Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

Dzień dobry mówię :loveu:
Będzie i dobry i pracowity (Mmbbaj musi zrobić zakupy psie i sprzatą chałupę na przyjęcie Zagrajka- juz to sobie wyobrażam z jaka radochą to robi :lol: ) a Zagraj będzie dzisiaj pierwszy raz w zyciu...kąpany (też musi wszak być elegancki i czyściutki chłopczyk w nowym czystym domku :lol: )

Zagraj od początku wiedział, że jest Wasz a Wy-jego (jak te istoty to wyczuwają?). Podbiegał i tak bardzo się starał u Hani pokazać z dobrej strony ;) Jak Hani Kontra na niego kłapnęła to schował sie pod krzesełko do Rekma i widziałam jak cały czas się koncentrował i patrzył i Rekma i Mmbbaj w oczy. Wspaniały i mądry chłopczyk...spałam doskonale i dzisiaj wstałam z radością w sercu (ja pokochałam Zagraja od pierwszego wejrzenia bo jego nie można nie pokochać!!! :loveu: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Małgosiu! Super!! :lol: Ale się cieszę, że Zagraj będzie u Was. To jest absolutna psia słodycz! :lol: No i mam nadzieję, że na dogo będzie można zobaczyć mnóstwo Waszych zdjęć z Zagrajem w roli głównej :lol:
Życzę dużo radości i bardzo serdecznie Was pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Ale wieści :multi: [B]Gosiu, Marku[/B] - gratuluję najtrafniejszej decyzji :klacz:


[B]Gosiu[/B] - jak Zagrajek sie do Ciebie tuli :multi: on już wie o przeprowadzce do Was[/quote]

[quote name='bigos']Przyszłam do pracy, wchodzę do galerii...i taka wspaniała wiadomość od rana, że aż mi łzy popłynęły ze szczęścia :laola:

Jesteście wspaniali:loveu:[/quote]

[quote name='Teklunia']Gosia, zatkało mnie z wrażenia!

To cudowna wiadomość i bardzo dobra decyzja!
Cieszę się z Wami :buzi:[/quote]

[quote name='odJuki']Wow! Bardzo się cieszę :loveu: ! Też popłakałam się ze wzruszenia! Jesteście SUPER! Życzę Wam dużo, dużo, dużo radości z Zagraja ![/quote]

[quote name='Aneek']Małgosiu! Super!! Ale się cieszę, że Zagraj będzie u Was. To jest absolutna psia słodycz! No i mam nadzieję, że na dogo będzie można zobaczyć mnóstwo Waszych zdjęć z Zagrajem w roli głównej
Życzę dużo radości i bardzo serdecznie Was pozdrawiam :lol:[/quote]

[quote name='Alka']Małgosiu i Marku, cieszę się razem z wami, [B]ogromnie!!![/B] :multi:
Jaka wspaniała wiadomośc :bigcool:[/quote]

[quote name='Katerinas']Cudne wieści :multi:
A mordeczka piękna [/quote]

Kochane moje, wszystkie, niezawodne :buzi: Tak pięknie okazujecie nam swoją radość :loveu: Mam ciągle łzy wzruszenia w oczach kiedy was czytam, no co ja bym bez was? Tak cieszę się, że wa mam :calus:

[quote name='samograj'][CENTER][IMG]http://img451.imageshack.us/img451/2296/z4zx1.jpg[/IMG]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][B]S Z C Z Ę Ś C I A R Z[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER]WITAJCIE KOCHANI !!!
TRZEBA BĘDZIE EDYTOWAĆ PIERWSZĄ STRONĘ -
"BAJAN i my..... ZAGRAJ z nami od str. 535" lub coś w tym stylu
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]GOSIU MARKU-[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]TAK WYPROWADZIŁAM STRONĘ 535 , [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ŻE TWÓJ POST ZACZYNA SIĘ NA SAMEJ GÓRZE,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]WYSTARCZY TERAZ DAĆ NAGŁÓWEK [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]W FORMIE JAKIEJŚ PRZERÓBECZKI [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]i OD [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]POCZATKU TEJ STRONY[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]BEDZIE GOŚCIŁ ZAGRAJEK!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[/quote]

Aniu, super to wymyśliłaś, bo ja też myślałam o tym, że powinna się wyraźnie zaznaczyć ta część galerii, w której jest już Zagraj, ale nie wiedziałam jak to zrobić :cool3: I powiem ci, że tego co napisałaś to ja wogóle nie kumam, bo ja widocznie jestem większy mułek komputerowy od ciebie :eviltong: Mam nadzieję, że Marek będzie wiedział, a jak nie to dasz nam dokładne instrukcje i ...kochana jesteś :loveu:

[quote name='bea100']Dzień dobry mówię :loveu:
Będzie i dobry i pracowity (Mmbbaj musi zrobić zakupy psie i sprzatą chałupę na przyjęcie Zagrajka- juz to sobie wyobrażam z jaka radochą to robi :lol: ) a Zagraj będzie dzisiaj pierwszy raz w zyciu...kąpany (też musi wszak być elegancki i czyściutki chłopczyk w nowym czystym domku :lol: )

Zagraj od początku wiedział, że jest Wasz a Wy-jego (jak te istoty to wyczuwają?). Podbiegał i tak bardzo się starał u Hani pokazać z dobrej strony ;) Jak Hani Kontra na niego kłapnęła to schował sie pod krzesełko do Rekma i widziałam jak cały czas się koncentrował i patrzył i Rekma i Mmbbaj w oczy. Wspaniały i mądry chłopczyk...spałam doskonale i dzisiaj wstałam z radością w sercu (ja pokochałam Zagraja od pierwszego wejrzenia bo jego nie można nie pokochać!!! :loveu: )[/quote]


[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi:Dzień dobry kochani:loveu:
Małgosiu jak Ci idzie sprzątanko i zakupy;).......bosz ja już nie mogę się doczekać fotek z pierwszych dni pobytu Zagrajka w Waszym domku .
Bajanek będzie Wam pomagał ;)w wychowaniu tego małego urwiska:loveu:
[/I][/B][/quote]

No więc moje kochane... ja dopiero wstałam :eviltong: Ale zaraz zabieram się do roboty! A obudziłam się dziś, pierwszy raz jakoś inaczej, lepiej i... uśmiecham się, a już myślałam, że nigdy nie będę... A wczoraj przed snem, długo rozmawiałam z Bajankiem, jak zawsze... Tylko wczoraj oprócz tego, że mówiłam mu jak bardzo za nim tęsknię, powiedziałam mu "dziękuję ci mój skarbie"... wiem, że będzie nad nami czuwał :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]oh niewiem co powiedzieć!!!!!!!!!:multi: Mała przerwa od kompa a tu tyle się dzieje:multi: :multi: Przepraszamy za chwilową nieobecność:oops:[/B][/I]
[I][B]o rany, jak sie ciesze:multi: :multi: :multi: [/B][/I]
[I][B]piękny:loveu: [/B][/I]
[IMG]http://images2.fotosik.pl/300/f5780534e3b333cc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']
A obudziłam się dziś, pierwszy raz jakoś inaczej, lepiej i... uśmiecham się, a już myślałam, że nigdy nie będę... [/quote]

Małgosiu,nie masz pojęcia jak dobrze jest czytać takie posty :multi::multi::loveu::loveu:
To ,że Ty jesteś odmieniona widać gołym okiem i super , cieszymy się bardzo, bardzo...:multi::multi:
a to ,że Bajanek będzie nad Wami czuwał to jest pewne.On również się cieszy ,że Zagraj( cudony zresztą :loveu:) zamieszka z Wami, bo wie jakimi jesteście wspaniałymi ludzmi i jaki wspaniały domek mu stworzycie :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*'][I][B]oh niewiem co powiedzieć!!!!!!!!!:multi: Mała przerwa od kompa a tu tyle się dzieje:multi: :multi: Przepraszamy za chwilową nieobecność:oops:[/B][/I]
[I][B]o rany, jak sie ciesze:multi: :multi: :multi: [/B][/I]
[I][B]piękny:loveu: [/B][/I]
[/quote]

luthien ważne, że jesteś :loveu:

[quote name='Alka']Małgosiu,nie masz pojęcia jak dobrze jest czytać takie posty :multi::multi::loveu::loveu:
To ,że Ty jesteś odmieniona widać gołym okiem i super , cieszymy się bardzo, bardzo...:multi::multi:
a to ,że Bajanek będzie nad Wami czuwał to jest pewne.On również się cieszy ,że Zagraj( cudony zresztą :loveu:) zamieszka z Wami, bo wie jakimi jesteście wspaniałymi ludzmi i jaki wspaniały domek mu stworzycie :loveu::loveu:[/quote]

Aluś mnie bolała sama myśl o tym, że jakiś inny pies niż Bajan byłby tu, z nami..., ale wiedziałam też, że gdybym nie wiem jak długo czekała... Bajanek nie wróci... Gdzieś tu, na dogo przeczytałam, że jeśli ktoś miał psa i go kochał, to i tak będzie miał następnego.. I, że wtedy ten czas między jednym, a drugim uzna za stracony. Uwierzyłam w to, bo takie rzeczy piszą ludzie, którzy wiedzą.. Nigdy nie przestanę kochać Bajanka i zawsze we mnie będzie.. Nadal boli, ale obok tego bólu zaczyna kiełkować nowa miłość i wiem, że niczego Bajankowi nie odbiera :loveu: W wigilię pójdziemy razem z Zagrajem na miejsce gdzie śpi Bajanek.. starszy braciszek Zagrajka :loveu:

[quote name='HankaRupczewska']Małgosiu - tak bardzo się cieszę!
Cieszę się wraz z Wami :loveu:[/quote]

Haniu.. :loveu:

[quote name='Behemot'][B] "BAJAN i my..... ZAGRAJ z nami od str. 535" lub coś w tym stylu[/B][/quote]

No więc tytuł już zmieniłam i ten mi się bardzo podoba :loveu: I..., nie chciałam przy imieniu Bajanka wstawiać świeczki.., niech będzie tak jak dawniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']

No więc tytuł już zmieniłam i ten mi się bardzo podoba :loveu: I..., nie chciałam przy imieniu Bajanka wstawiać świeczki.., niech będzie tak jak dawniej...[/quote]
WRÓCIŁAM Z MIASTA:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Jestem trochę zażenowana:oops: :oops: :oops: , bo ja to podałam jako propozycję tylko, [B]nie jako "gotowca[/B]", a zależło mi jeszcze, żeby strona zaczynała się od ZAGRAJA więc usunęłam kilka moich nieistotnych postów tak, aby przesunął sie Twój na samą górę - możesz go teraz zedytować tak jak pierwszy i dać nagłówek ,a oprócz tego jakiś duży napis lub przeróbkę jak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33394"]TUTAJ[/URL] lub [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29385&page=28"]TUTAJ[/URL] coś w tym stylu (to tylko taka podpowiedź):loveu:
JEZU!!! JAK JA SIĘ CIESZĘ:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]Małgosiu, a jaka jest historia Zagraja? albo gdzie mogę o tym poczytać?[/B][/quote]

[quote name='Alka']o właśnie ,też chciałabym wiedzieć :oops:[/quote]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32740[/URL]

trzeba wejść na 2 stronę i na dogo, historia Zagraja zaczyna się od posta Żanety z 19.11... tzn. linka na Allegro.., nie umiałam podać linka do str 2 :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']WRÓCIŁAM Z MIASTA:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Jestem trochę zażenowana:oops: :oops: :oops: , bo ja to podałam jako propozycję tylko, [B]nie jako "gotowca[/B]", a zależło mi jeszcze, żeby strona zaczynała się od ZAGRAJA więc usunęłam kilka moich nieistotnych postów tak, aby przesunął sie Twój na samą górę - możesz go teraz zedytować tak jak pierwszy i dać nagłówek ,a oprócz tego jakiś duży napis lub przeróbkę jak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33394"]TUTAJ[/URL] lub [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29385&page=28"]TUTAJ[/URL] coś w tym stylu (to tylko taka podpowiedź):loveu:
JEZU!!! JAK JA SIĘ CIESZĘ:multi: :multi: :multi:[/quote]

Aniu, tytuł galerii jest bardzo dobry, bo chciałam zachować poprzedni i jednocześnie żeby Zagraj nie był tylko dopisany bo teraz to i jego galeria :loveu: I zrobię tak jak sugerujesz, ale później, teraz już uciekam od kompa bo robota czeka ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3]ZOBACZYŁAM TEGO BIDOCZKA NA ŁAŃCUCHU[/SIZE][/B]
[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/14/1422/142295/14229571/142295717_1[/IMG][/URL]

To się w głowie nie mieści, żeby takiego malucha przykłówać łańcuchem!!![/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

ja także Zagraja zobaczyłam po raz pierwszy na tym zdjęciu na łańcuchy (to był szok:-o ),jak to szczeniak na łańcuchu:mad: i pierwsza moja myśl była trzeba chłopaka ratować i udało się dzięki Hani ,a teraz po prostu :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...