Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)) prawda, od kiedy jestem w posiadaniu yoreczka trochę mnie zakręciło, hmm piesek-chłopczyk:) ma na imię UZI, przydomek hodowlany Brawado...
być może ktoś pamięta mnie z promenady yorków (mój piesek uzyskał tytuł mister yorka promenady), co jeszcze moge napisać........??:)))

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie nowych forumowiczów! :D Rodzinka yorkofiłów powiększa się w zastraszającym tępie :lol: :wink:
Konrad,
Ja Cię pamiętam :roll: Hmm, a raczej twego pieska :lol: Miał czerwony kombinezon i czapeczkę? Kombinezon taki jak ma moja sucz, więc nie mogłam go zapomnieć :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam!Jestem tu nowa i pragnę się przedstawić. Otoż mam na imię Ela, mieszkam w Raciborzu i mam niecałe 14 lat..Czy jestem tu najmłodsza? :D Mam też Yorka, który wabi się Neki i jest bardzo podobny do Uzi'ego, psa pana Konrada :) Tyle że Uzi ma nieco dłuższe włosy. Za niedługo będę miała zdjęcia Nekiego więc spróbuję je zamieścić a jak na razie wzorować się na ślicznym Uzi :) Neki ma 2,5 roku :P Jest najbardziej szalonym psem jakiego znam...Teraz sobie smacznie śpi w łóżeczku wraz ze swoją panią i panem :) No to ja już kończę

Życzę wszystkim miłej nocy i przyjemnych snów dla Was i dla Waszych piesków :sleep2:
**DoBrAnOc** :sleep

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :D ALe się szybko nasza mała społecznośc rozrasta :D

[b]konrad[/b] Hehe witaj na forum, obaj, jesteśmy tu najmłodszymi przedstawicielami męskiej grupy yorkofiołów :D Ja mam 17 lat

[b]Lq&Neki[/b] Witam serdecznie, no chyba póki co jesteś najmłodsza :wink: CZekamy na zdjęcia psiaczka w galeri :D

Pozdrawiam
Maciek :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Lg&Neki,
Proszę mi tu nie zabierać tytułu najmłodszej forumowiczki :lol: :wink: Ostatecznie możemy się podzielić tym "stanowiskiem" jesteśmy w takim samym wieku :wink: Witam serdecznie :)

Olu z Giżycka, którą spotkałam wczoraj na spacerku, jeśli to czytasz- koniecznie zaloguj się na forum! Albo odezwij się na gg, mogłybyśmy się umówić na wspólny spacerek, co ty na to? :D

Link to comment
Share on other sites

Cześć,
na prośbę Oli zarejstrowałam się. Od paru miesięcy czytam to forum, ale jeszcze nic nie pisałam. :oops: No a więc zaczne od tego, że ani Lg&Neki, ani Ola&Kika nie maja tytyłu "najmłodszego użytkownika forum o yorkach" bo JA nim jestem. :lol: Mam śliczna suczkę- Labrie. 19 stycznia skończy 10 miesięcy, waży 2,6 kg. :D Uwielbia biegać, spać na łóżku, oglądać telewizję. :lol: Chciałabym wstawić jej fotkę, ale nie mam żadnych aktualnych na dysku.

Link to comment
Share on other sites

aha :D no to Ola&Kika mamy chyba drugie miejsce na pół.. :)
Dziękujemy bardzo z Nekim za przyjęcie :happy1:

Mam taką małą prośbę.. :roll: mój nick to Lq&Neki a nie Lg&Neki i żeby pisać LQ,a nie LG,ok? :) z góry dziękuję,a ze zdjęciami coś kiepsko ale jak będę miała na 100% je wsadzę:) Miłego wieczoru życzę wszystkim papa :shiny:

Link to comment
Share on other sites

Z pewna taka niesmialoscia chcialabym sie do Was przylaczyć. Od dawna czytam sobie, ale teraz nabralam odwagi. Mam na imie Iwona.Tak jakos sie stalo,ze po moim domu "szweda" sie siedem Yoraskow. Sa to naj naj /brak slow/. Przywodczyni stada wlasnie skonczyla 7 lat i byl tort. Ze zdjeciami to u mnie kiepsko, ale moze po wakacjach... Na razie musze opanowac komputer. Teraz chyba to ja jestem najstarsza, ale nauka idzie mi dobrze. Bardzo mila u WAS atmosfera i rozrastacie sie w takim tempie. To chyba epidemia! Aaa! Mam jeszcze dwie bernenki i dwa koty. Nie wiem co synowie maja ukryte w swoich pokojach / chyba jakies myszy i papugi , bo koty maja tam zakaz wstepu/.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Witaj [b]Malaga[/b]
7 yorasków mówisz? :o
O rany ależ musisz mieć wesołow domu - a jak czas zwiazany z pielegnacją? Sama sobie radzisz czy ktoś się "poświęca" i pomaga?
Nie przejmuj się wiekiem - jest nas tu że tak powiem wszystkich po troszku: i tych jeszcze "nieletnich" i tych pełnoletnich ... i tych trochę starszych :wink:
Pisz jak najwięcej - opisz swoje skarbeczki - no i szkoda ze ze zdjątkami kiepsko :-? ale cóż jak będziesz miała mozliwośc to przecież wstaisz, prawda?

Pozdrawiam
Gosia & Axelek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...