Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

Serdecznie witam Cię, Malaga na naszym Yorkomaniakowym Forum :P widzę, że nie tylko ja przed zarejestrowaniem się na Dogomanii wczesniej przez dłuższy czas czytałam to forum. Siedem piesków, to musi by sopro zajęcia. Napisz coś o każdym z nich, jak mają na imię, co lubią, ile mają miesięcy (latek) oraz, tak jak prosiła Gosia, jak sobie radzisz z pielęgnacja tak liczej gromadki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje za mile powitanie! Trudno powiedziec ze mam hodowle.Moja najstarsza panna Harriet Medium skonczyla 7 lat i mam po niej Yoreczka /Kot w Butach - takie robi minki!/ ma 8 miesiecy. Po Nimfie 5-cioletnej zostaly mi blizniaki : sunia Roxana / ma chora lapke/ i pies Rambo - w domu Jasiek - wrocil od nowej pani z powodu jej choroby. Nikita - tez sunia - kupilam bo bylo mi jej zal. Jest sliczna mimo klapnietych uszu i dluuuuuuugiego ogona.4 lata temu nie bylo to popuarne, ale po niej mam Sambe 1,5 roczku , istne cudo.Tak wiec jak widzicie wszystko zostalo w domu! Nie mam szczescia do hodowli! Ale mam moje cudaczki kochane.
Na szczescie tydzien ma 7 dni! No i mam domek z ogrodem, wypuszcam wiec psiaki kiedy chca. Gorzej ze spaniem takiej gromady. Kazdy chce byc obok panstwa, aby wszyscy sie zmiescili mamy koldre 2m na 2m.
Teraz sprobuje szczescia z bernenkami, wierzcie tez sa kochane i na szczescie bardzo lubia moje yorki, ktore od razu pokazaly "kto tu rzadzi".

O jej, ale sie rozpisalam. Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

WIND - tak, ale Yorki mialy przecudnej urody siersc! Duzo osob mnie zaczepialo z jakiej hodowli mam Harrietke.
Tak jak pisalam mam jeszcze dwie bernenki 2,5 letnia i 10 miesieczna, ale to bardziej na dworze. Sa jeszcze 2 koty - jeden 8 miesiecy - cudnie sie bawia z Yorkami.
Pozdrowiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich! No a więc tak, nazywam sie Ewa a mój Kochany Yorczuś Mike. 11 stycznia skończył jedenaście miesięcy.... Dostaliśmy go od mojego Tatuśka, odrazu wszyscy go pokochaliśmy i teraz jest naszym oczkiem w głowie. Jest on bardzo psotnym pieskiem uwielbiającym zabawę. Szczeka na wszystko co nowe i bardzo garnie się do innych zwierząt. Niestety przechodzi teraz okres "ustawiania wszystkich po kątach", jednakże mam nadzieje że niedługo się to skończy. Narazie to tyle. Pozdrawiam wszystkich :fadein:
P.S
Jeżeli chodzi o nick Tisia to przezwisko mojej siostry bo niestety nie dało się zalogować inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich nowoprzybyłych - to znowu ja i moja Aisza, która ma teraz 3,5 miesiąca. Niestety, coś mi nie wychodzi przy zamieszczaniu zdjęć, ale mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. Aisza jest po prostu wspaniała, dużo je i waży teraz 1,2 kg. Jest dużo mniejsza od swoich sióstr, z którymi niedawno się spotkałyśmy :D Straszny z niej łobuz. Ostatnio nauczyła się bawić ze mną w ganianego- prowokuje mnie do pogoni, i muszę biegać za nią po całym mieszkaniu. Ona ucieka jak szalona, a ja udaję, że nie mogę jej złapać, co ją wprost uszczęśliwia. Potem zamieniamy role. Na szczęście, często zmieniają mnie w tej zabawie dzieci, bo chyba wyzionęłabym ducha.
Aisza będzie mieć w marcu towarzysza zabaw- czekamy na Frodusia -kocurka cornish rex; o którym od dawna marzy mój syn. Mam nadzieję, że maluszki się pokochają.
Pozdrawiam
P.S. Kiedy tak czytam Wasze wypowiedzi, to aż mi serce rośnie. To takie wspaniałe, że jest tak wielu ludzi, dla których zwierzak jest członkiem rodziny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...