Jump to content
Dogomania

Trenčín cacib 23.-24.01.2010


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Coyote Ugly FCI']Jeszcze info nie ma , Słowacy dość późno dają informacje

ale można już planować:diabloti:

u nas pewnie będzie zależeć od sędziego ...[/QUOTE]

Ja też czekam na info o tej wystawie bo po tym jak okazało się iż klubówka z Bratysławy ma rangę zwykłej krajówki to będziemy szukać jeszcze dużego CAC-a. A tak swoją drogą to Słowacy sobie robią kpiny w rudych średnio na międzynarodówce mają 8-10 psów na klubówce było 80 i sędzia o jakim mogą tylko marzyć na innych wystawach, w wiekszości krajów klubówka jest traktowana jak CACIB a tu taka niespodzianka. Jak dla mnie żenada ale coż Słowacy i Czesi potrafią zaskoczyć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Trenciński (właściwie trenczyński) zamek zimą też jest piękny ;))
My wybieramy się na bank. Postaramy się na tej wystawie skończyć albo championat mł. albo duży ;) Ha, osiołkowi w żlobie dano... ;))[/QUOTE]

To miło, może się spotkamy ;):p

A.

Link to comment
Share on other sites

No, zapewne ;)
A i kilka sympatycznych knajpek w tym mieście znam... ;)
Ale musicie bardzo uważać, bo niepokorne kobiety w Tencinie kończą na dnie zamkowej studni :diabloti: ...
pozdro
aro


[quote name='Maks i Spark']To miło, może się spotkamy ;):p

A.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']No, zapewne ;)
A i kilka sympatycznych knajpek w tym mieście znam... ;)
Ale musicie bardzo uważać, bo niepokorne kobiety w Tencinie kończą na dnie zamkowej studni :diabloti: ...
pozdro
aro[/QUOTE]

Całkiem nieźle się zapowiada ;)

Hm, to ja już dawno powinnam oglądać dno tej studni :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:

A.

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmmmmm... mój duży rudy będzie miał akurat 14 miesięcy więc nie opłaca mi się jechać - młodzieżowego ch i tak nie zdążę wywalczyć a do pośredniej brakuje nam dwóch tygodni... Lipa. Małe rude akurat wchodzi w wiek młodzieży, ale nie wiem czy starczy mi czasu i finansów wyjeździć młodzieżowy ch :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']hmmmmmmmmm... mój duży rudy będzie miał akurat 14 miesięcy więc nie opłaca mi się jechać - młodzieżowego ch i tak nie zdążę wywalczyć a do pośredniej brakuje nam dwóch tygodni... Lipa. Małe rude akurat wchodzi w wiek młodzieży, ale nie wiem czy starczy mi czasu i finansów wyjeździć młodzieżowy ch :)[/QUOTE]

Hmmm
to nie tak :)
Jakby Ci sie udało zacząć Ch w Trencinie dużym to w Banskiej w maju robisz mały i kończysz ch w klasie pośreniej w Słowacji tak można:)
To odnosnie Brandolca a co do mlodego hmmm moj Dess tez zaczynal Ch Słowacji w Trencinie i mimo starszej konkurencji dalismy rade on w tym czasie byl tylko 3 tygodnie starszy :)
Ja raczej pojade wiec koszty dojazdu mniejsze:)

Link to comment
Share on other sites

Przegadamy to w drodze do Poznania :D To na MłCh Słowacji wystarczą dwie wystawy? Jak już bym wystawiała to jednego, dwóch nie ma sensu, co mają sobie konkurencję robić ;)

W takim razie to do przemyślenia :) Wtedy w Branskiej bym wystawiła małego w młodzieży a dużego w pośredniej... mhmmmm... pomyślimy nad tym rozwiązaniem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Przegadamy to w drodze do Poznania :D To na MłCh Słowacji wystarczą dwie wystawy? Jak już bym wystawiała to jednego, dwóch nie ma sensu, co mają sobie konkurencję robić ;)

W takim razie to do przemyślenia :) Wtedy w Branskiej bym wystawiła małego w młodzieży a dużego w pośredniej... mhmmmm... pomyślimy nad tym rozwiązaniem :)[/QUOTE]

Nie nie w BB musiala bys w młodzieży Brandulca wystawiać tylko zamiast 3 ZwMł moglabyś dołożyć CAC z pośredniej:) Na MłCh Słowacji trzeba 3 wnioski tyle że ten jeden może być z pośredniej:)
A co do konkurowania to jasne że nie ma co dwóch chłopaków zgłaszać do jednej klasy szkoda kasy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']ponieważ na Głogów mamy do dupska sędziów chyba zainteresuję się tą wystawką - młody na JCAC ze światówki i może bym podjechała skończyć ?
a jak nie, to akurat od 21 ma 15 miesięcy to i do hodowlanki przypasi :)

zresztą zobaczymy jak finansowo będzie :)[/QUOTE]

O taką sytuację pytałem SKJ bodajże już w marcu... ;) Jednoznacznej interpretacji niestety nie dostałem. Tzn. było tak, że jak dostałaś CACa na światówce w Bratysławie, to KAŻDY wcześniejszy (lub późniejszy CAC z SK) robi championat. Ale to mowa o dorosłych. W młodych cholera wie, jak to działa.

Co do dyskusji Teci i Darianny: troszeczkę nie tak. Do Mł.Ch.SK potrzeba 3 CAJCów (Oczywiście 2 sędziów i jeden CAJC z międzynarodówki). Mogą być też dwa CAJCe i jeden CAC. Ale tego CACa trzeba zdobyć przed ukończeniem 24 miesięcy. Natomiast klasa dowolna. Może być pośrednia, otwarta, użytkowa i (prawdopodobnie) championów (bo taka możliwość też istnieje).
A skoro piszecie o BB, a tam chyba krajówka w 2010 r., dajcie znać, czy (i gdzie) są info o słowackich krajówkach, plizzz ;)
pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']
Co do dyskusji Teci i Darianny: troszeczkę nie tak. Do Mł.Ch.SK potrzeba 3 CAJCów (Oczywiście 2 sędziów i jeden CAJC z międzynarodówki). Mogą być też dwa CAJCe i jeden CAC. Ale tego CACa trzeba zdobyć przed ukończeniem 24 miesięcy. Natomiast klasa dowolna. Może być pośrednia, otwarta, użytkowa i (prawdopodobnie) championów (bo taka możliwość też istnieje).
A skoro piszecie o BB, a tam chyba krajówka w 2010 r., dajcie znać, czy (i gdzie) są info o słowackich krajówkach, plizzz ;)
pozdro[/QUOTE]

Wszystko się zgadza:) skrót myślowy zastosowałam, bo jeśli młody w Trencinie zdobył by CAJCa potem drugiego dołożył w BB to trzeci już może spokojnie dokładać CAC. Oczywiście klasa dowolna tyle że w swetrach akurat pchać młodziaka do wyższej klasy jak można wystawiać w pośredniej się nie opłaca. Setery bardzo długo dojrzewają i klasa pośrednia to w tym okresie optymalne rozwiazanie:) BB zwykle jest w pierwszy wekend maja na przyszły rok niestety jeszcze o krajówkach nie na SKJ nie ma:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']O taką sytuację pytałem SKJ bodajże już w marcu... ;) Jednoznacznej interpretacji niestety nie dostałem. Tzn. było tak, że jak dostałaś CACa na światówce w Bratysławie, to KAŻDY wcześniejszy (lub późniejszy CAC z SK) robi championat. Ale to mowa o dorosłych. W młodych cholera wie, jak to działa.
[/QUOTE]

w katalogu ze światówki jasno wynika, że jak masz JCAC-a ze światówki, to potrzebujesz jeszcze jednego JCAC-a z każdej innej wystawy

:cool3:
czekamy na jakieś wieści ze strony SKJ

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowych treści katalogu nie znam, bo nie pojechaliśmy na WDS. Ale, z tego co piszesz wynika, że przeanalizowali sumiennie moje marcowe uwagi :loveu:
To miłe.
Pozdro.

[quote name='PARSONRK']w katalogu ze światówki jasno wynika, że jak masz JCAC-a ze światówki, to potrzebujesz jeszcze jednego JCAC-a z każdej innej wystawy

:cool3:
czekamy na jakieś wieści ze strony SKJ[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...