Jump to content
Dogomania

BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)


Azyl_Cichy_Kąt

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To z rozpędu na aaaby go wstawiłam i eurocity i 4łapy. Jak dam rade i nie padne to jeszcze eofrty i mójpupil i szukamdomu zostały. Ale póxniej do wątek dla mnie załozycie - na operacje plastyczna zbiórka, bo zaryje nosem w klawiature i pewnie mi sie nieco buźka zdefasonuje. Czy moge na Was liczyc jakby co :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie ktoś zauważył znów Betonika. Z allegro dostałam dzis emaila w jego sprawie.
Oto tekst:

WITAM
PIESEK BARDZO ŁADNY TYLKO TROCHĘ MI WYGLĄDA NA AMSTAFFOWEGO .CZY MOZNA BEZ ŻADNYCH OBAW ADOPTOWAC TEGO PSA? JAKIE MA KORZENIE BO WYGLADA MI NA JAK JUZ PISALEM "W TYPIE AMSTAFFA"
NIE MA RYZYKA ZE ZROBI KRZYWDĘ?
POZDRAWIAM



On na fotka pysio ma rzeczywiście takie może ciut amstaffowate, ale bez przesady chyba.

Bardzo prosze, odpiszcie wyczerpująco Pani na temat pieska. To dobry znak, że nie interesuje go amstaff, tylko łagodny Beton.


Oto adres:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


PROSZĘ - napiszcie jak najprędzej. Ja napisałam ze swojej strony, że skontaktuję sie z osobami które znają psiaka i napisza o nim. Więc może jest szansa!!!!!!
Będę czekac na wieści.

Link to comment
Share on other sites

i co i co? napisal ktos cos do tego Pana?
jesli nie to moze zbierzmy wszsytkie informacje i wyslijmy?? im szybciej tym lepiej...
cioteczki co Wy na to???
coprawda ja Betona nie znam osobiscie, ale jesli nie ma komu co napisac, to moge...

zaraz..zaraz..a kto jest autorem wątku..? zaraz tam zarzucę porzadnym privem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...