Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

[quote name='Amber']
(wczuwam się w rolę, bo tutaj nie fotoblogi i kto wie, co mnie czeka jakbym napisała coś innego? :niewiem:)[/QUOTE]
[B][I]tiutiutiutiuitiu tiutiutiuitiut jakie słłłłłłłłiiiiiiiitaaaaaaaaaśśśśśśśśśśśśneeeee pieseczki :loveu:



:diabloti:o boshe nie pasuje mi taki styl:shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Saththa']nikt mi nie powiedział :shake:
Kurde nie wiedziałam... Musze kupić bluze dla Tazzia.... duża bluzę....[/QUOTE]

Koniecznie! Dla małego też, przecież to sznupek i dodajesz jego zdjęcia! I egzakli...
[quote name='Rinuś'][B][I]za mało bywasz na fotoblożkach i w kopiowaniu :evil_lol: [/I][/B][/QUOTE]
Ale coś ucichło ostatnio kopiowanie :(

[quote name='Amber']Oooooh jakie szłodkie pieski, takie bielutkie! Choć jeden jest bardziej bielutki niż drugi :loveu:

(wczuwam się w rolę, bo tutaj nie fotoblogi i kto wie, co mnie czeka jakbym napisała coś innego? :niewiem:)[/QUOTE]
Wiem, zlamiłam zakładając tutaj wątek. Ale powiedzmy, że to fotoblożek TEŻ, w końcu są słodkie pieseczki i zdjęcia?
A co do bieli - ubolewam bardzo, że Eris mi na starość szarzeje...

[quote name='Rinuś'][B][I]tiutiutiutiuitiu tiutiutiuitiut jakie słłłłłłłłiiiiiiiitaaaaaaaaaśśśśśśśśśśśśneeeee pieseczki :loveu:
:diabloti:o boshe nie pasuje mi taki styl:shake:[/I][/B][/QUOTE]


Pasuje nie znasz się! Dobrze Ci idzie. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kiedyś była zasada, że jak się miało 1 rasę, to przekładali galerię do galerii pod ras, a jak ktoś miał więcej niż 1 to mógł zostać na fotoblogach. Teraz całe szczęście chyba nikt już tego nie pilnuje :eviltong:[/QUOTE]
nie wywołuj wilka z lasu :diabloti:

coś mało sweet te foteczki koleżanko nie fotoblożanko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']wypłucz w Domestosie :diabloti:[/QUOTE]

Że też o tym nie pomyślałam! I znowu - geniusz! Dzięki. :loveu:

[quote name='Amber']Kiedyś była zasada, że jak się miało 1 rasę, to przekładali galerię do galerii pod ras, a jak ktoś miał więcej niż 1 to mógł zostać na fotoblogach. Teraz całe szczęście chyba nikt już tego nie pilnuje :eviltong:[/QUOTE]

Zostałabyś przeniesiona do jamników - bo masz dwa! :diabloti:

[quote name='Vectra']nie wywołuj wilka z lasu :diabloti:

coś mało sweet te foteczki koleżanko nie fotoblożanko[/QUOTE]

A jakie to są słitaśne? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kiedyś była zasada, że jak się miało 1 rasę, to przekładali galerię do galerii pod ras, a jak ktoś miał więcej niż 1 to mógł zostać na fotoblogach. Teraz całe szczęście chyba nikt już tego nie pilnuje :eviltong:[/QUOTE]

[I][B]pilnuje bo ja się nie mogę doprosić o przeniesienie na fotoblożki :-( a tam jest przecież moje miejsce....Vectra mnie nie lubi! [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Wedle niektórych powinnam mieć TYLKO jamniki, więc do końca nie byłoby to takie niesprawiedliwe :eviltong:[/QUOTE]
Na co czekasz? Sprzedaj dobermana i kup jeszcze jednego jamnika - tym razem szorstkowłosego. Jamniki są tytanowe, raz na rok u weta będziesz i nie będzie trzeba odśnieżać corolli :diabloti:
[quote name='Vectra']chcesz poznać cenę mojego uczucia do Ciebie ? :evil_lol:

masz glubego blabladora , siedzisz na grupie :diabloti:[/QUOTE]
Władczyni fotoblożków :evil_lol:

[quote name='Amber']Nie masz wyjścia Rinuś, musisz kupić drugiego psa (innego niż lab!)... To będzie twoja przepustka do boskiego świata fotoblożków :evil_lol:[/QUOTE]
Weź z PwP

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B][I][B][I]Na co czekasz? Sprzedaj dobermana i kup jeszcze jednego jamnika - tym razem szorstkowłosego. Jamniki są tytanowe, raz na rok u weta będziesz i nie będzie trzeba odśnieżać corolli :diabloti:[/I][/B][/I][/B][/QUOTE]
A co jeśli akurat ten raz w roku przypadnie na zimę? I tak będę musiała... Nie, to nie działa tak jak myślisz :( :evil_lol:

[QUOTE][B][I][B][I] kiedyś na dogo był taki fetysz , że kto miał więcej nabitych postów , był mądrzejszy :evil_lol: [/I][/B][/I][/B][/QUOTE]
Ja nawet nie chcę mieć więcej postów, bo mi ładnie niebieskie łapki zginą na rzecz tych paskudnych ogników :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to masz niecałe 400 postów poza blogaskami do wykorzystania :diabloti:[/QUOTE]
Starczy :eviltong:

Och wiem, że kiedyś nadejdzie ten straszny dzień... Oczywiście gdyby na dogo admini pojawiali się częściej niż na rok, żeby powiększyć przestrzeń reklamową, to było by inaczej, ale jest jak jest i pewnie lepiej nie będzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']chcesz poznać cenę mojego uczucia do Ciebie ? :evil_lol:

masz glubego blabladora , siedzisz na grupie :diabloti:[/QUOTE]
[I][B]a jak go sprzedam i nie będę miała psa w ogóle to wpuścisz mnie do fotoblozków?[/B][/I]

[quote name='Amber']Nie masz wyjścia Rinuś, musisz kupić drugiego psa (innego niż lab!)... To będzie twoja przepustka do boskiego świata fotoblożków :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='FredziaFredzia']

Weź z PwP[/QUOTE]
[I][B]
z pwp już bym pieseczka nie dostała zapewne :diabloti: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Starczy :eviltong:

Och wiem, że kiedyś nadejdzie ten straszny dzień... Oczywiście gdyby na dogo admini pojawiali się częściej niż na rok, żeby powiększyć przestrzeń reklamową, to było by inaczej, ale jest jak jest i pewnie lepiej nie będzie :eviltong:[/QUOTE]

[I][B]musisz skończyć z manią prześladowczą gopsowej na obróżkach i z wojowaniem na kopiowaniu :diabloti: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]a jak go sprzedam i nie będę miała psa w ogóle to wpuścisz mnie do fotoblozków[/B][/I][I][B]
z pwp już bym pieseczka nie dostała zapewne :diabloti: [/B][/I][/QUOTE]
To po co Ci wtedy galeria? :lol:

[quote name='Amber']But... but... This is so much FUN! :placz:[/QUOTE]
Ale na kopiowaniu już się nic nie dzieje... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Możecie mi powiedzieć dlaczego tylko w tej galerii wszystkie napisy są ukośne? nick, ilość postów, kiedy dołączyła itd... jakieś dziwne fale tutaj są :diabloti:
Próbowałam dzisiaj rozkręcić kopiowanie ale nie poszło mi :placz:[/B][/I][/QUOTE]

O tym samym myślałam przed chwilą! Nawet sprawdzałam, czy w innych też tak jest!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...