Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Agappe']no to teraz wyniki z ringu

[B][COLOR=#0000ff]PSY
kl.szczeniąt[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]KENTARO WITH ME Asiaczek - wybitnie obiecująca, lokata I (na 3)[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.pośrednia[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]JAZZY BOY Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC, NDPwR, [COLOR=Red]ZW.KLUBU 2007, ZW.RASY[/COLOR]
JUMA MONGO Asiaczek - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.otwarta[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]Abotere's WAHZIRI - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.championów[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]Abotere's ADUNBI - doskonała, lokata I, CWC
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]


[B][COLOR=Blue]SUKA
kl.szczeniąt [/COLOR][/B]
[SIZE=4][B]KALIMERA Asiaczek - wybitnie obiecująca, lokata I, [COLOR=#ff0000]NAJLEPSZY SZCZENIAK W RASIE[/COLOR][/B]
[/SIZE]
[B][COLOR=#0000ff]kl.pośrednia[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]JELLY JOSHREEN Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, [COLOR=#ff0000]ZW.KLUBU 2007[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.championów[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - doskonała, lokata I,CWC[/SIZE][/B][/quote][B][/B][quote][B][SIZE=5]JAZZY BOY Asiaczek - [COLOR=Red]1 miejsce[/COLOR] w sekcji ras pierwotnych[/SIZE][/B][/quote]
[SIZE=5][COLOR=Red]:multi::multi::multi:WIELKIE GRATKI DLA ASIACZKÓW :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=6][COLOR=Red]J[/COLOR][/SIZE]-tki zgarnęły wszystko:loveu::evil_lol:

[COLOR=Black]Strasznie się cieszę że mam dogo-koleżankę z najśliczniejszymi Baskami w Polsce:multi:

Pozdrowionka:loveu:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Popieram postulat Matagi - zakazać Asiaczkowi wystawiania swoich psów :diabloti: , bo przez nią biedni konkurenci muszą ukrywać się pod płotem wystawy (chyba ze strachu - hi hi hi) :evil_lol: ;-) :megagrin:
Na finałach hodowlanych same Asiaczki ciągle się tam kręciły, w ringu rasy też same Asiaczki niedługo jak otworzę lodówkę to basek-Asiaczek na mnie wyskoczy :eviltong: :p :)A tak na poważnie Asiu [B][SIZE=5]WIELGACHNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B] :ylsuper: :cool2: :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Byłam, ale sama nic nie mogę pomóc. Roześlę wici...Pzdr.[/quote] Dziękuję bardzo - Myślałam właśnie o tego typu pomocy - w zapytaniu! - temat chwilowo ucichł - czekamy na efekt dzisiejszego dnia - temat przeszedł na PW osób najbardziej zaangażowanych a my czekamy!

[quote name='-Magda-']Asiaczku, Twoje baski są zachwycające :loveu: no i zdjęcia przecudne, kiedyś muszę wybrać się z Wami i moimi "czarnymi lokami" na jakiś spacerek na pola (toż to przecież ode mnie kawałeczek) para hodowlana idealna na BIS!
Ania ([SIZE=1][COLOR=sienna]w końcu się ujawniam[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:)[/quote]

Nareszcie poznajemy kolejną Koleżanke mieszkającą niedaleko PM!

[quote name='Agappe']no to teraz wyniki z ringu

[B][COLOR=#0000ff]PSY[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]kl.szczeniąt[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]KENTARO WITH ME Asiaczek - wybitnie obiecująca, lokata I (na 3)[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.pośrednia[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]JAZZY BOY Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC, NDPwR, [COLOR=red]ZW.KLUBU 2007, ZW.RASY[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]JUMA MONGO Asiaczek - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.otwarta[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]Abotere's WAHZIRI - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.championów[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]Abotere's ADUNBI - doskonała, lokata I, CWC[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]


[B][COLOR=blue]SUKA[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]kl.szczeniąt [/COLOR][/B]
[SIZE=4][B]KALIMERA Asiaczek - wybitnie obiecująca, lokata I, [COLOR=#ff0000]NAJLEPSZY SZCZENIAK W RASIE[/COLOR][/B][/SIZE]

[B][COLOR=#0000ff]kl.pośrednia[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]JELLY JOSHREEN Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, [COLOR=#ff0000]ZW.KLUBU 2007[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.championów[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC[/SIZE][/B]


[SIZE=5][COLOR=seagreen]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
:multi::multi::multi::multi:[/quote]


[SIZE=5][COLOR=#2e8b57]Najserdeczniej gratuluję![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#2e8b57]Znam wszystkich Zwyciezców![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Matusz5
agaciaaa
Samturia
anecioreczek
panienkabubu
KaskaSz
donya
Agappe
cavallo[/B][/COLOR]
- bardzo serdecznie dziękuję za gratulacje i trzymanie kciuków! Jak widzicie - przydały się!!!

[B]Agappe[/B] - dodatkowo dziękuję za obsługę informacyjną.:lol:

[B]Bonita[/B] - czy mogę ukraść Twoje określenie na Dżezika i Żelcie, tzn "Jotki"? Strrrasznie mi się podoba...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Popieram postulat Matagi - zakazać Asiaczkowi wystawiania swoich psów :diabloti: , bo przez nią biedni konkurenci muszą ukrywać się pod płotem wystawy (chyba ze strachu - hi hi hi) :evil_lol: ;-) :megagrin:
Na finałach hodowlanych same Asiaczki ciągle się tam kręciły, w ringu rasy też same Asiaczki niedługo jak otworzę lodówkę to basek-Asiaczek na mnie wyskoczy :eviltong: :p :)A tak na poważnie Asiu [B][SIZE=5]WIELGACHNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B] :ylsuper: :cool2: :)
Pzdr[/quote]
[B]Bety[/B] - co do wystaw, to ja już zgłosiłam na kilka najbliższych... I wiem, że moje baski zostały przyjęte. Tak więc, nic nie wiem, nt. oficjalnego zakazu wstępu Asiaczków na wystawę.:lol:

...oj, uważaj na swoją lodówkę, bo się kiedyś zdziwisz...:diabloti:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']no no :D wczoraj a Łodzkiej wystawie niezla grupa czerownych koszulek z napisem "asiaczek" byla :D :D[/quote]
A była, była... :lol:
A dlaczego nie spotkałyśmy się, co?

[quote name='sylrwia'][CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=4]Gratulacje Asiaczku[/SIZE][/B] :multi:[/COLOR][/CENTER]
[/quote]
Szkoda, że Ciebie tam nie było...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czerwone koszulki - asiaczki się szerzą... :diabloti::diabloti::diabloti:

Asia - ja gratulowac już chyba nie muszę bo przezywalam i cieszylam się razem z Tobą, ale napisze ze Asiaczki są najlepsze i teraz kazdy o tym wie :cool3: Super mieć taką gromadkę, ktora wymiata wszystko!

I dziękuje za pyszne ciasta, szampana i super towarzystwo :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...