Jump to content
Dogomania

Kraków - Amor z Krzyczek - już w DT


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaja69']Ale jazda:) Nie ma to jak kobity sie bawią :)

Irenko u mnie z tańcem brzucha nie ma problemu,jak sie ruszam sam sie trzęsie jak w tańcu:)

Może niewypada tak na imprezie spamować ,ale trudno,po kilku drinkach robie sie odwazna i niekulturalna,a co!?

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212901-Cegiełki-dla-Krecika-pod-opieką-Kaja69-tylko-3-zł-do-31.08.11[/URL][/QUOTE]
A co tam masz?Bo ja też po kilku bacardi robię się bardzo "sensowna"

Link to comment
Share on other sites

Zapomnijcie;) , żadnego "rYpLeJa"nie będzie. Chyba, że wieczorkiem.:evil_lol::evil_lol:
Oczywiście, pod warunkiem, że mnie jakoś przekupicie;), bo nie mam zamiaru poddać się bez walki:p.
Skoro moje urodziny mają trwać tydzień, tak jak wesele, to musicie się postarać:jumpie::jumpie:
A mogę wrócić na moment do spraw Amorka?;)
W sobotę rozmawiałam z Panią Jolą, Amorozo:loveu: jest teraz wzorcowy:multi:, z wyjątkiem zachowań wobec kotów. Nadal trwa sztama:multi: z Maxem, Pan Michał też jest super:multi:!!! A koty traktuje chyba w zależności od humoru:mad:;) Lubi chyba prowokować, bo jak ma ochotę na zabawę, to siedzi przy kocie i zaczepia:mad:. Jak ma dość, to tylko obserwuje:evil_lol:.
Na dodatek Pani Jola twierdzi, że ma w szanownym poważaniu polecenia;) w takich sytuacjach.
Siedzieć i czekać:cool3:? Jak można NIE zaczepić kota:mad:, to wręcz nie do przyjęcia;)!!!
Dzisiaj dzwonię do Moniczki:loveu:, czyli Dobrego Duszka naszego Amorka, która zawsze pomagała w takich sytuacjach. A gdyby ktoś miał pomysł, jak rozwiązywać problemy goniącego za kotem psa, to czekam na pomysły. Może jakieś linki, jak okiełznać;) psa w takiej sytuacji?

Najwspanialsze w relacjach z Panią Jolą i Olą, czyli DS jest to, jak potrafiły pokochać Amorka, z takim ciepłem w głosie o nim opowiadają. Amor miał szczęście i jak też, że trafiliśmy na takich ludzi.
Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w tym czekaniu, na ten niezwykły DOM:loveu::loveu::loveu:
Powoli zaczyna do mnie docierać, że Amor nie tęskni i znalazł swoje wymarzone miejsce na ziemi.
Znowu beczę:placz:, wybaczcie, ale skoro kolejny pies pod moją opieką jest szczęśliwy, to ja też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']ja tez jestem ciekawa pomysłów jak okiełznać psa goniącego kota, no móże psa sie ale jamnika nie, to jest po prostu masakra jak moje zobacza kota[/QUOTE]

Nie daję Ci szansy na edukację jamników:evil_lol:, ale Amor ma szansę, zwłaszcza, że na początku pobytu w DS, było cacy!!:eviltong:
Podałam Pani Joli:loveu: kontakt do naszej Moniczki:loveu: i mam nadzieję, że znajdą sposób jak okiełzać Amorozo:loveu:.
Z wyjątkiem kotów, reszta jest super!!!
Amor zaczął wylizywać:crazyeye: pyszczek Maxowi, to jak Oni się razem zachowują, po tak krótkim okresie, zdumiewa mnie.
Mamy też za sobą pierwszą kurtuazją;) wizytę u rodzinki Pani Joli.
Jak się domyślacie, było super:multi:. Zabawa, głaskanko i oczywiście Amor zdobył serca wszystkich.
Cieszę się bardzo, że tak fajnie to wszystko układa, oby tak dalej:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Isadora:loveu:, Asiorku:loveu: czekam na Wasze relacje z dzisiejszej manifestacji.
Czy będą zapowiedziane fotomontaże?:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

u mnie sama prawda, wiesz były tez sytuacje gdy mimo próśb niektórzy nie dostosowali się do zaleceń i psy nie miały kaagańców. No i były bardzo groźne momenty. Ludziska bali się podejść...

warkot,
[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8106/manifa110.jpg[/IMG]

groźne miny,
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3372/manifa131.jpg[/IMG]

walki...
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/770/manifa1118.jpg[/IMG]

i...
olewanie wszelkich zakazów... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/418/manifa114.jpg[/IMG]

a Opiekunka miała to w nosie, bo zajęta była przypinaniem sobie ozdóbek :megagrin::megagrin::megagrin:
[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9138/manifa112.jpg[/IMG]


Amorku przepraszam, ale ty rozumiesz że to ważny temat.
Szykuje album (chronoligiczny), a tymczasem na fejsie zrobiłam takie szybkie 2 albumy:

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1934576520312.2095687.1119287530[/URL]

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1934622001449.2095688.1119287530[/URL]



:cool1::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']u mnie sama prawda, wiesz były tez sytuacje gdy mimo próśb niektórzy nie dostosowali się do zaleceń i psy nie miały kaagańców. No i były bardzo groźne momenty. Ludziska bali się podejść...

[/QUOTE]

Nie miały kagańców, bo to chyba nie są żadne psy:hmmmm:
Bardziej wygląda mi to na jakąś rasową kurę:eek2:, ewentualnie skrzyżowanie lisa z panterą:cool3:
A ten biust poznaję :happy1:, Asiorek powinna startować w dogomaniackim konkursie na Miss Mokrego Podkoszulka.:laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
Bardziej wygląda mi to na jakąś rasową kurę:eek2:, ewentualnie skrzyżowanie lisa z panterą:cool3:[/QUOTE]
ekhm.... że co proszę?? Pani też chce "zarobić" ???? :mad:

[quote name='irenaka']A ten biust poznaję :happy1:, Asiorek powinna startować w dogomaniackim konkursie na Miss Mokrego Podkoszulka.:laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE]

no baaardzo śmieszne, bardzo... moje obwisłe woreczki po cytrynadzie nie mogą być niestety nazywane pokaźnym biustem....


[quote name='Isadora7']No to mamy prze.... ne jak Asior zobaczy nasze wpisy, a jeszcze jak zobaczy na watku "marszowym" to już czas nasz się skończy[/QUOTE]

noooo Ty sobie już przesrałaś na marszu :mad: Zemszczę się kiedyś :cool3:

I muszę Wam powiedzieć, że rzeczywiście to babsko z avataru Isadory, to jest jej odbicie lustrzane ;)
Mówiła kiedys, że to jej podobizna, ale nie wierzyłam... a to jednak ona.. o!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']a ja Cię chciałam Irenka tak podpuścić, że dopóki tytuł nie będzie zmieniony to ty się spodziewaj odwiedzin na wątku w normalnych ilościach[/QUOTE]


popieram popieram Irenka popraw popraw bo u mnie od dwóch tygodni pustki Amor się spakował dawno temu i wyjechał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiairys']popieram popieram Irenka popraw popraw bo u mnie od dwóch tygodni pustki [B]Amor się spakował dawno temu i wyjechał[/B] :)[/QUOTE]noooo następny 'krzyczkowiak' znalazł dom . Trzeba na 'gwałt' Sylwi roboty poszukać :) niech tłamsi nastepnego. Ja od pewnego czasu mam teorie, że dom Sylwi to jak wyrzutnia rakietowa . Jaki psiak tam wpadnie to niedługo odpalanie i sru do własnego M-? jak pocisk "DT - DS".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']noooo następny 'krzyczkowiak' znalazł dom . Trzeba na 'gwałt' Sylwi roboty poszukać :) niech tłamsi nastepnego. Ja od pewnego czasu mam teorie, że dom Sylwi to jak wyrzutnia rakietowa . Jaki psiak tam wpadnie to niedługo odpalanie i sru do własnego M-? jak pocisk "DT - DS".[/QUOTE]

wyrzutnia wyrzutnią ale właścicielka nie zmieniła tytułu może ona nie wie że nasz amant grzeje pupkę z przegubowcem :) Irena to teraz na emeryturkę przejdzie na 100 % :( a tak poważnie to moje drzwi są otwarte na nowego psiaka i wyrzutnia też czeka :) załadowana tylko odpalać Pentagon się nie dowie bo tam mój wujek pracuje i satelity nie krążą w mojej okolicy nie wiem jak u Cep Cepa Cepem Pociąga i dziadka Maroza tam już nikogo z rodzinki nie mam za zimne klimaty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Nasza Kamikadze już tytułu nie zmieni...[/QUOTE]kurcze ... najpierw miałam sie zapytać "niby dlaczego???" .... potem cofnełam sie kilka postów wczesniej i zobaczyłam "banned" przy awatarze Irenki:-o ... kurde co sie dzieje ... za co Irenka dostała kolejnego bana :crazyeye: ... ktos coś wie :shake:

No chyba, że zrobiła to specjalnie żeby przejść na 'emeryturę pomostową' :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']kurcze ... najpierw miałam sie zapytać "niby dlaczego???" .... potem cofnełam sie kilka postów wczesniej i zobaczyłam "banned" przy awatarze Irenki:-o ... kurde co sie dzieje ... za co Irenka dostała kolejnego bana :crazyeye: ... ktos coś wie :shake:

No chyba, że zrobiła to specjalnie żeby przejść na 'emeryturę pomostową' :mad:[/QUOTE]

A to sie dzieje, ze sa tu watki, grupy, osoby nietykalne!
Kliki maja sie dobrze. Sa rowni i rowniejsi.
Na tym samym watku jedni moga obrazac, insynuowac, trollowac, inni za niewygodne pytania dostaja bany.
Regulamin tego forum mozna sobie wydrukowac i zuzyc w toalecie.Bo skoro oni sa na szczycie , im wolno wszystko, a szaraczkom nawet dyskutowac na ten temat nie wolno!!!!
Wczesniej zawolac hydraulika. bo nie mam pewnosci, ze kanalizacja wytrzyma.
"Wladze" forumowe stosuja go wybiorczo, a plebs ma milczec.Przeciez to szczyt arogancji!!!
Wprawdzie piosenka Pietrzaka " rzygac..." dotyczy czego innego, to mnie pasuje do tego forum jak ulal.
Mialam sie juz nie odzywac tutaj.
Polska wcale nie taka mala, tegich, madrych glow tez nie brakuje.
Predzej czy pozniej powstanie forum z prawdziwego zdarzenia.
Tam sie przeniose, jesli dozyje...
Na razie "wracam" do siebie, zeby odpoczac od tej szopki.Tak administrowane forum jak to, umarlo by tutaj smiercia naturalna,w samotnosci.
Zostawiam troche niezuzytego abonamentu (wykupionego, zeby uniknac reklam).
Traktuje to jako napiwek (niezasluzony, ale niech strace) dla wladcy tego "krolestwa proznosci".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT]Przepraszam za offa: zapraszam na bazarek naszych dwóch bid:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213756-Bazarek-dla-Lenki-i-%C5%81aski-bizuteria-ubrania-inne-drobiazgi...?p=17559480#post17559480"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2137...0#post17559480[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...