Jump to content
Dogomania

Przepiękna Onka LUSIA zostaje u Sugarr.


MARCHEWA

Recommended Posts

Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!mamy kolejnego anioła u lusi!!!!!!!!!!!!!cioteczka z wątku pieskowz wrześni- napisal, ze przelala dla lusi....400zł:):):) czy wy sobie to wyobrazacie??400 zł:):)zaprosilam ja do nas....bo chyba kazda z nas chce podziekowac za taka hojnośc....:d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Goniu super by było. Ja przez te swoje bazarki mam takie wiry na koncie, że sama nie mogę się czasem połapać.
Pieniążki za lecznicę powinny być już u Biafry. Przelałam w 1 grudnia.
Doszły wpłaty od:

GochaT 60 zł
Agnieszka D. 75 zł

Bardzo dziękujemy:)

Lusia ma na koncie 553 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Goniu super by było. Ja przez te swoje bazarki mam takie wiry na koncie, że sama nie mogę się czasem połapać.
Pieniążki za lecznicę powinny być już u Biafry. Przelałam w 1 grudnia.
Doszły wpłaty od:

GochaT 60 zł
Agnieszka D. 75 zł

Bardzo dziękujemy:)

Lusia ma na koncie 553 zł[/QUOTE]
Ketunio..ale ktore to pieniazki????mozesz napisac nam dokladnie ile poszlo na Lusie i kiedy mniej więcej??bo jestem zdiwiona ze tyle jeszcze pieniazkow zostalo....bo cos mi sie wydaje ze wysylalas ale za karme i cos tam..a jeszcze trzeba bylo chyba za 2 tygodnie wyslac...ja juz nie lapie..napisz moze ile wyslalas i za co...reszte mi wyslij na konto jesli mozesz...a ja postaram sie jakos pociagnąc....ale dobrze, ze jestes juz z nami(a za bazarki to mozemy Ci tylko dziekowac i skladac wielkie uklony- wiem ile to pracy- i ile dobra- dzieki nim naprawde mnostwo psow ma Twoja pomoc):)

Link to comment
Share on other sites

MYśle, ze trzeba wysłac teraz conajmnuiej 350 zł, bo na 1-go grudnia byl nieoplacony pobyt za 2 tygodnie(tamte 322 zł byly za karme i cos tam..nie pamietam) a Biafra wtedy napisala, zeby wyslac to a za pobyt jak uzbieramy....wiesz co??Poczekamy na Biafre- albo ja jutro do Niej zadzwonie i zapytam dokladnie ile teraz trzeba wyslac- bo chyba dzis Lusia miala znow przeswietlenie miednicy-w eic bedzie wiecej- to za jednym zamachem wyslesz, a reszte o ile zostanie- przeslesz na moje konto (albo innej mianowanej ksiegowej) ok??Jak bede wiedziala, napisze na watku i napisze tez PW do Ciebie(gdzies numer telef Twojego zagubilam:.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']MYśle, ze trzeba wysłac teraz conajmnuiej 350 zł, bo na 1-go grudnia byl nieoplacony pobyt za 2 tygodnie(tamte 322 zł byly za karme i cos tam..nie pamietam) a Biafra wtedy napisala, zeby wyslac to a za pobyt jak uzbieramy....wiesz co??Poczekamy na Biafre- albo ja jutro do Niej zadzwonie i zapytam dokladnie ile teraz trzeba wyslac- bo chyba dzis Lusia miala znow przeswietlenie miednicy-w eic bedzie wiecej- to za jednym zamachem wyslesz, a reszte o ile zostanie- przeslesz na moje konto (albo innej mianowanej ksiegowej) ok??Jak bede wiedziala, napisze na watku i napisze tez PW do Ciebie(gdzies numer telef Twojego zagubilam:.)[/QUOTE]

W takim razie poczekamy do jutra z wysłąniem pieniędzy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!mamy kolejnego anioła u lusi!!!!!!!!!!!!!cioteczka z wątku pieskowz wrześni- napisal, ze przelala dla lusi....400zł:):):) czy wy sobie to wyobrazacie??400 zł:):)zaprosilam ja do nas....bo chyba kazda z nas chce podziekowac za taka hojnośc....:d[/QUOTE]

Bardzo dziękuję nowemu Anołkowi,który dał tak wielkie wsparcie Lusi.Bałam się,że możemy zostać z problemem same,że ludziska się wykruszą,a tu takie wspaniałe wiadomości co chwila.Aż łza się w oku kręci....naprawdę,jestem ogromnie wdzięczna wszystkim.

Goniu,na moje konto wpłynęło z moich bazarków:
od Jaaga-140 zł
od kako80-40 zł
[B]Razem;[/B]
[B]180zł[/B]
Myślałam,żeby kupić i wysłać dla Lusi karmę Royala 14 kg,którą Lusia wcina,kosztuje 224zł za 14kg,ale jak wolicie wyślę pieniążki na konto Fudnacji do Biafry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Bardzo dziękuję nowemu Anołkowi,który dał tak wielkie wsparcie Lusi.Bałam się,że możemy zostać z problemem same,że ludziska się wykruszą,a tu takie wspaniałe wiadomości co chwila.Aż łza się w oku kręci....naprawdę,jestem ogromnie wdzięczna wszystkim.

Goniu,na moje konto wpłynęło z moich bazarków:
od Jaaga-140 zł
od kako80-40 zł
[B]Razem;[/B]
[B]180zł[/B]
Myślałam,żeby kupić i wysłać dla Lusi karmę Royala 14 kg,którą Lusia wcina,kosztuje 224zł za 14kg,ale jak wolicie wyślę pieniążki na konto Fudnacji do Biafry.[/QUOTE]
Nie nie....Marchewo..ja muysle, ze jednak kup karme i wyslij do Biafry, zeby juz ja odciążyc i od kupowania i potem od odliczania, doliczanai itp:)...jak będę miala finanse- to sie nimi po prostu zajmę i będę wysylala pieniazki za pobyt i leczneie..a karme bedzie miala w zapasie, i dobrze- jeden mniej klopot dla Biafry:)
NA moje konto wplynelo juz dzis obiecane 400 zl i ta cioteczka obiecala, ze w razie rehabilitacji i pilej potrzeby dla Lusi moze jeszcze wspomoc....wiec naparwde Lusia jest szczęściara- ale za tą walke ktora dzielnie przeyrwala- należy jej sie szzcescie pisane wielkimi literami:)
BIafra cos nie pisze i ja nie mam smialosci dzownic, bo Lusia miala juz chyba wczoraj albo przedwczoraj badanai(tak pisala Biafra) a skoro sie nie odzywa- moze znow jakies klopoty(nie daj Boże:()...i nie chcielabym dzownic i byc nahalna....poczekamy wiec spokojnie na NIa i nam napisze ile mamy wyslac pieniazkow...wiec ketunio- spokojnie tu zagladaj a jesli wiesz ze nie bedziesz mogla teraz tu bywac czesto- wysli pieniazki na moje konto- ja bede rozliczala je z Biafra..:)Mysle, ze poczekamy, zeby nie czula sie naciskana..bo wiecie jak to jest...to bardzo odpowiedzialna osoba..ale jak przychodzą klopoty rodzinne- to muszą się skonczyc najpierw one...WIĘC CZEKAJMY CIERPLIWIE..WIERZE ZE BEDZIE DOBRZE:d

Link to comment
Share on other sites

UUUUUUUUfff...dobrze, ze jestes z nami Biafra:) No i fajnie, ze wszystko ok u naszej dzielnej Bohaterki:p..w takim razie wstrzymujemy rozliczenie do piątku- choc to nie bedzie pelne rozliczenie- bo w poniedzialek beda badania wiec dodatkowe koszty...to moze jak bedziesz pisala w piatek, to dolicz przyblizony koszt badan (a moze w lecznicy Ci powiedza dokladnie ile beda kosztowaly) wtedy wszystko policz prosze i nam napisz Biafro kochana, zeby chociaz nie miec zaleglosci- dopoki sa pieniazki...bo nie wiadomo czy starczy..a jesli nie znow musimy udac sie "na żebry":razz:

Link to comment
Share on other sites

UUUUUUUUfff...dobrze, ze jestes z nami Biafra:) No i fajnie, ze wszystko ok u naszej dzielnej Bohaterki:p..w takim razie wstrzymujemy rozliczenie do piątku- choc to nie bedzie pelne rozliczenie- bo w poniedzialek beda badania wiec dodatkowe koszty...to moze jak bedziesz pisala w piatek, to dolicz przyblizony koszt badan (a moze w lecznicy Ci powiedza dokladnie ile beda kosztowaly) wtedy wszystko policz prosze i nam napisz Biafro kochana, zeby chociaz nie miec zaleglosci- dopoki sa pieniazki...bo nie wiadomo czy starczy..a jesli nie znow musimy udac sie "na żebry":razz:

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze cos ciekawego..ta sama cioteczka ktora wyslala Lusi przedwczoraj 400 zł, dzis napisala mi PW, ze jeszcze wplacila 300 zł na konto dla suni..czy Wy to sobie wyobrazacie?????Ja jestem w ciężkim szoku, o mało z krzesła nie spadlam....Lusia naparwdę zwołala na watku Aniołów....ja nie żartuje wcale....Opatrznośc nad Nią czuwa od początku jej historii na dogo....tak naparwde..po przyjeździe do kliniki w krakowie, po rozmowie z Biafrą...szanse miala minimalne....nikłe bym powiedziala..tu na wątku nawet nie dalo sie wszystkiego opisac...ale jak rozmawialamz Biafrą i opisywala mi faktyczny stan Lusi, to same łzy z oczu plynęły..a ta dzielna sunia tak chciala zyc, ze nam wsztystkim pokazala,jak sie walczy..oj pokazała naprawde...a przy okazji poruszyla tyle ludzkich, kochanych i cudownych serc..bo niestety bez pieniążków i pomocy materialnej(karma, saszetki z Ameryki nawet były:D)sama wola życia by nie wystarczyła....DLA MNIE TO NIESAMOWITA HISTORIA....i nie ma na to słow.....JESZCZE OCZYWISCIE SIE NIE SKOŃCZYŁA...myśle, że jesteśmy mniej więcej w połowie drogi...ale co by tu nie pisac- LUSIA JEST CUDEM I JUŻ:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No to jeszcze cos ciekawego..ta sama cioteczka ktora wyslala Lusi przedwczoraj 400 zł, dzis napisala mi PW, ze jeszcze wplacila 300 zł na konto dla suni..czy Wy to sobie wyobrazacie?????Ja jestem w ciężkim szoku, o mało z krzesła nie spadlam....Lusia naparwdę zwołala na watku Aniołów....ja nie żartuje wcale....Opatrznośc nad Nią czuwa od początku jej historii na dogo....tak naparwde..po przyjeździe do kliniki w krakowie, po rozmowie z Biafrą...szanse miala minimalne....nikłe bym powiedziala..tu na wątku nawet nie dalo sie wszystkiego opisac...ale jak rozmawialamz Biafrą i opisywala mi faktyczny stan Lusi, to same łzy z oczu plynęły..a ta dzielna sunia tak chciala zyc, ze nam wsztystkim pokazala,jak sie walczy..oj pokazała naprawde...a przy okazji poruszyla tyle ludzkich, kochanych i cudownych serc..bo niestety bez pieniążków i pomocy materialnej(karma, saszetki z Ameryki nawet były:D)sama wola życia by nie wystarczyła....DLA MNIE TO NIESAMOWITA HISTORIA....i nie ma na to słow.....JESZCZE OCZYWISCIE SIE NIE SKOŃCZYŁA...myśle, że jesteśmy mniej więcej w połowie drogi...ale co by tu nie pisac- LUSIA JEST CUDEM I JUŻ:):):)[/QUOTE]

Wspaniała osoba,jeszcze raz ci bardzo dziękuję anonimowy Aniele;)

LUSIA to wielka szczęściara;)

Link to comment
Share on other sites

oO matenko....ja jie zagladalam do Lusi, bo zajęlam sie na maxa dwiema bidami ktore musze wyciagnąć ze schronu, bo nie maja absolutnie zadnych szans...ale widze, ze tu u Lusi tez cisza:(..aja chcialam Was cioteczki prosic o pomoc...jakakolwiek..podnoszenie wątku, deklaracje(chcociaz 5zlotowe), pomoc w organizacji transpprtu...cokolwiek....Blagam-- zobaczcie tam chociaż..zobaczycie, ze nie wyjdziecie juz z wątku ...:(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173689-Niewidomy-stary-maleA-ki-Edi-tak-bardzo-chce-byc-kochany?p=13682972#post13682972[/URL]
Jest domek u Renatki ale nie mamy deklaracji....nie mmay odpowiedniej kwoty na transport..a miejsce czeka..a ida 20stopniowe mrozy...Edi umrze w schronie...tam nie ma szans..:( jesli ktokolwiek bedzie chcial sie dolozyc- wszystkie info dostanie ode mnie na PW..niestey tylko tak na ten czas mozemy sie porozumiewac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...