Jump to content
Dogomania

Trenčín cacib 23.-24.01.2010


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

[quote name='dzamal']Jesteśmy na liście przyjetych:) Trzeba się zacząć szykować:)[/QUOTE]


My też spokojne, na liście jesteśmy i już mozna już sprawdzic ile psiaków w klasie. Super że dzień po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń dali zestawienia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W ogóle trzeba im przyznać, że dużo robią, na pewno jeśli chodzi o rzetelność informowania o wszystkim na bieżąco.

My na liście też już widniejemy i jedziemy, tym bardziej, że wrócimy o jednego czworonoga więcej tym bardziej nie mogę doczekać się wyjazdu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']W ogóle trzeba im przyznać, że dużo robią, na pewno jeśli chodzi o rzetelność informowania o wszystkim na bieżąco.
My na liście też już widniejemy i jedziemy, tym bardziej, że wrócimy o jednego czworonoga więcej tym bardziej nie mogę doczekać się wyjazdu:)[/QUOTE]
Hohoho, następne maleństwo w domu? Czy to będzie podrośnięty psiak?

pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hohoho, następne maleństwo w domu? Czy to będzie podrośnięty psiak?

pzr.[/QUOTE]

No, maleństwo, ale tylko na tydzien, bo robimy za pomoc w transporcie, a potem mam ocenic jaki jest psiak i w jakim kierunku z nim isc ;) My na swoje jeszcze poczekamy, no chyba ze moja ksiezniczka sie w koncu zdecyduje :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesli nie przyjdzie do domu to poprostu sprawdz na liscie wystawcow na ich stronie jesli jestes jedziesz i juz jak Cie nie ma a placilas to proponuje zadzwonic z nimi mozna sie dogadac po polsku.
Nr na Słowacji odbiera się na ringu więc do domu nie przychodzą a dobrze jest miec ze sobą potwierdzenie wpłaty i niw mowie o wydruku z netu tylko takie z banku, dwa razy byłam świadkiem jak polaków odesłali z kwitkiem (znaczy kazali ponownie płacić ) tylko dlatego że nie mieli orginalnych bankowych potwierdzeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Jeśli robiłaś przelew wcześniej to napewno będą mieć potwierdzony i nei będzie potrzebne potwierdzenie.
A co do przelewów internetowych to wiem że z banku wtedy nei ma potwierdzenia ale mowie co widziałam:)[/QUOTE]

W ING Śląskim można sobie pójść do banku i wydadzą wtedy dodatkowo takie potwierdzenie tego przelewu internetowego z pieczątką i podpisem... ale sobie za to już dopłatę ekstra liczą :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']eee... a ile dokładnie ekstra? ;)[/QUOTE]

Kiedyś pytałam w banku, i z tego co pamiętam to życzyli sobie za to 50 zł

Do tej pory na wystawach wystarczał mi wydruk z kompa, jestem na liście wystawców wiec mam nadzieje, że nie będą robic problemów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...