Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']to trzeba miec odkurzacz i na wystawie dopicowac psiaka:)
a ja nie mowie nic o niedosuszaniu...o nie:)) wszytsko musi byc na cacy suchutkie co do włoska. Tym bardziej w mojej rasie takze pies musi byc doiszuszony bo mu sie zfilcuje wlos i pofaluje co nieestetycznie wygląda.[/quote]

Flash,a Ty bierzesz odkurzacz na Katowice? Bo z 1 suszara na 2 długowłose psy rano nie wyrobimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']dziecko dziecko, ale jakie zdolne dziecko :) Ja trzymam kciuki za BOG, a w niedziele macie wtedy super sesje :cool1:[/quote]

słuchaj mamy takiego psa wklasie że nie wiem czy jechać :lol: nie no żartuje jade dla samej zabawy i paru znajomych spotkać ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']Flash,a Ty bierzesz odkurzacz na Katowice? Bo z 1 suszara na 2 długowłose psy rano nie wyrobimy :)[/quote]

a gdzie ja to sobie zapakuje?? Biore swoja suszare i prostownice.. bo tak pewnie sie wygniecie dziadostwo mi w klatce.

A nie jedzie moze ktos w piatek przez Opole albo cos:p Bo juz wole to comam dac na pociag dac komus na benzyne. Szukam miejca dla mnie mojej torby i małego psa w klatce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']A my po Włocławku zbieramy siły na Katowice :lol: Fajnie jest zacząć na nowo sezon wystawowy :multi:[/quote]

My też zbieramy siły, czyli dużo śpimy, dobrze się odżywiamy, bo to Wilno, chociaż nie tak daleko, to jednak 3 wystawy w 2 dni były.....a jeszcze po drodze kontakty towarzyskie i zbawy " z przyjacielem od serca ":lol:

A tak ogólnie, to dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie, w postaci numeru startowego! Jedziemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']Droga rzeczywiscie nie jest trudna. Może by ktoś z talentami wstawił małą mapkę z drogą! Może np.\ zeskanować plan miasta i zaznaczyć. Ja muszę tam dojechać samochodem i też będzie cyrk! :roll: mam nadzieję że będę dobre drogowskazy albo podczepie się pod pierwszy samochód z psem w środku który zobaczę!:evil_lol:[/quote] eve jak chcesz możemy się jakoś po drodze umówić - będziesz mogła się nas uczepić :lol: W Katowicach obojętnie jak, jadąc na centrum w końcu dotrzesz do Spodka ;) Wszystkie drogi prowadzą do Spodka :evil_lol: no może prawie wszystkie.. hihi.. :lol: (ale zabrzmiało.. prawie jak Rzym.. )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']eve jak chcesz możemy się jakoś po drodze umówić - będziesz mogła się nas uczepić :lol: W Katowicach obojętnie jak, jadąc na centrum w końcu dotrzesz do Spodka ;) Wszystkie drogi prowadzą do Spodka :evil_lol: no może prawie wszystkie.. hihi.. :lol: (ale zabrzmiało.. prawie jak Rzym.. )[/quote]

w miare dobrą mapke na potwierdzeniu dali ;-)) owszem tylko okoloic spodka i wnętrza ale zawsze coś ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tutami']Buuuu :placz: A ja vciągle nie mam potwierdzenia :angryy: :angryy: :angryy:
Zapomnieli o mnie czy cuś:mad: :mad: :mad:
No chyba że im się moja jedenastka do koperty nie chce zmieścić:diabloti:[/quote]

Tutami to jak wy jeździcie na wystawy i siewystawiacie z taką 11 ? :lol: nie zdarza Ci się żeby twoje psy na porównaniu o BOB'a stały ? :lol: jak tak to z kim przepraszam wtedy stoją ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jo jo
No rużnie to bywa ,ale mam na ogół kogoś do pomocy rekordem było jak zebraliśmy CACIB pies CACIB suka i Zw.Mł.,mówie ci ale było zabawnie,bo juniorka która nigdy nie biegała taka grupą stwierdziła że oto przyszedł czas na zabawę no bo wszyscy razem w ringu. Zawsze staram się mieć moiego małego hendlera pod ręką wrazie porównania. Z BOG natomiast problem rozwiązuje się sam bo psy są z trzech różnych grup,ale swoją drogą nigdy się nad tym nie zastanawiałam co bym zrobiła jak bym wychodziła na BIS z więcej niż jednym psem ,ale to może dla tego że to pozostaje w sweże mażeń-chyba?
Jak masz ochotę zobaczyć jak sobie radzę to zapraszam niedziela od 10.00 moje psisko zaczyna ,a moje suczydło kończy hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tutami...ale swoją drogą nigdy się nad tym nie zastanawiałam co bym zrobiła jak bym wychodziła na BIS z więcej niż jednym psem ,ale to może dla tego że to pozostaje w sweże mażeń-chyba?
[/quote']

tak a kiedys sie zlitowałam nad kobieta bo widziałam ze z 3 psami w jednej rece sobie nie radzi hehehe;)

Ok Gabi dam ci znac ...mysle ze dzisiaj sie Pearl do mnie odezwie i bede wiedziec co i jak:))

Link to comment
Share on other sites

Wiesz tu nie chodzi nawet o radzenie sobie bo jak mam w łapkachtylko psy to radzę sobie( chodzą w grupie hodowlanej po trzy lub cztery razem),ale no nie wyobrażam sobie sytuacji gdy mam np dwóch lub trzech zw grupy(hipotetycznie to możliwe bo w hodowli są tzry rasy z trzech różnych grup) i nie mam nikogo do pomoxcy no prxzecież nie wyjdę na bisa z przedstawicielami trzech grup w jednej ręce.Dlatego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...