Jump to content
Dogomania

Nasze buldożki i my :)


Hebulka

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mazika']Śiczne foteczki ;) pieski rosną jak na drożdzach, a mnie tyle na forum ominęło :([/quote]


Mazika!! Jak dobrze Cie znowu widziec :) Napisz koniecznie co u Ciebie. Mialam sie do Ciebie odezwac bo trafilam na informacje o bassetach na dogo wlasnie sie tam wypowiadalac i chcialam zagadac, ale to juz w sumie nieaktualne.
Ciesze sie ze zajrzalas :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Viris"']Mazika!! Jak dobrze Cie znowu widziec :smile: Napisz koniecznie co u Ciebie[/QUOTE]

Hej Viris ;) ja równiez sie cieszę, że wreszcie mogłam wejść na forum. Przygotowania do matury są ciężkie, ale lepiej teraz poświęcić czas niż później żałować, że się leniło ;) A co u nas? Wszystko układa się bardzo dobrze, Jocker rośnie, jest zdrów, pełen energii i to jest dla mnie najważniejsze. Maluszek nabiera ciałka, staje się bardziej masywny <to pewnie przez te bieganie ;) i zabawy w przeciąganie > Postaram się niedługo wkleić fotki mojego diabełka.
Pozdrawiam wszystki serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Viris"']Najwazniejsze jest zdrowie.[/QUOTE]

Zgadzam się z Toba w 100%, mój maluszek świenie, natomiast z moją kochaną mamą nie najlepiej :( ma problemy z kręgosłupem i ciężko mi patrzeć jak cierpi, musi jeździć na kontrole, robić prześwietlenia, na masarze chodzić,a to w cale nie działa, tak bardzo bym chciała przejąć od niej ten ból, żeby poczuła się lepiej.

[quote name='"Viris"']Moja Klarcia sie kuruje i czekamy az lysinki pozarastaja (nuzyca).[/QUOTE]

Życze Klarci szybkiego powrotu do zdrowia i żeby łysinki również zarosły ;) wygłaskaj ją ode mnie i od Jockera.
Pozdraiwam

Link to comment
Share on other sites

Choroba kregoslupa i ogolnie problemy z koscmi/stawami to jest to czego nawet najwiekszym wrogom bym nie zyczyla. Sama wiem jaki to jest bol i jak ciezkie w leczeniu. Pomagaj mamie jak najwiecej.
Ja tez musze na kontrole pojechac, ostatnia wizyta nie byla zbyt optymistyczna, ale zaczelam nad soba pracowac wiec trzeba zobaczyc czy cokolwiek pomoglo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...