Jump to content
Dogomania

frisbee


Kati

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mi się wydaje , że chwyt zabawki nie zależy od masy ciała , tylko od zaciętości psa.
I tu terriery będą biły na głowę resztę ras ;)

A co do wiszenia , to :hmmmm: trzy mi się czepły do tego frisbee :diabloti: czyli 70 kilo świniaków :evilbat: plastik dał radę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja Delika też podnoszę,ale jego 12 kilo to pestka w stosunku do masy piesów Vectry:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Deli też lubi karuzelę. Czasem go prawie na plecy zakładam i dopiero wtedy puszcza,zacięte zwierzątko:evil_lol::evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje psy ubóstwiają wisieć , a ja za to mam darmową siłownie ;)
Dlatego od zawsze kocham terriery , za tą zawziętość :diabloti: Przynajmniej wiem , że się bawię z psem :evil_lol: :evil_lol:
To nie kwestia wygrałaś , tylko takie psy , dobek , ONek , czy CAO nie chciały tak dyndać.Azjatka , owszem łapie chwile , ale zaraz puszcza.Świnki wiszą póty nie powiem "puść" :)

Link to comment
Share on other sites

proponuję roczny zapas dysków Friskies :eviltong::eviltong::eviltong:

No i właśnie w tej zawziętości (też za to kocham teriery, co prawda westiki do najbardziej temperamentnych wśród terierów nie należą :evil_lol: ale nie wyobrażam sobie mieć psa innego niż z 3 grupy) tkwi problem - dysk jest po to aby go zabić!

Link to comment
Share on other sites

Terriery uważają , że życie jest po to by się bawić , bawić , bawić :multi:
nie , że go zabić - plastik fajnie chrupie i strzela w paszczy :evilbat: stąd ta miłość do zagryzania ;)

teraz moje psy odkryły nową super zabawę - butelki plastikowe napełnione wodą.
nie dość że chrupie , strzela w zębach , to jeszcze woda się leje .... :evil_lol:

PS zgadzam się na nagrodę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hayley']A ja mam pytanie :razz: mam małego pieska (6kg) z płaskim pyszczkiem (kundelek w typie shih tzu) i zastanawiam się czy takie pieski nadają sie do zabawy z frisbee :roll:[/quote]
Jeśli tylko się pieskowi spodoba zabawa , OCZYWIŚCIE że się nadają :cool3:
Jak złapie bakcyla , będzie fruwał ;) że hej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja bardziej polecam to:
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4003&action=prod[/url] :lol:

bądź to:
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3179&action=prod[/url]

Są mięciutkie i wygodne w użyciu ;-)

Koda lubi się wgryzać i wyginać dysk :lol: Także za to kocham teriery są bardziej zawzięte niż jakiekolwiek inne rasy, a jak się cieszą to widać, że to jest radość :diabloti::lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba takie z gumy będzie najfajniejsze na początek.Bo przy łapaniu pies się ew nie zniechęci , bo nic nie zaboli ;) jak złapie w paszcze czy też w łapy ;)
Takie frisbee jako pierwsze miał mój staffik :)
grunt , to nakręcić psa , na taką zabawę.A czym milsze doznania tym lepsze efekty się osiąga.No i dużo własnego entuzjazmu trzeba włożyć.

Hayley , musisz pokombinować , co kręci Twojego psa.Bo może zamiast frisbee będzie wolał piłkę czy inny rodzaj zabawki ;) Jak już pokocha aport wtedy można zmieniać.
Ważne byście oboje się dobrze bawili.

Link to comment
Share on other sites

zdjecie pt "gonczy tez moze"
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/ARTEMIS/treningi/dsc0176vs0.jpg[/IMG]
[SIZE=1]troche nas to kosztowalo :diabloti: no i jak nie rzuce jak sierota to zlapie :evil_lol: ( ostatnio duzo cwicze bez psa wiec jest w miare dobrze ;))[/SIZE]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...