Jump to content
Dogomania

Przepiękna Onka LUSIA zostaje u Sugarr.


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Biafra']Lusia stanęła na tylnych łapach. Obu :loveu:
Dostała ochrzan od wetki , że ma leżeć i leczyć miednicę :evil_lol:[/QUOTE]

Ależ się cieszę! Choć to niepoprawne ze strony Lusi, to jednak jest to oznaką powrotu do zdrowia!!! Hello, Lusia, zaczynasz sie lepiej czuć. Oby tak dalej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Karma RC Intestinal 14 kg zamówiona w Krakvecie,podałam adres Fundacji,powinna dotrzeć w tym tygodniu;)[/QUOTE]

Super ! Jak ja chciałam kupić w zeszłym tygodniu to nie mieli 14 -sto kilowych na stanie :-(

Lusieńka wczoraj skończyła pierwszy wór i od dzisiaj je nowy.
pewnie szybko go skończy bo apetyt ma piorunujący :evil_lol:.
Wstaje do jedzenia i picia już regularnie. Trzeba było zmniejszyć jej kwaterę bo wiercipięta z niej straszna.
Jak się tylko otwiera drzwi, to Lusia próbuje wyjść po ludziach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Super ! Jak ja chciałam kupić w zeszłym tygodniu to nie mieli 14 -sto kilowych na stanie :-(

Lusieńka wczoraj skończyła pierwszy wór i od dzisiaj je nowy.
pewnie szybko go skończy bo apetyt ma piorunujący :evil_lol:.
Wstaje do jedzenia i picia już regularnie. Trzeba było zmniejszyć jej kwaterę bo wiercipięta z niej straszna.
Jak się tylko otwiera drzwi, to Lusia próbuje wyjść po ludziach :evil_lol:[/QUOTE]
Mój Boże..jaka ja jestem szczęsliwa jak to czytam..aż trudno uwierzyc i słow podziękowania brak dla tych wszystkich ktorzy pomagali i pomagaja dalej.....dlA MNIE LUSIA JEST KOLEJNYM NA DOGO CUDEM....i za ten cud dziekuje wszystkim...nikt z nas samodzielnie nic by dla Lusi nie zrobił...ale ze jest nas tu trochę..Lusia ma szanse na normalne życie....i ja w to wierzę....
tylko sen z oczu spędzaja mi finanse Lusienki..tu sie zrobił mały zastój..a kase niedlugo trzeba bedzie przelewac....ketunio..mozesz nam napisac ile mamy obecnie w skarpecie?????MOże zmienic tytuł na jakis bardziej dramatyczny..napisałam do Isadorki, obiecała zrobić allegro cegielkowe po wekendzie....zobaczymy....gdyby coś., to sie przypomne..i mam prośbe ogromną o nowy banerek dla Lusi..mały przede wszystkim i dramatyczny....musi tu wejsc wiecej osob, bo sytuacja jest naprawde dramatyczna..tu nie ma przesady...stan Lusi sie poprawia dzięki Bogu, ale bez pieniędzy za daleko nie zajdziemy....dlatego błagam wszystkich, kto potrafi..kto umie..i kto może...o pomoc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Goniu,najgorsze,że ja nic na dogo od kilku dni zrobić nie mogę!!Nawet edytować postu,żeby zmienić tytuł!!!o bazarkach już pisałam.
Do kogo mam się zwrócić o pomoc?[/QUOTE]
Jezuuu..nie wiem..moze sprobuj zmienic przeglądarkepodobno z eksplorera jest wlasnie tak źle..ja korzystam z Mozilii i chyba jest lepiej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GochaT']No dziewczynki cudnie ,że Luśka sie trzyma wiedziałam,że tak będzie ja k fajne ludki sie zajmują psinką to musi być dobrze chciałabym przesłać laleczce 50,00 zł ale teraz nie wiem czy Ketuni czy na inne konto?[/QUOTE]
Tak tak..na konto ketunii prosimy o pieniązki:):)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dwa banerki, ale ja amatorka:oops: Potraktuj to jak prowizorkę, wieczorem zrobię lepszy.;)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/172013-ZagA-odzona-i-ranna-ONKA-potrzebuje-wsparcia-aby-mA-c-A-yAE"][IMG]http://images41.fotosik.pl/227/7a6a99ecee193ec9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/172013-ZagA-odzona-i-ranna-ONKA-potrzebuje-wsparcia-aby-mA-c-A-yAE"][IMG]http://images46.fotosik.pl/230/372eae3945ddda70.jpg[/IMG][/URL]

Marchewo, u mnie też taka bida zagłodzona na tymczasie, tyle że maleńka. Trzymam za biedulkę kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...