Jump to content
Dogomania

Maszynka do strzyżenia psów MOSER 1245


maga18

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie mam tej maszynki- ale na wiosnę kupuję- słyszałam o niej bardzo dobre opinie. Jest mocna wiec napewno nic się nie będzie działo przy sznaucerach- sama chcę kupic dla dwóch miniatur :)
A ceny... są różne- na allegro najczęsciej po 499 zl ale ostatni była za 415. Widziałam na sznauceromaniakach ze Malawaszka kupowała na e-bay w niemczech i wtedy to wychodzą grosze :)

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie ta z allegro to ja zamowilam ;) zamowilam w piatek ok 13 a w sobote o 16 juz byla u mnie w domu 8)
wielki [size=7]'+'[/size] dla tego pana :lol:

ale co mnie zastanawia... jest ciężka i duza :roll: :-?
nie wiem jak strzyze... jeszcze nie probowalam... ale cos czuje ze reka niezle bedzie dretwaiala od trzymania takiego kloca :lol:
ponadto ma duze ostrze - szerokie - i jakos nie widze by 'ladnie' dalo sie tym obciac glowe i uszy u miniatury.... :roll:
nic to... musztarda po obiedzie... zdam relacje po pierwszym strzyzeniu :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam. Kupiłam na wystawie w Niemczech koszt ok. 100 euro.
Sprawdzałam różne maszynki: Oster, Andis. Tam mi się wydała najbardziej poręczna i najlżejsza (z najcięższych :wink: ).
Po pudlu miniaturowym idzie jak burza. Trzeba uważać żeby się nie zapędzić. Fakt trochę szerokie ostrze (to w komplecie) np. do wycinania włosa na łapach, miedzy opuszkami . Duży plus maszynki to kompatybilność ostrz z Osterem i stosunkowo cicha. W Karusku mozna dokupić nakładki na ostrza.
Ja jestem bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='malawaszka']noo ja też ją mam - śmiga pięknie :lol: Maga pokaż fotę jak wycięłaś Dorę :razz:[/QUOTE]

:lol: juz troszke zarosła... :roll:
ale byla obcieta jak jak zawsze...
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4680/resizeofp10100016ip.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to od psa zalezy, sa takie ktore mozna tylko golic maszynka i wlos jest super, sa tez takie ktore maja bardzo miekki wlos i od takich z maszynka nalezy trzymac sie z daleka :) ja u swoich sznaucerow srednich wyczesuje podszerstek trymerem a reszte gole maszynka i nie widze roznicy miedzy takim robieniem a jakoscia wlosa po wytrymowaniu do lysa bo wszlo mi dokladnie to samo a nawet po trymowaniu pojawily sie "plamy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']powiedzcie mi dlaczego wymaga sie u wiekszosci psow-terrierow, sznaucerow zwlaszcza- trymowania i degazowania, a niektorzy robia to maszynka? to chyba zmienia jakosc siersci-nieprawdaz?[/QUOTE]
ja swoją sznaucerke strzyge bo jest nie wystawiana :) jakby brala udzial w wystawach to pewie bym ja trymowala... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...