Jump to content
Dogomania

Trenčín cacib 23.-24.01.2010


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

Mam pytanie - czy jest ktos z Wroclawia (lub okolic), Poznania (lub okolic); z lubuskiego, czy dolnoslaskiego, kto wybiera sie na wystawe w sobote i bylby w stanie przywiezc z Trencina malego szczeniaka (wiele miejsca nie zajmuje ;) )... Oczywiscie dokladam sie do paliwa... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Margo']Mam pytanie - czy jest ktos z Wroclawia (lub okolic), Poznania (lub okolic); z lubuskiego, czy dolnoslaskiego, kto wybiera sie na wystawe w sobote i bylby w stanie przywiezc z Trencina malego szczeniaka (wiele miejsca nie zajmuje ;) )... Oczywiscie dokladam sie do paliwa... :)[/QUOTE]

Ja jadę z Wrocławia, ten szczeniak jest do odebrania w sobotę? Wyjeżdżam z Wrocławia w sobotę rano więc ok. godz. 15 (może ciut wcześniej) powinnam być w Trenczynie, zostaję do niedzieli i późnym wieczorem jestem we Wrocławiu.
Jeśli to Ci odpowiada to nie ma problemu, mogę szczeniaka przywieźć.

Link to comment
Share on other sites

Dla zainteresowanych wyjazdem do Trencina, jadę dzisiaj tzn. zaraz wyjeżdżam czyli w piątek tj 22.01, będę ok. godz. 8-9 w okolicach Poznania, około 10-12 w okolicach Wrocławia, dalej trasa przez Opole i na Trencin. Mogę zabrać kogoś z psiakiem lecz lepiej aby była to suczka. W razie problemów mam nocleg w Trencinie zarezerwowany dla dwóch osób, proszę dzwonić 505 042 535. Ja jadę z jednym samcem ale autko duże :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']Ja mam takie pytanie, ktoś wcześniej pisał, że można już sprawdzić ilość psów w KLASIE, a ja znalazłam tylko ilość psów w RASIE.
Czy w ogóle jest jakaś rozpiska na klasy?[/QUOTE]

Lista była ale weseli Słowacy ją usuneli :evil_lol:... pewnie jakieś niespodzianki szykują dla nas :eviltong:.

[quote name='zusa']Jaki u pierona jest adres trencina. Nie moge znaleść i sprawdzic czy jestem w katalogu![/QUOTE]

Wszystko jest tylko w słowackiej wersji ich strony tutaj:
[URL="http://www.skj.sk/phpmenu.php?lang=1"]http://www.skj.sk/phpmenu.php?lang=1[/URL]
w angielskiej wersji tych informacji brak

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, moja rasa jest jedna z ostatnich sedziowanych na ringu, przed nami ok. 80 psow, niespecjalnie mam ochote siedziec na wystawie od rana... czy bedzie problem z zameldowaniem psa i odebraniem numeru startowego np. ok. poludnia? Czy moze teczki z numerami sa na ringach? Czy w sekretariacie?

To moja pierwsza wystawa na Slowacji i nie znam ichnich praktyk :-)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, moja rasa jest jedna z ostatnich sedziowanych na ringu, przed nami ok. 80 psow, niespecjalnie mam ochote siedziec na wystawie od rana... czy bedzie problem z zameldowaniem psa i odebraniem numeru startowego np. ok. poludnia? Czy moze teczki z numerami sa na ringach? Czy w sekretariacie?

To moja pierwsza wystawa na Slowacji i nie znam ichnich praktyk :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzamal']Ja również wróciłam bardzo zadowolona. Towarzystwo świetne (mam nadzieje, że jeszcze nie raz gdzieś wspólnie się wybierzemy) no i sukcesik:)
Dżamal - CAC, NPwR,CACIB i BOB - ukończył Championat Słowacji :multi:
Pozdrowionka[/QUOTE]
Brawo!!! Ale to było do przewidzenia:)

[quote name='anjaga']My też się chwalimy: Vivi zdobyła CAJCA :multi::multi:
Kasia jeszcze raz gratulujemy i czekamy na następne wyjazdy " wesołym autobusem " :diabloti:;)[/QUOTE]
Ooooo, następna zadowolona! Gratulacje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...