Jump to content
Dogomania

DINO-Piękny pręgowany bokser Już w domku u Oli :-)


Aganiok

Recommended Posts

ile powinnam dac za psa w schronisku??Pan mi powiedzial ze to jest dobrowolny datek...ale ile wypada? biorac pod uwage fakt ze to juz i tak dla mnie wydatek...100zl benzyna do Leczycy, smycz, miska, legowisko(pewnie i tak bedzie spal w lozku) karma na poczatek itd!jakies zabawki do tego zeby sie oswoil...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, tak - poczekajmy na rozwój wydarzeń... Też mam nadzieję, ze chociaż ten boksiu znajdzie domek. A moze by tak zebrać wszystkie potrzebujące boksie, dobermany i inne rasowce schroniskowe i dac na allegro po jednej aukcji z opisami psiaków i kontaktami do osób opiekujących się nimi? Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje że za dużo psiaków na jedej aukcji nie może być.
I tak niektóre zainteresowane osoby doputują się o psiaki osoby która wystawiła psa na allegro. A nie do człowieka zajmującej się psem.
Ja miałam tak kilka razy . Pisze że wszystkie informacje są pod tym numerem telefonu a i tak dostaje pytanie np. o przysłanie więcej zdjeć itd. Najlepiej by było stworzyć też własną indywidualną strone internetową i wkładać psiaki właśnie z Polski a mieć też odnośniki do tej właśnie strony na innych stronach. Ale takie osoby co zajmowałyby się taką stroną musiałby mieć kupe czasu i śledzić adopcje non stop.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...