Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madika'] Radjuk Svetlana, BY
ktos cos o niej wie?[/QUOTE]

Moi znajomi ocenili panią krótko - jak nie ma "swoich" to sędziuje bardzo dobrze, ale rzadko kiedy nie ma na ringu "swoich"...
Nas też sędziuje, niestety opinię na jej temat poznałam już po zgłoszeniu psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']super.:mad:
z tego wynika, ze zmienili nam sedziego na jakas: Radjuk Svetlana, BY
ktos cos o niej wie?[/QUOTE]
Ja z kolei mam b.dobre zdanie o tej sędzinie. Usmiechnięta, lub ładną prezentację. Na mojej rasie się zna. A na innych - nie wiem. Ja bym do niej jechała w ciemno;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Moi znajomi ocenili panią krótko - jak nie ma "swoich" to sędziuje bardzo dobrze, ale rzadko kiedy nie ma na ringu "swoich"...
Nas też sędziuje, niestety opinię na jej temat poznałam już po zgłoszeniu psów.[/QUOTE]

swoich, czyli swoich znajomych czy ze swojego kraju?
w ogole z jakiego ona jest kraju?

[quote name='Asiaczek']Ja z kolei mam b.dobre zdanie o tej sędzinie. Usmiechnięta, lub ładną prezentację. Na mojej rasie się zna. A na innych - nie wiem. Ja bym do niej jechała w ciemno;)

Pzdr.[/QUOTE]
hm. no jechac musze, bo zgloszeni od polowy grudnia jestesmy, a gdzis sie dowiedzialam, ze nam sedziego zmienili ;)

na co najbardziej zwraca ta Pani uwage? statyka, chod psa, wyglad...?
ehh... a mialo byc tak ladnie i pieknie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']swoich, czyli swoich znajomych czy ze swojego kraju?
w ogole z jakiego ona jest kraju?
[/QUOTE]

Na wystawach zagranicznych lubi osoby rosyjskojęzyczne. Wśród hodowców z byłego ZSRR ma opinię prostą: kto da więcej ten swój. Gdy nikt nie zapłaci to ocenia super: zna się na rasach i ma oko do dobrych psów.
Ja zgłosiłam nim dotarła do mnie ta wiadomość i jedziemy - liczymy na uczciwą konkurencję[B].

[/B]Pochodzi z Białorusi (BY).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']super.:mad:
z tego wynika, ze zmienili nam sedziego na jakas: Radjuk Svetlana, BY
ktos cos o niej wie?[/QUOTE]

kulturalna, kompetentna, uśmiechnieta - tak w skrócie :)
ja do niej bardzo chętnie jeżdżę, i zdarzyło mi się u niej "przegrać", ale słusznie !
i wygrać "w paszczy lwa" czyli za wschodnią granicą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']kulturalna, kompetentna, uśmiechnieta - tak w skrócie :)
ja do niej bardzo chętnie jeżdżę, i zdarzyło mi się u niej "przegrać", ale słusznie !
i wygrać "w paszczy lwa" czyli za wschodnią granicą :)[/QUOTE]
Ja, niestety;) wygrywałam u niej na moim terenie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

mam mieszane uczucia teraz co do tej Pani. strasznie sie boje, tym bardziej ze chcialabym skonczyc championat :(
no ale jedna (bardzo) zla opinia i ze trzy dobre to chyba nie jest tak tragicznie...

u nas w konkurencji 'tylko' czeskie psy, mam nadzieje, ze ich hodowczynio-wlascicielka nie zna tej strony przychylnosci sedziny i w ogole nie z tych, co sie do takich machinacji uciekaja ;)


@ Aga616 - my nie nocujemy w Presovie, ale jak jechalismy we wrzesniu tam na wystawe, to nocowalismy tuz przed polska granica (w jakiejs wsi ;) tuz przed Mniszkiem ) i bylo ok. Slowacy maja dobre drogi, wiec nie bylo tragedii z dojazdem. Z parkowaniem tez nie bylo problemu, bo maja gigantyczny parking za free przed hala i chyba wszyscy sie tam zmiescili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...