Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do tego handlu przed wystawami to nie chodzi tylko o przepisy zwiazkowe ,ale o przepisy ogolne dotyczace miejsc przeznaczonych do handlu i parkingi i skwery przy wszystkich wystawach psow takimi miejsacami nie sa . A oprocz tego TOZ moze sie czepiac tych
"hodowcow" ze przetrzymuja badz co badz bardzo mlode osobniki w warunkach do tego nieodpowiednich . To tyle , naprawde mozna .

Ad Asiaczek
Basenji sa tylko 3 i sa na 10.00 u Pana Szemraja , ring IX .

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, ja chyba będę na 99% - dzisiaj już mogę ruszać trochę tym palcem, kolory schodzą. Powinno być dobrze.

Miałam jechać pociągiem z kasią od Pearl (tybetańskiego terriera) tymczasem tułać się będę sama.
Może ktoś jednak pojedzie na niedzielę z okolic Katowic ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blanka']Nowofundland suki otwarta tylko dwie , psy zaczynaja sie kolo 13 dopiero a jest ich 9 . Ring 5 .[/quote]
Jesteś nieoceniona !!!!!!!! Chyba stanę się Twoja fanką jak jeszcze powiesz jakie to suki...No interesuje mnie jedna - ta druga. Pierwsza to KISS ME KETTY ;)

Link to comment
Share on other sites

A czy mogę wiedzieć ile jest Chowów? (i ile w klasie młodzieży psy) oraz bardzo ważne dla mnie (bo możliwe, że będę musiała jechać pociągiem), o której godzinie jest planiowane ocenianie Chowków?

Czy dworzec kolejowy jest daleko od terenu wystawy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...