Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 11-12.02.2006


dorotal

Recommended Posts

Widzę, że są dylematy, czy zgłoszenia dotarły....:lookarou:
Osobiście zgłosiłam swoje psiule w zeszłym tygodniu.
Wysłałam komplet dokumentów mail'em.
Dzień później zadzwoniłam, żeby potwierdzić, czy wszystko jest czytelne.
Okazało się, że zgłoszenia wysyłane pocztą elektroniczną trafiają bezpośrednio do osoby składającej katalog i panie w Związku nie mają na bierząco informacji o tych zgłoszeniach.
Podobno, co tydzień dostają za to listę psów zgłoszonych drogą mail'ową i wtedy są w stanie powiedzieć co i jak.
Ja umówiłam się na telefon po Nowym Roku- wtedy wszystko się wyjaśni.
W razie wątpliwości, zachęcam do dzwonienia- to niewielle kosztuje w porównaniu z nerwami, jakimi sobie człowiek zaoszczędzi :sg168:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NigdyNigdy']Widzę, że są dylematy, czy zgłoszenia dotarły....:lookarou: :sg168:[/quote]

To troszkę nie tak. W moim przypadku chodzi o to, że nadal nie wiem, czy w ogóle zgłaszać psa na wystawę... póki co, nadal nie wiem, kto nas będzie sędziował, a jest to dla nas bardzo ważne. I chyba nie tylko ja mam taki dylemat...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dziewczyny, ten kto już wysłał i ma wątpliwości - niech dzwoni. A ten, kto się jeszcze waha - ma czas do końca roku (albo ja się mylę?).
Pzdr.[/quote]

Nie jest tak źle! Mamy czas na zgłoszenie psa do 25.01.2006r. Jest więc jeszcze trochę czasu na zastanowienie i decyzję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra']To troszkę nie tak. W moim przypadku chodzi o to, że nadal nie wiem, czy w ogóle zgłaszać psa na wystawę... póki co, nadal nie wiem, kto nas będzie sędziował, a jest to dla nas bardzo ważne. I chyba nie tylko ja mam taki dylemat...:hmmmm:[/quote]

No, to dziewczyny, macie jeszcze trochę czasu.:great:
Ciśnijcie Oddział o przekazanie wiążącej informacji, bo to rzecz oczywista, że chcecie, z dużym prawdopodobiństwem wiedzieć, kto będzie sędziować Wasze psy.
Myślę, że organizatorzy zdają sobie sprawę, że jest to kwestia zgłosić, czy nie zgłosić, a co za tym idzie- zwiększyć przychody Oddziału, czy nie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grygy']A nie zabrałby ktoś 2 osoby+York Ze śląska tzn terany Katowic, KRakowa itd? My wamy wystawe, a koszty wyjazdu samemu nas przewyższają
pozdrawiam
Maciek[/quote]

Heh ponawiam swoje pytanie :( Naprawde nikt nie znajdzie dla nas miejsca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Grażka, my jedziemy się pobawić :) jeszcze w szczeniakacj :)[/quote]

Właśnie zgłosiłam nasze psisko, więc pewnie gdzieś się spotkamy!?;)

Ale nadal nie wiem, kto z P. Redlickich będzie nas sędziował - nie dostałam odpowiedzi na maila...:shake:

Mam nadzieję, że będzie tak miło i sympatycznie, jak w zeszłym roku - czego wszystkim życzę!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...