Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

Wystawa głogowska otwiera sezon i przez wiele osób postrzegana jest jako okazja do otwarcia (lub zakończenia - po świątecznej przerwie) championatów. Nic więc dziwnego, że z roku na rok przybywa jej uczestników. Niestety - cena za uczestnictwo też rośnie z roku na rok, a waruki są coraz gorsze.
Mam rodzinę niedaleko Głogowa i choćby z tego powodu praktycznie co roku wystawiam swoje pociechy na zimówce. Co roku także mam dylemat, kogo zgłosić - gdyż dwa psy w panujących tam warunkach to maksimum. W tym roku wystawiałem trzy i to był koszmar, trzeba było mieć oczy dookoła głowy, sędzia wkurzony oczekiwaniem na kolejnego psa, rozanielony "pomocnik" trzymający mojego "następnego do oceny",którego konkurent "tak sympatycznie" lizał - w efekcie wprowadziłem na ring niufa "obglutowanego", po raz kolejny wzbudzając niechęć sędziego....
Trudno mi konstruktywnie zakończyć moją wypowiedź - marzy mi się wprawdzie sytuacja jak na niektórych zagranicznych wystawach, gdzie wystawca większej ilości czworonogów ma przydzielonego "z urzędu" stewarda, pomagającego mu podczas wystawy "rozpakować się" i potem przy wystawianiu, wiem jednak, że to marzenie. Marzeniem także jest oczekiwanie, że organizatorzy pomyślą o czymś takim, jak podłączenie do prądu (tak, suszarka, niezbędna na hali - nawet po zwykłym siusianiu na roztopionej breji trzeba sierściucha doprowadzić do porządku) - trzeba liczyć znów na gest ze strony "pawiloniarzy", itd., itp. Jednym słowem, niestety, znów "głogowski koszmar".... :flop:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem dlaczego bo ja jakos nie moge zglosic mojego psa????faksem...nic nie dochodzi :thinkerg: pojecia nie mam dlaczego...moze dochodzi tylko faks w dni otwarcia????

Mailem nie moge bo moj komp nie moze sciagnac tego druku co jest podany na stronce zwiazku...a i scanner mi ducha wyzional (jakies parametry mi sie nie zgadzaja a ja masa zielona jestem jesli chodzi o ustawianie kompa:puppydog: )
Malo tego to aby przelac pieniazki potrzebuje tzw.numer BIC (numer identyfikacyjny danego banku),dzwonilam tam (i o dziwo dodzwonilam sie drugiego dnia i 20.00;-) )...podano mi numer ,ale najwoidoczniej bledny,podano mi dwa numery (83) a ten Bic skladac sie powinnien z 8 do 11 znakow.....i tak to wyglada ,ze nie mam jak zaplacic...ponieaz swystawiam jako zagraniczny wystawca place teraz 25€ a w dniu wystawy 40€...i powiem,ze jest to dla mnie jakas tam roznica.
Ale to jeszcze nie wszystko...tutaj potwierdzeniem wplaty jest wydruk z konta...jeden pan ze zwiazku powiedzial,ze mi tego nie beda mogli potwierdzic jako zaplaty bo musi byc pieczatka...innym razem byla pani przy telefonie i powiedziala,ze to wystarczy ...i badz tu madry...z tego wynika ,ze moga mi ta zaplate na wystawie uznac,ale moga mi tez jej nie uznac....zalezy pewnie na kogo trafie :wallbash: :eek:

No i tak w ogole to nie wiem co ja mam teraz zrobic:hmmmm: :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ki-wi[/B] - jeżeli możesz wyślij dokumenty psiaków na mój fakx domowy (48 22/646 59 22) i ja je prześlę do Głogowa. co do płatności, jeden z moich psiaków też jest zgłoszony jako "zagraniczniak" i - ponieważ jego dokumenty zostały przesłane do Głogowa w terminie - w dnu wystawy zapłacę 25 Euro. Jeżeli natomiast znajdę chwilę czasu - zapłacę przelewem przez Internet (ale w złotówkach, po przeliczeniu z Euro).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczek[/B] jestes [B]wielka [/B]i bardzo dziekuje Ci za zaoferowanie pomocy[B]!!!![/B]
Dokumety przefaksowalam juz do kolezanki (dogomaniaczki lunadino) i ona juz wyslala faksem.Ale Tobie jeszcze raz dziekuje za to,ze chcialas mi pomoc.Czyli jesli zgloszenie teraz do nich dojdzie to znaczy ,ze w dniu wystawy bede mogla zaplacic 25€,czy jednak beda zadac 40€???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ki-wi'][B]Asiaczek[/B] jestes [B]wielka [/B]i bardzo dziekuje Ci za zaoferowanie pomocy[B]!!!![/B]
Dokumety przefaksowalam juz do kolezanki (dogomaniaczki lunadino) i ona juz wyslala faksem.Ale Tobie jeszcze raz dziekuje za to,ze chcialas mi pomoc.Czyli jesli zgloszenie teraz do nich dojdzie to znaczy ,ze w dniu wystawy bede mogla zaplacic 25€,czy jednak beda zadac 40€???[/quote]
Trudno odpowiedzieć na 100 %. Podejrzewam, że raczej 25 Euro, bo zgłosiłaś w I terminie.
Dla pewności postaraj się zapłacić przelewem lub poproś kogoś, aby to zrobił w Twoim imieniu. Tak będzie pewniej.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Czy ktoś coś wie na temat sędziego z Czech ktory ma oceniać grupę V - Karel Horak ?[/quote]

on ocenial mnie na krajowej w Legnicy w tym roku
dawal bardzo duzo dyskwalifikacji - jakiekolwiek braki zebowe czy wady to od razu pies wylatywal z ringu, tak samo wszelka agresja, warczene szczekanie itp
sedziuje dosc dlugo, duza uwage zwraca na ruch wiec trzeba sie nabiegac :) u sznaucerow tez ostro do wlosa podchodzil
bardzo smieszy facet z zachowaia i wygladu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']on ocenial mnie na krajowej w Legnicy w tym roku
dawal bardzo duzo dyskwalifikacji - jakiekolwiek braki zebowe czy wady to od razu pies wylatywal z ringu, tak samo wszelka agresja, warczene szczekanie itp
sedziuje dosc dlugo, duza uwage zwraca na ruch wiec trzeba sie nabiegac :) u sznaucerow tez ostro do wlosa podchodzil
bardzo smieszy facet z zachowaia i wygladu[/quote]

Dzieki za info :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...