Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 11-12.02.2006


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Godelaine']Asiaczek... Znajoma zasugerowała, że skoro to wystawa WALENTYNKOWA, to może jednak będą sędziować razem :lol:

Gra... Czekam na ifno. W razie czego sama do nich wyślę emaila.[/quote]

Wątpię, żeby było dwoje sędziów na jednym ringu. Specjalnie wzięłam zeszłoroczny katalog i wtedy też było trzech sędziów do I-szej grupy, ale każdy sędziował oddzielnie.

Jak dostanę jakąś odpowiedź - dam znać, ale myślę, że jak i Ty napiszesz do nich od siebie, to na pewno nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaa. Racja. Tylko czy oni aby na pewno sędziowaliby psy? W taki dzień?;-)
Pzdr.[/quote]
Czyżbyś coś sugerowała??? :n00b: Dooooobre.... Tylko z czym byśmy stamtąd wrócili??? Chociaż kto wie, mogłoby być zabawnie....:roflt:

Link to comment
Share on other sites

Wygrałby ten pies, który najbardziej przypominałby kształtem serduszko! Czy to w formie fryzury, pyszczka, ciałka - obojętne! Ale gdzie takiego szukać, w jakiej grupie, co? Fory mają te "włochate", bo im można przystrzyc futerko, golasom można narysować serducho, a te gładkowłose? Może im coś Walentynkowego przyczepić? Jak myślicie?

Walentynki - dobra rzecz!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Miły, sympatyczny, ma podejście do psów i zna się na tym co robi. Jeden z moich ulubionych, niestety nie często go można spotkać...


______________________________
[URL="http://www.posokowiec.pl"]www.posokowiec.pl[/URL]
[URL="http://www.braque-d-auvergne.pl"]www.braque-d-auvergne.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='essska1']czyzbys sie Zeliika wybierala? ja sie wlasnie tez zastanawiam choc to troche daleko dla mnie.. a tego sedziego nie znam, nigdy niebylam wiec mnie kusi ;-)[/quote]

Mi sie generalnie nie chce jechac, ale potrzebuje CWC po 25/01. Zglosilam do Rzeszowa, i do Bydgoszczy lub Gdanska pojechalabym, gdyby tam nie wyszlo. Ale niestety do obu miast terminy zgloszen sa tydzien przed wystawa w Rzeszowie. Bylam w tym roku w Bydzi i Gdansku i warunki sa o wiele lepsze w Gdansku, ale jest dalej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...