Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 11-12.02.2006


dorotal

Recommended Posts

[quote name='mkkm']Ewa! Ja też bym się wybrała do Rzeszowa, nawet rekreacyjnie, tylko to strasznie daleko, a ile jest od Was?[/quote]
O prosze! :-D Ta slodka mordka z avatarka jest mi dobrze znana, nie tak dawno spedzilismy razem noc na wspolnej poduszce :-D CZesc Gosia!!!
Od nas do Rzeszowa jest 300 km po raczej slabych drogach. Jedzie sie 4-5 godzin.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mkkm']Ewa! Ja też bym się wybrała do Rzeszowa, nawet rekreacyjnie, tylko to strasznie daleko, a ile jest od Was?[/quote]

o czesc Gosiu ;-) milo CIe widziec i tu :] co do Rzeszowa to ja sie zastanawialam ale cos neimoge podjac decyzji. pewnie ostateczna podejme 14 stycznia :] ale jak bede jechac to bez problemu moge CIe zabrac.. a do Glogowa jedziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']O prosze! :-D Ta slodka mordka z avatarka jest mi dobrze znana, nie tak dawno spedzilismy razem noc na wspolnej poduszce :-D CZesc Gosia!!!
Od nas do Rzeszowa jest 300 km po raczej slabych drogach. Jedzie sie 4-5 godzin.[/quote]
Tak sobię myślę, że teraz Jacek mógłby u siebie zrobić imprezkę...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Gra - już wysłałam maila. Jak sama zauważyłaś, nie zaszkodzi :)[/quote]

I jak - dostałaś jakąś odpowiedź? Mnie nie raczyli na razie nic odpisać, ale jeszcze raz spróbuję po świętach! Może jak będę zawracać im głowę, to w końcu dla świętego spokoju odpowiedzą... W końcu od tego zależy, czy w ogóle się wybierzemy do Bydgoszczy.

Link to comment
Share on other sites

a zajmujesz sie tym???ja bede na 100% z psem i suka...i mam jeszcze suke druga-ale ona jest lekko bojazliwa-i wzielabym ja-ale obie w mlodziezy by szly-jakbym miala pomoc fachowa to ta niebojazliwa bym dala komus wystawic bardzo chetnie a sprobowalabym sil z ta druga-ze mna powinna sie wystawic:-? .

Link to comment
Share on other sites

ja bede w niedziele, bardzo bardzo chetnie rowniez pomoge w wystawianiu, ale tylko w ten dzien bede. chyba ze jakis cud by sie zdarzyl to bede i w sobote.. ;) wtedy moglabym pomoc i Vizsli i Polnej (eh Polna nie wybacze Ci tego Gdanska ;) ).

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra']I jak - dostałaś jakąś odpowiedź? Mnie nie raczyli na razie nic odpisać, ale jeszcze raz spróbuję po świętach! Może jak będę zawracać im głowę, to w końcu dla świętego spokoju odpowiedzą... W końcu od tego zależy, czy w ogóle się wybierzemy do Bydgoszczy.[/quote]
Ja również nie dostałam odpowiedzi. Ale może to tylko kwestia świąt (nadzieja matką głupich :) ).
U mnie jest podobnie - bez obrazy dla sędziny Anny Redlickiej, ale mimo wszystko dla niej przez całą Polskę się tłuc nie będę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Ja również nie dostałam odpowiedzi. Ale może to tylko kwestia świąt (nadzieja matką głupich :) ).[/quote]

Też jeszcze się łudzę, że może jednak odpowiedzą - podobno nadzieja zawsze umiera ostatnia... W sumie do końca zgłoszeń jest jeszcze trochę czasu, ale nie wiem, czy w ogóle zdecydujemy się na wyjazd. :question::lol::haha::question:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...