Jump to content
Dogomania

Maszynka do strzyżenia psów MOSER 1245


maga18

Recommended Posts

Witam,
zapraszam do naszego sklepu, duzo promocji i maszynki w przystępnych cenach.
Moser 1245 jest najczęściej kupowaną maszynka w naszym sklepie.
Polecamy ją z czystym sumieniem.
Cena 499zł z ostrzem i nasadkami!
Zapraszamy!
[URL]http://www.groomershop.pl/pl/p/Maszynka-Moser-1245-nasadki-gratis/523[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Witam, przekazuję pytanie od mojego kolegi spoza dogo, może ktoś będzie w stanie pomóc w zdiagnozowaniu usterki.

Używam maszynki Moser 1245 piąty rok.
Wczoraj walczyłem ze strzyżeniem swojego terriera i w połowie roboty maszynka przestała ciąć włos. Silnik pracuje, maszynka zachowuje się normalnie.
Rozkręciłem od razu sprzęt, ale nie znalazłem żadnych widocznych uszkodzeń.
Ostrze od nowości nie było ostrzone, dlatego mam pytanie do ludzi, którzy strzygą psy.
Czy bardzo stępione ostrze przestaje ciąć stopniowo, czy tak jak u mnie, w jednej chwili ?
Pytam, bo nie wiem, czy oddawać całą maszynkę do serwisu, czy tylko sam nóż do naostrzenia ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam serdecznie,
planuję zakupić maszynkę do strzyżenia Moser Max 45 typ 1245 dla mojego zarośniętego Sznaucera Średniego. Maszynka ma w zestawie ostrze 3 mm oraz nasadki grzebieniowe. Czy taki zestaw będzie wystarczający dla mojego psiaka, czy powinnam dokupić inne ostrze?
Pozdrawiam,
M.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Odświeżam temat...
Poszukuje maszynki do robienia psów wszelakich:eviltong:
Zastanawiam się miedzy wspomnianym moserem 1245 a andisem AGC SUPER 2 - ( bordowa ) ...
Do tej pory robiłam osterem A5 srebrnym ale zupełnie ta maszynka mi nie pasuje:shake:
Potrzebuje coś lżejszego,mniej przegrzewającego się i cichszego.Gdzieś w okolicy 600-700 zl...Duzo osób poleca mosera,ale czy da rade na kilka psów dziennie?Andis tez polecany...Nie wiem sama już co wybrać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Cockermaniaczko weź Mosera , to jest zgrabna , mocna maszynka, dobra dla pań .Maszynka nie grzeje się , tylko ostrza i o oto trzeba dbać . Najlepiej pracować na podwójnych , jak ostrze zrobi się lekko ciepłe , zmieniasz na drugie i dalej pracujesz .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']W przypadku ostera grzeje sie obudowa i to dosc fest:roll: A andis bordowy?[/QUOTE]

Ja mam Andis-a (wprawdzie nie tego, ale również silnikowa, jednobiegowa). Nie grzeje się, nie psuje - nie pamiętam już nawet kiedy ją kupiłam, ale lata wstecz. Robi 2-3 psy dziennie z różnie utrzymaną szatą - od super wypielęgnowanej po jeden wielki kołtun.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...