Jump to content
Dogomania

Półsieroty-głodno i chłodno.Ida Swieta...niech do nich tez przyjda.Prosimy o pomoc.


Anna_33

Recommended Posts

Majqa, to ja Ciebie w takim razie wykorzystam, jeśli można:)

Na miau poszłam poczytać, żeby miec rozeznanie i tam dziewczyna ma choinkę chyba i pyta, czy załatwiać.

Wybaczcie, zwykle wszystko staram się dokładnie czytać, ale teraz mam pisanie pracy wieńczącej moje studia i jeszcze egzamin w sobotę, więc poproszę o info, czy te szklanki mam dokładać, czy jakieś puszki typu gulasz angielski, kukurysza, groszek pakować, co planujecie najmłodszej dziewczynce?

Link to comment
Share on other sites

Aniu

na prezenty ja kupiłam 2 dezodoranty Rexony - powinny gdzieś być, poza tym elegancji długopis żelowy z wkładem , nowy kubeczek w pudełeczku z motywem świątecznym i 4 małe paczki m&ms - część rzeczy jest w szarym kartonowym pudełku - razem ze ścierkami , część w torbach z TESCO.

z mojej choinki nici - jest za duża i myśle, ze lepiej byłoby kupic jakąś małą, jeżeli nikt nie ma na zbyciu

Link to comment
Share on other sites

W związku z choinką pytałam znajomych i sytuacja wygląda tak ze niestety nikt nie ma mają jeszcze popytac dalej. Ostatecznie jak już nie bedzie wyjscia to ja mam swoją taką nieduża ale wtedy musiałabym namówic TZta na nową a to proste nie bedzie a na MIAŁ mają drzewko czy też ktos musi dopiero załatwic? Ja znalazłam jeszcze czubek na choinkę mogę dołożyc do paczuszki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']Aniu ja pisalam tez ze przygotowalam nowy kalkulator to bedzie razem 4 sztuki;-)
mam tez puzzle 1000 elememtow nowe - moga byc na prezent;-)
o ktorej bedziesz jutro w centrum i gdzie dokladnie?[/QUOTE]
No, właśnie. Może i mnie udałoby się jeszcze spotkac z Toba i coś dołozyc...
Ale to nic pewnego.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez wysłałam 4 dezodoranty(3 damskie i 1 męski) szampon, środki czystości, mydła w kostce i w płynie,pastę do zębow podpaski, bloki, kredki, plastelinę, ołówki, bibułę, ręcznik, książki - Anię 8 tomów, Dziady i cos jeszcze. Acha kurtę od deszczu i kamizelkę.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B]Aniu[/B], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]paczki w liczbie 3 duże i 1 mała są pod pieczą, od jutra, od 9 rano, kierownika magazynu (nazwę firmy, adres masz podane na gg). Jedna istotna sprawa. Na paczkach jest Twoje imię i nazwisko. Proszę, podaj mi imię i nazwisko osoby, która odbierze paczki. Nikomu innemu kierownik ich nie wyda. To imię i nazwisko mąż wyśle wspomnianemu kierownikowi mailem.
[B]
Prośba do osób, które coś chciały dołączyć do rzeczy z Krakowa.[/B] Muszę je dostać najpóźniej do niedzieli włącznie. W pn. mąż zabierze rzeczy (przywiezione z Krakowa i dodatkowo nam podane), bo ma powtórny wyjazd do W-wy i pozostawi je we wskazanym przez Anię miejscu.
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Mikimol, nie grzebalam tak doglebnie jeszcze )) ale pogrzebie
Lulka, prosze odezwij sie do mnie na cito 603 592 070 - jutro Wiga odbierze rzeczy z Zoliborza, chcialam zeby zawiozla je od razu do Beki, ale nie moge sie do Niej dodzwonic..(((
Wiga bardzo pomoze, odbierze tez paczki od Majqi :-)

Pajda, na adres rodziny poszlo?

Asiaczku, wystarczy :-) damy rade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'].
[B]
Prośba do osób, które coś chciały dołączyć do rzeczy z Krakowa.[/B] Muszę je dostać najpóźniej do niedzieli włącznie. W pn. mąż zabierze rzeczy (przywiezione z Krakowa i dodatkowo nam podane), bo ma powtórny wyjazd do W-wy i pozostawi je we wskazanym przez Anię miejscu.
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

To chyba do mnie.
Jak mi się uda PW wysłać to zaraz piszę.

Link to comment
Share on other sites

Majga- wielkie podziękowania za link.
Apropos choinki- jeśli tam jest mało miejsca, to może dać spokój tradycyjnemu drzewku i zrobić tak, jak ja u siebie, bo domek malutki, 13 psów (Carego już nie ma) i Mąż. Podwieszam pod sufitem taki długaśny hmmm, jakby to nazwać- taki wąż z zielonych igieł, puchatych, obwijam go lampkami i jest. Zamiast choinki trójwymiarowej wieszam na ścianie na gwoździu 2- metrową gałłąź jodły (ma kształt choinki, tylko jest płaska) i też ją zaopatruję w światełka. Każdy, kto przychodzi, mówi, że to świetny pomysł, bo ma kształt choinki, a nie zabiera miejsca.
Takiego puchatego węża z igieł mogę dać, bo mam i to ładne, światełka te malutkie też mogę przekazać.
Wśród znajomych lasek w wieku 12 lat dowiem się, co by chciały w ramach prezentu.
Spoko- dowiozę na Ursynów przed 13.12.
Jutro przeczytam dokładnie cały wątek, to może coś jeszcze przyjdzie mi do głowy.

Pozdrawiam i kocham Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']

Ja mam do odebrania jeszcze Ursus i Wole..Moze Ursus i Wole polaczyc z Krakowem? Obawiam sie, ze i tak sie nie zabierzemy za jednym razem..
No chyba, ze ktos moze odebrac Ursus i Wole i zawiezc do Piaseczna...ale w to watpie..[/QUOTE]Czy to jest jeszcze aktualne???

W piątek od 15.30 jestem wolna i mogę zrobić za transpotr.
Jakby co - to dzwońcie 692 377 291

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...