Jump to content
Dogomania

Coursing


charciara

Recommended Posts

Ja w tym roku rozpiski jeszcze nie dostalam . A treningi u nas od marca zapraszam !

A może Bagi możecie ustalić jakis terminarz treningów? Tak, żeby np. juz teraz było wiadomo w jakie weekendy macie trening, bowiem nie sądzę, że będzie w każdy weekend.

Link to comment
Share on other sites

ja myślałem o zrobieniu w tym roku trzech treningów. ze względu na fakt iż trawa rosnie szybko wchodziłyby w grę trzy terminy. już je tu gdzies kiedyś podawałem, ale zostały najwyraxniej przeoczone.

niestety jak zwykle o tej porze roku kłopoty gonią u mnie kłopoty i może się okazać, że nie będzie możliwości trenowania u mnie. no i przede wszystkim to nie ma tej maszyny. wszyscy więc jesteśmy w sumie uzaleznieni od Bagi, jaj pływającego małżonka, i chęci dojazdu z maszynerią tu czy tam.

tak więc Bagi czekamy kiedy u Was treningi. od tego bowiem trzeba zacząć.

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o checi , to zawsze mozecie na nas liczyc . Marcin wraca ok 12.02 i bedzie do 15.04 . W tym czasie na pewno zaczniemy treningi w Kotli . Jesli chodzi o wyjazd , to pewnie lepiej w lecie np. koniec lipca jak juz znowu bedzie Marcin .

Link to comment
Share on other sites

o rany

Bagi sorry

Marcin H sorry

aczkolwiek zbaraniałem Wirka o co Tobie chodzi. przecież wszyscy wiedzą, że on pływa...

dopiero kiedy zobaczyłem to "a" zamiast tego "e", które tam powinno być, to parsknąłem śmiechem

jeszcze raz wszystkich przepraszam, to z pośpiechu, bo mam dzisiaj znowu kocioł w pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...