Jump to content
Dogomania

Łyska nareszcie szczęsliwa!! Dzięki Kochanym Dogomaniaczkom! :-))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lysolka uciekaj na pierwsza stronkę.:multi: Cały czas wacham sie nad tym, czy polski staruszek piesek powinien odbyc taka meczaca podróz do Niemiec i jakie bedzie miał warunki na te ostatnie lata.? Czy my [B]Polacy[/B] nie możemy pokochac takiej kochanej, spokojnej kruszynki.Łyska nie potrzebuje wiele .Troszeczke jedzonka i swój mały kacik do spania,
Łysolka daruje Ci swoją [B]miłosć[/B].Usiadzie przy Twoich nogach i bedzie spokojnie patrzyła Ci w oczy a Ty zawsze bedziesz mogła z nia porozmawiac .Ona z uwaga [B]Cie[/B] wysłucha

Link to comment
Share on other sites

Dostałam kolejnego maila od Pani Agnieszki. Dziewczyna mówi, że jak tylko skończy sie remont to ją weźmie.najchętniej wzięłabyją już ale w tej chwili mieszka z teściami. Mieszka pod Włocławkiem w domku z ogrodem więc Łysia miałaby raj. Dziś będzie rozmawiała z mężem bo Łysia ma byc prezentem ślubnym (są pół roku po ślubie) tyle tylko że początkową opcją był wyżeł, ale jakby się tak blizej przyjrzec....... :multi: Odezwie się do mnie jak tylko mąż wyrazi swoją opinie

Link to comment
Share on other sites

Ja się przez te wieści nabawię nerwicy - albo już ją mam. Trzymam kciuki - zostane kaleką od przykurczów, a do tego stracę wzrok, bo wiecznie wiszę, w dogo, allegro, i inne fora.
Czyli będę śliczna - ale to nic. Jak Łyska znajdzie domek, to tym razem naprawdę się upiję ze szczęścia. A musi i to w Polsce/. Coś mi te niemieckie wyjazdy w przypadku Łyski nie pasują.
Pani Agnieszko - Łyska czeka!

Link to comment
Share on other sites

[I]Rybonku36 z tym [B]wyżełkiem[/B] to mnie tak rozbawiłas ze o mało nie popuściłam w majtochy .Czyli wraca do mnie nadzieja jak już parskam smiechem.[/I]
[I]Ciotuniu Supergogo dzieki za wszystko.[/I]
[I]Łysiu wracaj na 1 pozycje masz przewage nad małolatami:lol: :lol: :lol: [/I]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Wstępnie Łyska będzie mogła byc u mnie:) Tylko teraz chodzi o czas...wczesniej niz na Wielkanoc raczej nie da rady...zobaczymy co czas pokaże.A tymczasem mam prośbę: czy mogłabym dostac informację gdyby piesek znalazł wcześniej nowy dom? Do wiosny jeszcze daleko a może zgłosi się ktoś inny kto da jej miłość? dla niej im wcześniej tym lepiej...
Pozdrawiam i czekam na fotki:)
Agnieszka

Taka ostatnia odpowiedż otrzymałam od zainteresowanej.
Dla biednej ,pokrzywdzonej przez los,chorobe i człowieka psinki -to jest wielka szansa,nadzieja.:multi: :multi: :multi:
jednak okres pobytu w schronisku w czasie zimy jest dla sunieczki KOSZMAREM.
Jest jej zimno,smutno, boli ją ciałko,poniewaz te łyse placki nalezy smarowac na mróz i na słońce inaczej skórka na głowie i podbrzuszu zaczyna się mocno czerwienic ,pekac i sprawia [B]ból.:shake: [/B]
Może znajdzie sie ktoś ,kto da jej domek tymczasowy do kwietnia?
taka mam cichą nadzieje .
[COLOR=red][B]Czy pomożecie ludzie o wielkim sercu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kolejny mail od Pani Agnieszki nie napawa mnie optymizmem.:shake: Rozmawiała z mężem - zgodził sie ale dziwił sie ,dlaczego z tak daleka, dlaczego taki stary pies itd. Poza tym powiedziała, że wcześniej niz przed kwietniem jej nie weźmie. Jest mi smutno, ze Łysolka jest sama i że nikt na nią nie czeka:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Kolejny mail od Pani Agnieszki nie napawa mnie optymizmem.:shake: Rozmawiała z mężem - zgodził sie ale dziwił sie ,dlaczego z tak daleka, dlaczego taki stary pies itd. Poza tym powiedziała, że wcześniej niz przed kwietniem jej nie weźmie. Jest mi smutno, ze Łysolka jest sama i że nikt na nią nie czeka:-( :-( :-([/quote]

Ojej, ale sie porobiło... :-(

Link to comment
Share on other sites

znaczy to jedynie, że to nie było to i nie ma nad czym płakać, pamiętacie moja sprawę i Lenkę - zobaczyłam ja w wątku o staruszkach i choć była z Rzeszowa, ma dobre 14 lat, nie ma zębów, była szkieletem, kaszle, ma guzy gruczołu mlekowego - u nas już była za 4 dni i ma się odpukać dobrze i nawet troszkę czasem terroryzuje jak czegoś chce:evil_lol: . Szukamy dalej, hej cioteczki, kciukasy i na pierwszą stronkę!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Łysolka dziekuje ciociom za pamiec i zainteresowanie.
Łysia i ja Wierzymy że [B][COLOR=red]domek[/COLOR][/B] bedzie.:loveu:
Wskakujemy na góre i sie przypominamy stale.
Goniu koniecznie cała sesja zdjeciowa przeciez Chiński grzywacz to super psiak;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...