Jump to content
Dogomania

PILNE-Interwencja w pseudohodowli!! Bardzo dużo zwierząt do adopcji!!


bishop

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chomik-płeć obojętna, jak by była parka to trzeba by jednej płci, .Jak by zostały jakieś kosio dziewczynka(mam samiczki) to się zmieści,Jest już u mnie kosia z dogomani od formicy.Mieszka z dwoma koleżankami w klatce 95/63/30 ,ma dzienne wybiegi ,piasek do kąpieli i wydaje mi się ,że jest zadowolona i ustawia moje koty. Omijają je z daleka.Ale zapraszam do mojego mini zoo(kosze,koty i rybka) :p

Link to comment
Share on other sites

@anial-zaklepuje Ci pana chomika-ośmiorniczkę i jakąś panią koszatniczkę o ile zostaną,bo są chętni.

Podsumowanie:
-Chomiki znalazły domy
-Koszatniczki też

Domu szuka duuuużo ślicznych myszek i na pewno te szczury,które się niebawem pewnie urodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bishop']
@dream*- możesz ogarnąć forum koszatniczek i ewentualnych chętnych kierować do mnie?
[/QUOTE]

oczywiście :) i tak je monitoruje sobie na codzień więc to żaden problem :)

już pare osób zadeklarowało się wstępnie, ale czekamy na konkrety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dream*']nie doczytałam,
czyli temat koszatniczek jest już zamkniety?
przekazac takie info na koszatniczkowe?[/QUOTE]

Na razie może jeszcze zostaw,jutro sie dokładnie dowiem ile ma na pewno zaklepane domy i dam znać.

@Kana-na myszach się nie znam,szczury z takimi uszami określa się jako dumbo,stąd mój opis ;)

Link to comment
Share on other sites

przepytalam wszystkich zanjaomych nikt nie moze sie zaopiekowac.
Wkleilam to na chmikowe, swinkowe, myszowe i jeszcze jedno swinkowe forum.
Troche osob sie zglosilo.
! z osob zapewniam klatkę.
Mam jeszcze 1 jklatke wolna.
Tzn. jeszcze jej nie mam ale dostane w niedziele i moge koms dac.
Moja mama sie nie zgadza na myszy bo mowi ze to powiekszy jej alergie.
Mam taką klatke u siebie (nie do oddania)
[URL]http://belio.totu.pl/g/284/500/2840002731.jpg[/URL]
ale do takiej klatki to raczej chomika syryjskiego nie wsadze.
Jakby byly dżungarki to 1 moglabym wziac na DT jakby sie mama zgodzila bo ja mialam chomika i nie byla uczulona.
Na myszki mozemiec alergie.
A co jak sie nie uda znalezdz domu?
a ich nie moge wzią c na DS.
Co wteeddy?

Link to comment
Share on other sites

co jak sie ma np. myszke na DT a nie mozna jej znalezc domu a ktos juz nie moze sie nia zajmowac?
W sensie...
Co sie dzieje gdy ktos mam np myszke na DT ale nie mogą mu znalezdz DS a oni nie mogą tej myszki zatrzymac?

Moja mama sie pyta...
Bo ona mowi ze to powiekszy jej alergie ale jakbym miala je tylko na DT to nie na zawsze to sie mama moze zgodzic tylko pyta co bedzie jak sie dom nie znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

Jak będzie transport do Wawy, to ja mogę przyjąć kilka mysich samiczek na tymczas, ew. zgodnych samczyków. (oczywiście nie do moich dziewczyn tylko do oddzielnej klatki) Tylko musiałyby być w miarę zdrowe-w sensie bez pasożytów, bo mam za dużo innych zwierząt w domu żeby ja narażać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuna96']co jak sie ma np. myszke na DT a nie mozna jej znalezc domu a ktos juz nie moze sie nia zajmowac?
W sensie...
Co sie dzieje gdy ktos mam np myszke na DT ale nie mogą mu znalezdz DS a oni nie mogą tej myszki zatrzymac?

Moja mama sie pyta...
Bo ona mowi ze to powiekszy jej alergie ale jakbym miala je tylko na DT to nie na zawsze to sie mama moze zgodzic tylko pyta co bedzie jak sie dom nie znajdzie?[/QUOTE]

Trzeba brać to pod uwagę zanim się weźmie myszkę bo wiadome jest to,że nie zawsze musi znaleźć dom.Bo zwierzak to nie zabawka i nie można go tak upychać potem spowrotem - jeśli nie masz na stałe warunków to lepiej nie bierz,bo chyba wiesz że w życiu różnie bywa.Musisz być też świadoma tego że te myszki pewnie trzeba będzie zabrać do weterynarza a to też jest koszt,dobra karma też kosztuje,trzeba mieć miejsce i czas dla takich myszek,które jako że są po przejściach wymagają więcej kontaktu z nami by się oswoiły i były potem fajnymi domownikami [kojarzę się z forum o myszkach więc jesteś młodsza ode mnie,masz dziwne kłopoty z tą alergią mamy więc jeśli ktoś jest chory to może nie warto ryzykować a postarać się pomóc w inny sposób ? ;)]

Ty mając je na DT też nie możesz dać jej byle komu tylko znaleźć jak najlepszy dom - ja chce wziąć kilka dziewczyn ale jestem tego świadoma że mogą zostać u mnie do końca jeśli nie znajdę odpowiedniego domu lub nawet jeśli się przywiążę to zostaną.

Link to comment
Share on other sites

pisalam juz do bishop na gg

moge dac dom jednej myszce, mile widziana z dluższymy kłaczkami.


na gg opisałam tez bishop wszystko i wyslalam odpowiednie linki do naszych tematów.



znalazłby sie transport z Wrocka do Katowic, ewentualnie do Krakowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoJo13']Mam jeszcze pytanko: czy szczurcia w ciąży jest na coś chora?[/QUOTE]

jeżeli jest w ciaży to i tak nie możesz jej łączyc z Twoimi szczurami.


a takiego szczura z takiego źródła powinnas poddac kwarantannie, mimimum dwa tygodnie. gdy urodzi to trzeba odrobaczyc itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...