Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

Ja na Sinde czekalam kiedy jeszcze sie nie urodzila. Ciagle dzwonilam i zawracalam glowe pytaniami(...)Taka bylam nieprzytomna w tym dniu z radosci

chyba dobrze cie rozumiem i domyslam sie co wtedy czulas, ja pewnie tez sie bede tak zachowywac! :D

kwietniowa - bardzo barzo serdecznie Cie witamy i zrobilas najfajniejsza rzecz, ze juz sie zarejestrowalas. Ja jestem z Poznania, wiec w razie potrzeby zawsze sluze pomoca ...a i na kawusie zaprosze Zycze powodzenia!!!

jeszcze raz bardzo dziekuje za powitanie! nie macie pojecia jak jest mi milo :oops: Panulajestes przemila (wstawilabym kwiatka-gdyby byl ;) )

nie musisz sie obawiac zadnych niepozadanych i zlosliwych osob - mamy tu straz

zauwazylam juz to, niestety ja sama wynioslam sie juz z kilku for wlasnie z powodu zlosliwcow i nietolerancyjnych, zgryzliwych frustratow

grygy gratulacje z powodu psiaczka (polaczane z odrobina zazdrosci ;) ) niech sie chowa zdrowo i rozrabia! :D ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kwietniowa hehe no ja wiem, że to czekanie jest najgrsze :lol:

Też czekam już na psa dość długo, dobrze, że się zarejestrowałaś i że już czytasz forum, tak jak ja. Bo można tu duuuuużo sie nauczyć na temat yorkasków

pozdrawiam Cię serdecznie i witam na forum

MAciek

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, już od dawna śledze to forum, i od dawna planuje sie zarejestrować, ale dopiero dzisiaj sie odważylam. A wiec tak nazywam sie Karolina i mam 15 latek tzn bede miala w lutym :wink: mieszkam w Tychach i mam wspaniala suczke Pinki (oczywiście Yorki ) która ma 2 latka jest dość mala 2,3 kg. Niestety zle sie wybarwila :( no ale trudno i tak dla mnie jest śliczna

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich nowych forumowiczów :D Od tej pory na tym forum będziecie spędzać większość swojego czasu 8) :lol: Jednak zapewniam was, że nie będzie on stracony :wink:

Niestety zle sie wybarwila :( no ale trudno i tak dla mnie jest śliczna

I to jest najważniejsze :) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za takie mile powitanie; aż się człowiekowi miło robi. Fotki napewno będe wstawiać tylko że będą one nie najlepszej jakości no bo z komórki :( ale cyfrówke mam sobie zamiar niedlugo kupic (jestem w trakcie proszenia rodziców :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuje, że wciągające forum to wiem, bo od ostatnich kilku miesięcy pierwszą rzeczą jaką robiłam po przyjściu ze szkoły było sprawdzanie co słychać na forum :D ale teraz mam nadzieje że będe sobie pisać z wami :)

Link to comment
Share on other sites

Witam na uzależniającym forum - wciąga strasznie - nie sposób sie uwolnić

to fakt - ja sie niemal uzaleznilam, chociaz jeszcze nie bylam zarejestrowana! :lol:

Karolana tym forum nowi sa naprawde cieplo witani; sama bylam ogromnie przejeta (i zaskoczona! :) ) tym, jak milo mnie przyjeto w poczet nowych forumowiczow :oops:

ale teraz jako jedna z yorkofiolkowych, uzaleznionych dogomaniaczek witam cie serdecznie

Link to comment
Share on other sites

witajcie serdecznie! :D :P mam na imie gosia,chciałabym przedstawic wam mojego yorczka ma na imie Ayki :P :P Niestey nie bardzo wiem jak wkleic jego zdjęcie :cry: ma juz szesc miesiecy,jest kochaniutki i wprowadza wiele zamieszania :Dniewyobrazam sobie teraz zycia bez niego:D:D:D:D:D Pozdrawiamy :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam Was serdecznie :) Dla KAROLA & PINKI oraz GOSI S pozdrowienia przesylaja

Ania, Per, Sinda, Spookie, Bef i kot Kulfon. Pieski machaja na przywitanie ogonami, kot siedzi przy komputerze i mruczy mi do ucha, podpowiada mi, zebym nie zapomniala Was rowniez w jego imieniu przywitac :)

Adiraja, Wind, Panula, grygry i wszystkie inne osoby sa przesympatyczne. Z taka zaloga na pokladzie mozna spokojnie plynac dalej przez przestworza tego internetowego oceanu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...