Jump to content
Dogomania

frisbee


Kati

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ajrisz']Czy to jest ta slawna kamizelka ?
Jak Ci sie sprawdza ? [/quote]

ee jaka ? to pozyczona :evil_lol: hehe ale po ostatnim to bez kamizelki hcyba nic nie robie...

[quote]Mnie to zamiast kamizelki przydalaby sie wersja na nogi. Od odbic mam takie siniaki, ze szkoda gadac...[/quote]
a mi z kapturem :diabloti:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']zdjecie pt "gonczy tez moze"
[url]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/ARTEMIS/treningi/dsc0176vs0.jpg[/url]
[SIZE=1]troche nas to kosztowalo :diabloti: no i jak nie rzuce jak sierota to zlapie :evil_lol: ( ostatnio duzo cwicze bez psa wiec jest w miare dobrze ;))[/SIZE]

pozdrawiam[/quote]
Brawoooo! Swietnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka'][url]http://i52.photobucket.com/albums/g10/ultrafioletowo0/Dusiak08/lipiec/DSC_0373.jpg[/url]
Dysk większy od psa :evil_lol:
Ale u terrierów to normalne :diabloti::cool3:[/QUOTE]
i chyba im to nie przeszkadza :lol:

to jest CS zwykły, bo psa drugiego, Dusiak się zainteresował, więc może zamówimy PUPy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Ja potrzebuje coś na nogi i na plecy bo inaczej wyglądam jak by mnie w domu bili:shake:[/quote]


Mam to samo ... teraz na plaży się spaliłam, więc wogóle porzucę frisbee na jakiś czas ... chyba będę ćwiczyć mini, które wychodzi nam dość słabo ... a może macie jakieś strony gdzie w miarę tanio można kupić kamizelkę (nogi jakoś przeżyję).
Co do dysków to nie ma jak jawz :lol: .

Link to comment
Share on other sites

To pewnie podziała, mogę spróbować. Ale on wtedy będzie nosił tak zeby dostać S niekoniecznie się nakręci.
Myślałam, że mam psa dobrze nakręconego, fajnie biegał, cieszył się itd. A wczoraj koniec niby biegnie do frisbee ale tak powoli. Złapie tak tylko żeby złapać. Albo poszedł się wysikać... A może wrócić do samych rollerków? To go dosyć dobrze nakręcało.

Link to comment
Share on other sites

Rób mu krótkie sesje z rollerkami. 5 razy rzuc mu rollerka ( w czasie łapania i przynoszenia - oczywiście jak będzie nakręcony chwal go ) i koniec. Daj mu tydzień wolnego i znowu krótki trening. Jeśli twój pies lubi się przeciągać, szrpać to możesz to wprowadzić po każdym przyniesieniu do ciebie dysku jako nagrode ;) i zakańczać trening także szarpaniem :)

Link to comment
Share on other sites

Muszę się pochwalić!
Wszystko wróciło do normy! Pies nakręcony!
Ciagle jak mu rzucam to 80% rzutów to rollery, reszta floatery, łapanie z ręki albo krótkie backhandy:)
Mamy ciągle jeden i ten sam problem, że Marley nie umie wybiec po backhanda, strasznie zwalnia po obiegnięciu mnie. Albo nie widzi gdzie dysk leci. Rzucam mu nisko i lekko...
Czasami jeszcze zamiast łapać pyskiem to odbija dysk łapami.

Link to comment
Share on other sites

Rzucaj mu dysk na początku blisko, a jak zakuma, że dysk jest w powietrzu i jak najbardziej da sie go złapać, to rzuć mu następnym razem normalnie, ale też nie bardzo daleko, mniej więcej na wysokości jago pyska. U nas to podziałało :)

PS. My też jesteśmy nakręceni! :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...