Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za serdeczne powitanie! :) Grygy nie ma sprawy możesz tak do mnie pisać, już nie moge sie doczekać kiedy będe mogła się "chwalić" yoreczkiem :wink: i dzielić się z Wami wrażeniami, ale to jeszcze trochę. Na pewno będe robiła duuużo zdjęć, ale póki co będe podziwiać Wasze pociechy.

PS Czesc Panula już się bałam że jesteś na mnie zła :wink:

Gorąco pozdrawiam i buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jak ten czas szybko leci.. Kiedyś byłam na tym forum jako killerka. Nie wiem czemu, ale przestałam je odwiedzać. Teraz wróciłam, aby pochwalić się moim pieskiem, coraz większym już Nikim. Niki rośnie jak na drożdżach. Ma silny temperament i jest strasznie uparty. Z jednej strony pieszczoch - a z drugiej - wariat (goni jak szalony) Szybko zyskał względy mojej rodziny, i niestety jako przywódce upodobał sobie mojego tatę :( A to on:

_386323_n.jpg

Mam nadzieję, że Wam sie spodoba :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich cieplutko

Moja obecnosc na tym forum dedykuje pewnemu pieskowi ktory na zawsze pozostanie w moim sercu, Dyziu kochany, dedykuje go Tobie.

Chcialabym w koncu przedstawic siebie i swoje pieski. Przepraszam, ze rozpoczynam nowy temat ale niestety nie moglam znalezc tematu Prezentacje. Pewnie dlatego, ze jestem tutaj nowa i jeszcze troche sie gubie :fadein:

Mam na imie Ania, mieszkam razem z pieskami w Danii.

Juz kilka dni temu napisalam kilka slow o swoich pupilach czyli Sindzie i Spookim. Nie chcialabym sie zatem powtarzac i napisze tylko, iz kiedys nalezalam do grupy osob ktora wolala posiadac duze psy, mialam przez wiele lat owczarka niemieckiego, suke. A poniewaz nic na tym swiecie nie dzieje sie bez przyczyny samo to, ze zdecydowalam sie na kupno pieska rasy york, odbylo sie w dosc prozaicznych okolicznosciach. Moj byly ukochany nie znosil psow, ja za posiadaniem psa bardzo tesknilam wiec myslalam naiwnie ze jesli kupie yorka to taki maly piesek nie bedzie mu przeszkadzal. No i oczywiscie okazalo sie, ze bylam naiwna w swoim rozumowaniu, piesek byl u nas tylko przez tydzien, pozniej musialam go oddac moim rodzicom. Dopiero kiedy rozstalismy sie z moim poprzednim ukochanym ( nie z powodu pieska ) i poznalam Pera, mojego obecnego meza moglam jeszcze raz pomyslec o kupnie psa. Dyziuniu kochany, wszystko zaczelo sie od Ciebie wiec jak juz pisalam, swoja obecnosc tutaj dedykuje Tobie.

Spookiego mamy od dwoch lat, Sinde od stycznia tego roku, pojechalam po nia specjalnie, razem ze Spookiem do pani Ani z Bakarata. W drodze powrotnej mialam mnostwo ciekawych przygod, jakby zapowiedz bytnosci Sindy w moim zyciu :wink:

To tyle tytulem prezentacji. Postaram sie umiescic zdjecia obu moich przyjaciol jak tylko bedzie to mozliwe.

Pozdrawiam cieplutko

Ania

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie nie wiedzialam gdzie zlozyc zyczenia swiateczne, wiec osmiele sie je zlozyc tutaj.

Odrobiny ciepla dzieki ludzkiej zyczliwosci, odrobiny swiatla dzieki szczeremu usmiechowi, radosci w smutku dzieki milosci i nadziei na jutro w chwilach niepokoju. Niech te swieta i nadchodzacy Nowy Rok beda radosne, pogodne i niezapomniane.

Tego Wam wszystkim zyczymy razem z Sinda i Spookim :)

P.S. Dziekuje bardzo cieplutko panulce, kini, wind i linkihay za tak mile powitanie. Jestescie kochane i bardzo mile. Jeszcze raz dziekujemy :fadein:

Link to comment
Share on other sites

TangoBlue,

Ewentualnymi pomylkami na Forum sie zupelnie nie martw. Jakby co, przerzuce, przesune, naprawie ;)

Fajnie, ze do nas dolaczylas :) Chetnie wysluchamy opowiesci o Twojej parce, lub o Tobie i w tym celu zapraszamy do naszego Off-a ;)

linkinhay,

Witaj ponowanie :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za cieplutkie przywitanie :) Ponieważ jestem chora (pisalam o tym na OFF-ie) Niki lezy ze mna i laptopem :) w lozku i oglada obraz. Gdy zobaczyl wasze pozdrowionka zaszczekal i polizal (hehe :D) obraz.. :P Wlasnie szperam po kompie w poszukiwaniu foteczek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...