Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fotki jak zwykle swietne!!!

Baster-ostatnia fotografia powinna miec tytul "to, co bokser kocha robic w domu najbardziej" :lol: :lol: ;)

Ja tez pozwole sobie wstawic co nieco:

5322.jpg

oraz maly eksperyment wirtualny :D :

5325.jpg :D

Jednak zmienilam, bo tak jest poprawnie anatomicznie i kolorystycznie (Coris nie ma ciemnego nalotu na uszach a ogon w spoczynku zazwyczaj jest "polozony" albo na linii grzbietu)-mozna to obejrzec na www.forum.molos.pl w dziale "album" nasze psy :D

Link to comment
Share on other sites

Coris jest jak zwykle cuuudny.. :) Piękna sceneria na tej pierwszej fotce.. :)

Ps. Anastazjo powiedz mi prosze jedno !!!

Jak ty to zrobiłaś ???????????????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Jestem w szoku !!!!! Ale pozytywnym.. Corisik bylby piekny jako uszasto ogoniasty..

Choć musze przynac,ze bym go nie poznała.. :oops:

Psy niesamowicie zmienia cięte ucho czy ogon..

A moze ja ci podeslę fotkę Grafa a ty mi go "obetniesz" co? :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy :D

Sceneria z zaprzyjaznionej dzialeczki-fakt, jest tam pieknie (za miasiac bedzie cudownie) :lol:

Z fotkami nie jest to az takie trudna-ja obrabiam w Adobe Photoshop 7 :) Trzeba jednak oka i pewnej reki, coby wszystko dobrze poskladac :D

Dawaj fotke-zobaczymy jakiemu psu mozemy co pozyczyc dla Grafa :D

Link to comment
Share on other sites

zdjecia rewelacyjne!! Baster zazdroszcze rowniez takiego szkolenia.. :D Piekny pies z Basterka a o Corisie to juz nie wspomne! Z ogonem i z uszkami wyglada calkiem jak inny pies :lol: Jakby sie tak naprawde zakamuflowal to bym go nie poznala :D

A ja nie moge Mejka przycinac ani dodawac nic :( Musimy czekac do lata.. :-? Chyba ze sie wczesniej dorwie kogos z cyfrowka :wink: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Marta Ty z Grafem do Bydgoszczy sie wybieraj i sie nawet nie zastanawiaj!! Nic nie widac zeby chlopak ttaki wypadek mial! :) Grafcio jest sliczny!

Marta teraz mam troszke pytan :D :wink: Zauwazylas jakies zmiany w zachowaniu Grafcia?? My chyba teraz prezechodzimy dojrzewanie- wogole nie chce przychodzic na zawolanie, a jak go chce zapiac na smycz to sie nie da zlapac :-? :-? Gdy daje mu komende to dopiero po paru sekundach je wykonuje (chociaz na szkoleniu jest bardziej posluszny), stal sie bardziej samodzielny, wydaje mi sie ze nasz kontakt maleje :(

A jak jest u Was?? :wink: Mam nadzieje ze to jakos szybko minie.. :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...