ale raczej tak); szukam transportu do Presova i z powrotem [B]na piatek dla jednej osoby i malego psa[/B] (podrozoje przypiety szelkami, moze tez na kolanach) [B]z Krakowa[/B]. oczywiscie dokladam sie do kosztow paliwa.[/COLOR]
byloby fajnie, gdyby dodatkowo mozna bylo liczyc na zrobienie nam zdjecia na ringu, moge zrobic rowniez zdjecia w podziekowaniu oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłaszałam w pierwszym terminie wiec zamierzam zapłacic I termin + 5 euro ! ! Pisałam maila do p. Piskaya czy zgłoszenie przyjęte i w ogóle czy poprawnie wszystko (bo troche namieszałam w formularzu) i ani potwierdzenia nie dostałam ani odpowiedzi (4 dni temu pisałam) ale na maila dostałam od razu potwierdzenie z numerem zgłoszenia. Dzisiaj mają sie pokazać stawki na stronie, juz nie moge sie doczekać :D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...