Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 11-12.02.2006


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przebrnelam przez calosc i gratuluje wszytskim wygranym jak i przegranym.Bylam w Bydgoszczy na majowej i na zimowiej w zeszlym roku,obie byly dla mnie szczesliwe jednak po walentynkowej mialam koszmarne odczucia i postanowilam tam juz nie jechac.Pamietam tez jak w zeszlym roku wielu dogoamniakow pisalo o trutkach o koszmarnych warunkach i jak sie wszyscy zarzekali ze juz tam nie pojada a w tym roku co???Przeciez hala sie nie zmienila,a to ze podzieli wystawe na dwa dni jeszcze wiecej przyciagnelo chetnych.Czy dostajac numerek i czytajac stawki nie mieliscie obrazu jak to bedzie wygladac?Dziwi mnie to.Mysle ze gdyby wszyscy zgodnie nie zglosili psow po zeszloroczej Walentynkowej ta moglaby sie nie odbyc,jednak wazne sa tytuly brakujace do Championatow i hodowlanek.Nie krzyczcie wiec na organizatorow tylko zastanowcie sie czy warto jechac,poszukajcie po dogo,popytajcie innych i podejmijcie decyzje.Co do wystawy w Gdansku bylam tam w zeszlym roku i hala jest przestronna a ringi byly ogromne,jednak temperatura byla niska(pamietam bo wystawialam w kurtce) mimo to wystawa bardzo udana,jest bufecik do ktorego mozna wejsc z psami,zjesc i posiedziec.

Link to comment
Share on other sites

:mad:Dlaczego zostalismy przeniesieni do Bydgoszcz 11-12.02.2006. Własnie po to zamieściłam nowy wątek ,żeby wszystko było czytelne a tak informacje sprzed wystawy przeplatają się z niepochlebnymi komentarzami . Chciałam, by ewentualnie związek mógł sobie poczytać (choć pewnie maja to w d...) ale chodziło mi o pełną jasność poglądów na temat tej wystawy a nie ginące w stosie informacji szczere i krytyczne komentarze tych, co na niej byli.
Jestem znów zła. :angryy: :angryy: :angryy:
[B][SIZE=3]Czy ktoś jeszcze napisał do związku? [/SIZE][/B]
No tak ,że zdjęciami się uporali , co by chociaż opakowanie było ładne.
Hejka

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam tylko w sobote. Lepiej niż w zeszłym roku. Co prawda dużo ta wystawa daje do życzenia, ale tak jak wspomniała Jovanna w Bdg obiektu, na którym można by było z organizować wystawę psów-brakuje. Zdziwiło mnie jedno, podczas oglądania psów, za jednym z ringów ujrzałam panów, którzy trenowali (podciągali się na drążku itp.). Zaskoczyło mnie to.
Majowe wystawy są o wiele lepsze od walentynkowych, które wystwami nazwać trudno.
Ale są też zalety organizowania wystaw-spotkania z dogomaniakami :D
Viz podeślij fotke wspólną, z Jovanną fajnie się gadało, paolinke widziałam, Polną widziałam i nawet zrobiłam fotke na ringu. Sporo fotek mam ale jestem zbyt leniwa, aby zgrać je na dysk i wrzucić gdzieś na serwer... no i jakość tych pozostawia dużo do życzenia.
pozdrawiam bla bla werson

Link to comment
Share on other sites

Ja na te wystawe pojechalam li tylko ze wzgledu na opis od p. Redlickiego, ktory zostal zastapiony przez innego pana. W zwiazku z czym na dobra sprawe wkurzona bylam juz od samego poczatku jak tylko sie dowiedzialam, ze kto inny sedziuje.
Okej moze sie zdarzyc, za to warunki koszmarne i wiecej tam nie pojade (no chyba, ze bedzie sedzia na ktorego opisie mi zalezy... ale jak widac, na to tez sie mozna naciac)
Organizacja koszmarna od samego poczatku - koszmarna dezinformacja jesli idzie o to kto w koncu sedziuje 1 grupe. Oddszial mowil co innego, na potwierdzeniu przyszlo mi co innego.
Juz o mikroringach i BIS juniorze nie wspomne bo to porazka nad porazkami.

Nom to chyba tyle z wyzalenia sie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...