Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[B]Elitesse [/B]- witaj dawno tutaj nie widziana osobo... Ciesze się, że mamy to samo zdanie co do "hodowlanek"...:lol:
Napisz choć parę zdań, jak się czujesz.
I czy będziesz we Wrocku ? Ja będę w niedzielę... Bardzo chciałabym sie z Tobą spotkać i uścisnąć "przed". bo potem to nie wiadomo kiedy sie spotkamy...:shake:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Elitesse [/B]- witaj dawno tutaj nie widziana osobo... Ciesze się, że mamy to samo zdanie co do "hodowlanek"...:lol:
Napisz choć parę zdań, jak się czujesz.
I czy będziesz we Wrocku ? Ja będę w niedzielę... Bardzo chciałabym sie z Tobą spotkać i uścisnąć "przed". bo potem to nie wiadomo kiedy sie spotkamy...:shake:
Pzdr.[/quote]

czuje sie swietnie :multi: i podobno swietnie wygladam ;)
we Wroclawiu bede nawet obok baskow - tak mysle - bo nasz ring to 17 :) juz sobie sprawdzilam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Baski mają ring nr 15. Tak więc rzeczywiście niedaleko siebie będziemy... Baski wchodzą na ring o godz. 10:00.
pzdr.[/quote]


moje male i duze wchodza o 12 wiec pewno bede miala latanie miedzy dwoma ringami :shake: pierwszy raz dali mini cz-sr na koniec a nie na poczatek :placz:
na wystawe wyruszymy ok 10 wiec do 11 powinnismy sie doczolgac :)
musimy wspolne polowanie na p matyasa urzadzic !!

Link to comment
Share on other sites

No to wracam do swiata... informuje, ze wracam zywa:lol:
Choc moze pol zywa, bo obudziłam sie rano z chorym gardłem, katarem i okropnym bolem glowy:roll:...
A na dodatek moja mama musiala jechac dzis do Bydgoszczy gdzie miala dwa tygodnie temu artroskopie kolana operacyjnie...i niestety od tego czasu wystapily komplikacje, czula sie zle, wiec dzisiaj pojechala z siostra do tego lekarza.. i niestety kazał jej zostac w szpitalu, bo nie powinna sie tak czuc i konieczne sa badania:placz::placz::placz:

Ja juz co prawda sciskalam, gratulowałam na biezaco... ale co mi szkodzi zrobic to jeszcze raz...:diabloti:

[SIZE=5][COLOR=Magenta][B]GRATULACJE DLA ASIACZKA !!!
[SIZE=3]Ktory posiada Najlepsza Hodowle Basenji juz od dwoch lat. [/SIZE][/B][SIZE=3]
[COLOR=Black]A wszystko dzieki madremu i bardzo przemyslanemu dobieraniu skojarzen, co pozwala uzyskiwac bardzo wysokiej jakosci szczenieta...Ktore nie wstyd pokazywac za granica, na europejskiej klasy ringach!
przykladow na moje slowa jest co nie miara... Swiadcza chocby o tym jej J-tki:loveu:, Blizniaki i 'Dzien doberki':loveu:(wiemy o kogo chodzi?;)).
Hodowla stawia na JAK0SC a nie na ILOSC, bo jak mozna bylo zauwazyc na ringu w finalach grup hodowlanych ILOSC nie zawsze przeklada sie na JAKOSC:roll: Smutne jest to jak niektorzy Hodowcy do tego podchodza... Mam tylko cicha nadzieje (bynajmniej nie ze zlosliwosci), ze takie zalozenia sie kiedys na nich zemszcza:diabloti:

Wiec mi pozostaje tylko chylic czoła przed Asiaczkiem:Rose:
Mam cicha nadzieje, ze niedlugo dolacze do tej elitarnej druzyny....:loveu:

Mam nadzieje, ze moje rece sie przydaly i ze nie jest z nimi tak zle:lol: Ja z Asiaczkami w rece ugralam:
1. CWC z Abotere's ADUNBI
1. CWC z FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek
1. Najlepsza Para Hodowlana Basenji 07 z JAZZY BOY i JELLY JOSHREEN Asiaczek.

[SIZE=2]a teraz pozwolcie, ze wroce do łozka i bede sie 'grzac';)

USCISKI DLA ASIACZKOW!
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=Green][B]Asiaczku dziekuje Ci bardzo za te niezapomniane pare dni!! BYLO SUPER![/B][/COLOR]
[quote name='Elitesse']czuje sie swietnie :multi: i podobno swietnie wygladam ;)
we Wroclawiu bede nawet obok baskow - tak mysle - bo nasz ring to 17 :) juz sobie sprawdzilam :eviltong:[/quote]

[quote name='Asiaczek']Baski mają ring nr 15. Tak więc rzeczywiście niedaleko siebie będziemy... Baski wchodzą na ring o godz. 10:00.
pzdr.[/quote]
No to Elitesse mam nadzieje, ze z pomoca Asiaczka sie poznamy i odbiore gazetki, oki?:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Savannah[/B] - oj, bardzo mi przykro z powodu choroby Twojej Mamy, no i Twojego złego stanu zdrowia... Kuruj się, dziewczyno!!! Co do Twojej choroby - to pewnie te przeciągi w pociągu...;)

Ja tez jeszcze raz serdecznie dziękuję za fachową pomoc nie tylko na ringu, ale również i poza nim. Te wykazy, zestawienia, układanki... wiesz, o co chodzi.:calus:

BTW - w baskowym gronie zawsze jesteś mile widziana...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']Gratuluje Baska jak zawsze wszystko zgarniaja :loveu::loveu::multi::multi::multi:[/quote]

[quote name='Miga']Ja też, ja też składam gratulajszony :)
Wymiziaj wszystkiego baskowe łebki i podrap je, gdzie najbardziej lubią :D[/quote]
Pinczerkowi Jacky i terierowi Skawińskiemu Dino - serdecznie dziękujemy!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...