Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

Muszkieter ostatnio trochę się obijał nieco w pisaniu (tak, to wszystko jego wina ;) ) i z lekkim opóźnieniem chciałby powitać nowe bractwo na forum. :) Wesołym szczeknięciem i dziesięcioma merdnięciami ogona (zastanawiam się czasami, jakie jest smarowanie w ogonie, każda mechaniczna część, która się tak często porusza, powinna dawno odpaść :D:D:D).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Justaa Ja także ciebie witam gorąco, i czekam na zdjęcia, ojj skąd ja to znam, mój Snoopy też zjada różne rzeczy ostatnio właśńie miałam ten sam problem jak i ty, biegunka itp. ale naszczęście juz mu przeszło :D , wiesz myślę nawet o zakupieniu kagańca takiego plastikowego bo z materiału podobno są złe, tylko aby mu zakładać kiedy sam sobie lata po ogródku. :lol:

Link to comment
Share on other sites

by osłodzić Wam nie miłe chwile chcę pokazac miejsce gdzie wkleiłam wszystkie fotki moich psiaków(nie tylko yorków :wink: ) w jednym miejscu. Trochę się namęczyłam,ale już jest w jednym miejscu na dogomanii,a że nie wiedziałam gdzie o tym napisać wsadziłam to tu,by przedstawić w skrócie początki moich psiaków i jak zaczynałam tu z Wami funkcjonować :wink: 8) :lol: przedstawiam raz jeszcze moje psiaki w skrócie:

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17580&start=300

Link to comment
Share on other sites

Magdalena wszystkie zdjęcia urocze! Nigdy nie dość oglądania takich ujęć.Szczeniaczki przecudne,Jawa i Sonia również.Urzekł mnie portret Soni ...piękny ! :D

Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich Twoich psinek!

Ala

Adiraja - ja też mam taką nadzieję, jestem z Tobą! :laola:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie całe szanowne grono tych, co to szaleją na punkcie yorków!

Ja jestem Zazula, miałam już w swoim życiu kilku psich przyjaciół, a od niedawna mam dziewczynkę- yorka. Ma obecnie dwa miesiące, na imię Aisza, i jest najbardziej szalonym szczenięciem, jakie w życiu widziałam. Jeśli tylko nie śpi, to szaleje po całym domu z jedną ze swych zabawek w buźce. No i gryzie. Ma niekurtyzowany ogonek, wybarwia się już na główce, ale na srebrno, ma rodowód (to znaczy metrykę:)), podobno jej dziadek był zwycięzcą świata. Jeszcze niezupełnie stoją jej uszka, co mnie trochę martwi, gdyż jej siostrom podobno już tak. Masujemy i zaklejamy, ale na razie ze średnim skutkiem. Wiem, że ma jeszcze na to trochę czasu. Śpi ze mną i moim mężem w łóżku, na podusi, między nami :). Wszyscy bardzo ją kochamy, dzieci za nią szaleją. Na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Pozdrawiam

Zazula

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję za tak miłe przyjęcie!

A zdjęcia Aiszy pokażę, jak tylko wróci z delegacji mój mąż, ponieważ ja i aparat cyfrowy tudzież komputer to niezbyt zgrane zespoły! A zdjęć już mamy trochę! Mam nadzieję, że sporo się od Was dowiem interesujących rzeczy, Drodzy i Doświadczeni Yorkofiołki!

Link to comment
Share on other sites

Zazula - zaczyna sie przed Toba i Twoja rodzinka wspanialy czas rozkochiwania sie w nowym czlonku rodziny. Teraz dopiero bedzie wesolo-wiem, ze juz jest, ale najlepsze przed Wami.Z calego serca gratuluje i z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia. :D Czuj sie tu swietnie!

Koniecznie opisz cos wiecej o suni i jej pochodzeniu - napisz jak sie nazywa ten slynny jej dziadek i czyja jest corunia. No i gratulujemy trafnego wyboru rasy :*

Madziu - po raz kolejny ogladam szczeniaczki... :oops: cudne!!!:lilangel:

A co z ich imionami, widze, ze juz nie ma opisow dodatkowych??Pozdrawiamy!!

Link to comment
Share on other sites

No,no,a co do słynnych dziadków to Zulka też ma takiego słynnego dziadziusia :lol: jutro napiszę jak się nazywa bo mam jego dane w książce,ale jak mój Robert odbierał Zulkę to Pani była strasznie dumna i pokazywała w ksiązce p.M.Kacy-Bibrich zdjęcie dziadka Zuli(tą książkę dała też dla mnie,żebym dowiedziała się więcej o rasie).

Link to comment
Share on other sites

Madziu, oczywiscie, ze do Ciebie, przeciez nikt nie ma teraz przeslodkich maluszkow!! Chodzilo mi o imiona Toya i drugie na literke T. Nie widzialam juz tych imion przy zdjeciach w galerii szczeniat, dlatego pytalam :oops: :lol:

Odnosnie przodkow naszych psiakow, to pewnie wiele osob bedzie chcialo co nieco opisac o rodzicach lub dziadkach yorkowych, moze znowu, by nie robic dygresji, utworzymy specjalny watek... :D

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Mam na imię Weronika i myslę, że też mogę się tu przedstawić, bo choć czytam forum od wakacji, to mało co pisałam ponieważ nie mam jeszcze swojego yorka. Uważam, że jak będe juz miała pieska to będe mogła więcej wnieść na forum z moich obserwacji. Tymczasem witam Was serdecznie i pozdrawiam. :) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...