Jump to content
Dogomania

Jojek--Drożdżyk Jakich Mało..Powrót do świata...


jo-jo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']No niech mi ktoś powie, co takiego jest w Modrych efektach, że one wszystkie, bez wyjątku, tak bardzo mi się podobają? :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

No mają to coś :loveu:

[quote name='asher'] A te psy z przydomkiem Bonel, to zupełnie inny typ, prawda? Kurczę, wyglądają prawie, jak inna rasa...[/quote]


Taki typ jest w Skandynawii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Taki typ jest w Skandynawii...[/quote]
No i na Wyspach i za oceanem też chyba podobny? Ja czytałam, że wzięło sie to stąd, że przy nieciętym uchu, smukła szyja i mały fafel wygląda bardziej elegancko...
Ciekawa jestem, jak w krajach, gdzie króluje taki typ oceniane są mocniejsze psy? W ogóle warto tam jeżdzić na wystawy?

ps. a na klub chętnie bym pojechała, ale nie mam się z kim zabrać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No i na Wyspach i za oceanem też chyba podobny? Ja czytałam, że wzięło sie to stąd, że przy nieciętym uchu, smukła szyja i mały fafel wygląda bardziej elegancko...
Ciekawa jestem, jak w krajach, gdzie króluje taki typ oceniane są mocniejsze psy? W ogóle warto tam jeżdzić na wystawy? [/quote]

Tak samo jak i w Australii :( Nie wiem tak naprawde co myśleć teraz o tych typach i ich sędziwoaniu od kąd widziałam sędziowanie Fińskiej sędziny w Rumunii. Zastanawiałam się czy posędziuje pod skandynawski czy normalny europejski typ i miło zaskoczyła mnie sędziując pod Europejski. Zobaczymy jak będzie na Światówce przyszłorocznej bo odbywa się w Szwecji, a psy czarne/arlekiny sędziuje ten sam pan co żółte i pręgowane psy na Światówce :cool1:

[quote name='asher'] ps. a na klub chętnie bym pojechała, ale nie mam się z kim zabrać :-([/quote]

Chętnie bym Cię zabrała, ale jadę z Korkami i mamy full autko..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Zobaczymy jak będzie na Światówce przyszłorocznej bo odbywa się w Szwecji, a psy czarne/arlekiny sędziuje ten sam pan co żółte i pręgowane psy na Światówce :cool1:[/quote]
Masz na mysli Poznań? A co, jakieś dziwne sędziowanie było? ja nic nie wiem, bo byłam odcięta od netu ;)

A z klubówką w Łodzi to niestety :shake: Na pociąg mi szkoda :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Masz na mysli Poznań? A co, jakieś dziwne sędziowanie było? ja nic nie wiem, bo byłam odcięta od netu ;)[/quote]

No cóż powiedzmy, że sędziowanie było inne, psy który ost. wygrywały cuś, miały wpisane np "głowa nie typowa dla rasy", chyba w tym sędziowaniu posypała się największa skala ocen (choć Pan Habig w sukach czarnych/arlekinach i Pan Gajewski w psach czar./arleki. też nie oszczędzali w tych ocenach) oto żółty Zw.Św:

[IMG]http://dogi.pl/fotkiWystawy/swiat-zolte/Zw.%20Sw.%2006Hipogryf.jpg[/IMG]

[quote name='asher'] A z klubówką w Łodzi to niestety :shake: Na pociąg mi szkoda :evil_lol: ;)[/quote]

Hmm popytam wśród znajomych czy ktoś z Wawy nie ma miejsca, a Pika jak wkońcu jedzie?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='anetta']:drink1: W takim razie wszystkiego najlepszego!! :laola::BIG:[/quote]

[quote name='simbik']Wszystkiego najlepszego :new-bday::BIG::BIG::BIG:[/quote]

[quote name='LAZY']Sto lat, sto lat!

A gdzie foty kawalera???:mad:[/quote]

[quote name='Hexi']Wszystkiego Najlepszego żorżyku i tu ;) :smilecol::BIG::tort::tort::tort::BIG::smilecol:
jak tam tegoroczne swietowanie? zdjecia beda?[/quote]

[quote name=':: FiGa ::']Spóźnione ale szczere 100 lat!!! :buzi:[/quote]

Dziękujemy za życzenia :loveu:

[quote name='Sylvia_76']a ja ostatnio widziałam Jojeczka! :loveu:
Śliczny, kochany, mądry pies :loveu:

[SIZE=3][COLOR=red][B]FOTKI!!![/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

Widziała i z wrażenia torebke porzuciła :evil_lol:

[quote name='cuciola']jak tam miewa sie Jojek? :)[/quote]

No już dobrze, moje maleństwo na wystawie Klubowej, Autor: Ajronowa, mam nadzieje że nie zabije za wklejanie fotki, ja jeszcze nie obrobiłam swoich :oops:

[IMG]http://i225.photobucket.com/albums/dd273/ajronowa/Kopiazklubowka07358.jpg[/IMG]

Ale już się tłumaczę dlaczego!! Po pierwsze SZKOŁA, po drugie PRACA, po trzecie.. hmm wyjazdy z Korkami? :mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']No już dobrze, moje maleństwo na wystawie Klubowej, Autor: Ajronowa, mam nadzieje że nie zabije za wklejanie fotki, ja jeszcze nie obrobiłam swoich :oops:

[url]http://i225.photobucket.com/albums/dd273/ajronowa/Kopiazklubowka07358.jpg[/url]

Ale już się tłumaczę dlaczego!! Po pierwsze SZKOŁA, po drugie PRACA, po trzecie.. [B]hmm wyjazdy z Korkami[/B]? :mad::evil_lol:[/quote]

Nie ma to, jak odpowiednia wymówka :)

Pakuj się, kochana :) Jeszcze trochę się powłóczymy razem po Europie w tym roku :)

Jojuś, jak zwykle, cudny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Nie ma to, jak odpowiednia wymówka :)

Pakuj się, kochana :) Jeszcze trochę się powłóczymy razem po Europie w tym roku :)

Jojuś, jak zwykle, cudny :loveu:[/quote]

Myślisz, że dożyje żeby się powłóczyć? :evil_lol: Głowa mnie zaczyna boleć jak patrze na przyszłoroczny kalendarz..

Jojuż dziękuję :oops:

[quote name='Ajronowa']Ajronowa, nie zabije;)[/quote]


Dziękuję Kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]Się meldujemy i od razu się chwalimy, że dziś trzecie urodziny obchodzimy
[/B][/COLOR][/SIZE]
:loveu::loveu::multi::multi:
[/CENTER]
[/quote]
[FONT=Arial][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops::oops::oops:zagubiłam Was w subskrybcjach........
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK:loveu::loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B][url]http://i225.photobucket.com/albums/dd273/ajronowa/Kopiazklubowka07358.jpg[/url]
[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops::oops::oops:zagubiłam Was w subskrybcjach........
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK:loveu::loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://i225.photobucket.com/albums/dd273/ajronowa/Kopiazklubowka07358.jpg[/URL]
[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]


Witaj Alu :multi:

No właśnie coś nas nie odwiedzałaś, ale i tak ślicznie dziękujemy za życzenia :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...